0

@WiemJak Ale przecież on nie siedzi przy jednym stole z Messim i Cristiano

3

Jakby to Szczęsny bronił to byście napisali, że nie do obrony. Ludzie, widzieliście trajektorie lotu tej piłki? Weźcie się ogarnijcie XD Normalnie drewniany Lewandowski (cały sezon) i elektryczny Szczęsny (w ostatnich spotkaniach) kandydaci do złotej piłki, a reszta to jacyś statyści nie?

1

@addept To znaczy te teorie, ze w interze wiedzą, że z nim w składzie może być trudniej pokonać Barcelone wymyśliłeś sobie Ty XD na tak zorganizowaną obronę interu potrzebny jest ruch i wymienność pozycji, a nie brzoza na środku. Pozdrawiam

1

@barejant widze, ze nick zobowiazuje. Wojtek zagral slaby mecz i tyle

0

Oby nie, w tym sezonie tragiczne przyjęcie i kontrola piłki, gole z karnych lub na pustaka, dryblingu praktycznie nie ma, słaby fizycznie, bezużyteczny w pressingu. Gra Barcelony wygląda fantastycznie kiedy z przodu nie ma Roberta

0

@tomas150 dokladnie, pieknie wyglada gra Barcelony kiedy nie gra Robert ktoremu pilka odbija sie na 5 metrow przy przyjeciu

0

Dobrze, ze bez Lewego poniewaz jego topornosc i mierna technika jest ogromnym oslabieniem dla Barcelony w tym sezonie

3

Przede wszystkim potrzebny jest Balde, Robert ma drugoplanowa role

2

Zdecydowanie najlepszy zawodnik tej druzyny, pijany po weselu ma lepsza technike i precyzje niz Lewy

0

i tak bardziej finezyjny niż Robert także luzik

4

6. Lewandowski jest zbędny

0

@BISHBASHBOSH W sensie na jakiej podstawie tak stwierdziłeś XD z Lewandowskim Real by nie wsadził dwóch bramek tak? Ferran kiedy trzeba było to zrobił swoje, Lewandowski przy takiej piłce stałby 20 metrów dalej i może by zaczynał "sprintować"

2

@barteq założyłem się z kolegą ile razy komentatorzy powiedzą o Lewandowskim, on powiedział 14, ja 27. :D

1

@Coveta szczegolnie widoczny byl tez udzial Lewego w przedostatnim meczu w ktorym strzelili 4 bramki i wygrali, a on nie bral udzialu w zadnej akcji bramkowej. Tragedia, ogarnijcie sie, oczywistym jest, ze gdyby na tym etapie wypadl Kounde albo Pedri to bylaby to strata nieporownywalnie wieksza niz brak Lewego

0

@blablak Jak widać dla trenera który prowadzi Barcelonę nie jest równie ważny. Ale co on tam się zna nie?

0

@slayer no nie da sie wszystkich uratowac, widocznie z jakiegos powodu nie graja.

4

@partymaker niesamowite, ze chlop ktory siedzi przed telewizorem wie lepiej kto zasluguje na gre od Flicka ktory przebywa z tymi ludzmi codziennie, widzi ich na treningach i z nimi rozmawia XD

2

@Faro Rozumiem, że jesteś bardzo blisko pierwszego zespołu, masz informacje na temat jego rozwoju i tego jak sprawuje się na treningach. Dorośnij chłopaku

2

@Faro "Bo Torre już zmarnował" A to dobre haha.

3

@Lukas82 ekspert. Komentarz tragedia

0

@Lucassito no i co?

0

@FCB24 Chyba jasno dał do zrozumienia, że z Messim się najlepiej rozumiał mając na myśli przyjaźń, a z Iniestą na boisku. Czytać ze zrozumieniem.

0

@fotohobby Tylko dzięki temu

1

@Mroziu Należy użyć mózgu i domyślić się, że wynik podany jest z pewnym przybliżeniem. Nie jest to stała, tylko zmienna. Policzona na podstawie poprzednich wyników klasyków pod względem ilości widzów i innych wpływających na to czynników. Jeżeli czegoś nie rozumiemy, to nie znaczy, że jest to głupie. W przeciwnym wypadku nadal byś uważał, że Ziemia jest płaska.

0

Aa doooobra juz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?