0

@gukwa
“Możesz inwestować w dług i czerpać zysk”. No właśnie o tym mówię. Kibice Barcelony cieszą się z trofeów, a Goldman Sachs z odsetek. Każdy ma swoją Ligę Mistrzów.
Nie ośmieszaj się!

0

@gukwa
Widzę, że przeczytałeś jeden artykuł o obligacjach i od razu zostałeś Warrenem Buffettem z La Rambli. ???? To, że inwestorzy kupują dług, nie oznacza że zadłużenie jest małe. Grecja też znajdowała chętnych na obligacje. Pytanie brzmi za ile i na jakich warunkach.

0

@gukwa
Chłopie co ty piszesz za bzdury xD
Dobrze, że Ty co najwyżej możesz zarządzać swoją świnką skarbonką od rodziców bo nie da się tego czytać
Poczytaj trochę o funkcjonowaniu finansów i wróć do tablicy :)

0

Ooooo kolejne wałki!
Kolejne dźwignie aktywowane … które to już? 17?
Klub tonie w długach i nie mogą znowu zarejestrować zawodników … jeszcze będą błagać lewego o powrót, laporta będzie płynął po niego do Arabii!!!
Klub mem.
Powini się uczyć od realu jak się zarządza klubem!!!!

1

@juro14
Haha Panowie, są takie tematy których nie można odpuścić xD widzisz juro14 obudziłeś starego smoka swoim komentarzem po 15 latach snu XD
@fog - do usług

0

@oyche
Placek??? Placka to ty chyba jadłeś na obiad i ci leży na żołądku.
Chłopie gość jest najlepszym bramkarzem najlepszej ligi na świecie , a ty piszesz takie bzdury?

0

@Muvo wystarczy trochę pomyśleć :))
Sprzedać szklankę brazylijską Raphinhie do arsenalu za 120 mln :-)
On się nadaje co najwyżej na balety z neymarem , oboje drewniaki kontuzjogenni olise jest gwarantem jakości na boisku i uporządkowanej głowy poza nim.


0

@Guillegavira a ile???? Gość wchodzi w połowie sezonu i ucisza psy z Londynu jak król, lider zaraz po norweskim bogu. Ile ty byś chciał zapłacić za legendę wisienek???

0

@juro14
100% poparcia. Ludzie zachowują się tak, jakby Vlahović był jakimś przeciętniakiem, a mówimy o gościu, który jeszcze kilka lat temu miał być jednym z najlepszych napastników świata. Za darmo to absolutny no-brainer. Flick, Yamal, Pedri i Raphinha będą mu wystawiać patelnie, a on tylko będzie pakował. Jeśli Barca tego nie wykorzysta, to za rok wszyscy będą się zastanawiać, jak mogli przepuścić następcę Lewego za darmo.

0

@juro14 widać, że totalnie nie masz w sercu socios spirit… trochę pokory i szacunku ???? dzieciaku!
Powinniśmy skupić się na wyciągnięciu zawodników z west ham, Girony

A na poważnie to kontr oferta za oliese powinna pójść ASAP!
240 mln i uprzedzić Real! Bo znowu nam zgarną sprzed samego nosa

1

Powinniśmy go wymienić z Sanchezie z Chelsea, niech nam niebiescy dopłacą 50 mln i jesteśmy kwita ????????????

1

@juro14 i gdzie te twoje wypociny?
Za 40 baniek mogliśmy mieć najlepszego, perspektywicznego napadziora …

0

Co za pomysł … zamiast wziąć Semenyo, podobno pokłócił się w klubie po odejściu guardioli, 150 mln i mielibyśmy zawodnika na LATA!

1

@juro14
Chłopie weź ty się rozpędź …
Gość po nawet próbie rozmowy z realem nie powinnien nigdy pocałować herbu barcy! Dla mnie jest skreślony!!!!!!
Powinniśmy mocno rozważyć declana rice…
150 mln na stół i dorzucić im gaviego i mamy najlepszego pomocnika na świecie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?