BonusKiller
Dołączył/a: styczeń 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@WiemJak Ale przecież on nie siedzi przy jednym stole z Messim i Cristiano
3
Jakby to Szczęsny bronił to byście napisali, że nie do obrony. Ludzie, widzieliście trajektorie lotu tej piłki? Weźcie się ogarnijcie XD Normalnie drewniany Lewandowski (cały sezon) i elektryczny Szczęsny (w ostatnich spotkaniach) kandydaci do złotej piłki, a reszta to jacyś statyści nie?
1
@addept To znaczy te teorie, ze w interze wiedzą, że z nim w składzie może być trudniej pokonać Barcelone wymyśliłeś sobie Ty XD na tak zorganizowaną obronę interu potrzebny jest ruch i wymienność pozycji, a nie brzoza na środku. Pozdrawiam
1
@barejant widze, ze nick zobowiazuje. Wojtek zagral slaby mecz i tyle
0
Oby nie, w tym sezonie tragiczne przyjęcie i kontrola piłki, gole z karnych lub na pustaka, dryblingu praktycznie nie ma, słaby fizycznie, bezużyteczny w pressingu. Gra Barcelony wygląda fantastycznie kiedy z przodu nie ma Roberta
0
@tomas150 dokladnie, pieknie wyglada gra Barcelony kiedy nie gra Robert ktoremu pilka odbija sie na 5 metrow przy przyjeciu
0
Dobrze, ze bez Lewego poniewaz jego topornosc i mierna technika jest ogromnym oslabieniem dla Barcelony w tym sezonie
3
Przede wszystkim potrzebny jest Balde, Robert ma drugoplanowa role
2
Zdecydowanie najlepszy zawodnik tej druzyny, pijany po weselu ma lepsza technike i precyzje niz Lewy
0
i tak bardziej finezyjny niż Robert także luzik
4
6. Lewandowski jest zbędny
0
@BISHBASHBOSH W sensie na jakiej podstawie tak stwierdziłeś XD z Lewandowskim Real by nie wsadził dwóch bramek tak? Ferran kiedy trzeba było to zrobił swoje, Lewandowski przy takiej piłce stałby 20 metrów dalej i może by zaczynał "sprintować"
2
@barteq założyłem się z kolegą ile razy komentatorzy powiedzą o Lewandowskim, on powiedział 14, ja 27. :D
1
@Coveta szczegolnie widoczny byl tez udzial Lewego w przedostatnim meczu w ktorym strzelili 4 bramki i wygrali, a on nie bral udzialu w zadnej akcji bramkowej. Tragedia, ogarnijcie sie, oczywistym jest, ze gdyby na tym etapie wypadl Kounde albo Pedri to bylaby to strata nieporownywalnie wieksza niz brak Lewego
0
@blablak Jak widać dla trenera który prowadzi Barcelonę nie jest równie ważny. Ale co on tam się zna nie?
0
@slayer no nie da sie wszystkich uratowac, widocznie z jakiegos powodu nie graja.
4
@partymaker niesamowite, ze chlop ktory siedzi przed telewizorem wie lepiej kto zasluguje na gre od Flicka ktory przebywa z tymi ludzmi codziennie, widzi ich na treningach i z nimi rozmawia XD
2
@Faro Rozumiem, że jesteś bardzo blisko pierwszego zespołu, masz informacje na temat jego rozwoju i tego jak sprawuje się na treningach. Dorośnij chłopaku
2
@Faro "Bo Torre już zmarnował" A to dobre haha.
3
@Lukas82 ekspert. Komentarz tragedia
0
@Lucassito no i co?
0
@FCB24 Chyba jasno dał do zrozumienia, że z Messim się najlepiej rozumiał mając na myśli przyjaźń, a z Iniestą na boisku. Czytać ze zrozumieniem.
0
@fotohobby Tylko dzięki temu
1
@Mroziu Należy użyć mózgu i domyślić się, że wynik podany jest z pewnym przybliżeniem. Nie jest to stała, tylko zmienna. Policzona na podstawie poprzednich wyników klasyków pod względem ilości widzów i innych wpływających na to czynników. Jeżeli czegoś nie rozumiemy, to nie znaczy, że jest to głupie. W przeciwnym wypadku nadal byś uważał, że Ziemia jest płaska.
0
Aa doooobra juz