0

Przypominam, że tacy ludzie jak cule69 uważają, że Lewandowski jest lepszy niż Messi :D

0

Dokładnie, ludzie nie mają pojęcia o piłce. Sam fakt, że spora ilość osób dalej twierdzi, że Lewandowski to topowy piłkarz tylko hejterzy (czyli w sumie cała już Europejska piłka bo ofert nie ma z żadnego europejskiego klubu) którzy nie rozumieją, jaki to wybitny piłkarz. I ci sami ludzie wypychają de Jonga z klubu, parodia.

1

może dlatego nie wypaliło :D

0

@Cules69 pewnie czeka na te oferty od Juventusu, Mialnu i Liverpoolu które sobie wymyśliłeś i podawałeś to jako argument, że fanatycy tacy jak ty mają rację. Jakoś tych ofert nie ma więc ostatecznie widać kto miał rację :) czekam aż przyznasz, że się po prostu wygłupiłeś i nikt w poważnej piłce Lewandowskiego nie chce, a Ciebie zaślepil zwyczajnie fanatyzm

0

Nie przejmujcie się, ludzie którzy już wypychają Gordona z klubu to ci sami fanatycy Lewandowskiego którzy wymyślali bajki o ofertach z Liverpoolu, Milanu i Juventusu i pisali, że trzeba go zatrzymać za każdą kwotę. Mają tyle pojęcia o piłce ile się dowiedzieli grając w fifę.

7

Nie no to jest zupełnie inny poziom… tym bardziej niesamowitym osiągnięciem było przekonanie części Polaków, że Lewandowski to poziom Messiego. No to brzmi abstrakcyjnie ale uwierzcie, część osób faktycznie tak myślała, tacy jak haubica czy cule69. Trzeba kompletnie nie mieć pojęcia o piłce no i posiadać predyspozycje do bycia manipulowanym

15

Jeszcze do niedawna praktycznie nie było na tej stronie idiotycznych artykułów, teraz co drugi.

1

@RumbleDelivery no właśnie to jest ten problem, że ludzie muszą się domyślać co napisałeś, zamiast po prostu przeczytać. Wypowiadasz się jak troglodyta. Zarówno forma jak i treść

0

@hazera_ drugi sport pl się tutaj robi. Jeszcze te durnowate artykuły o Lewandowskim non stop. Ludzie tutaj kibicowali Barcelonie zanim przyszedł Lewandowski i dalej będą kibicować po tym jak Barcelona pokazała mu drzwi. Uspokójcie się

0

Szkoda, że Lewandowski nie absorbował uwagi obrońców

0

A czy potwierdziło się, że były te rozmowy z Liverpoolem, Milanem i Juventusem? Bo właściwie fanatycy używali tego jako głównego argumentu, że tylko my Polacy nie doceniamy Lewandowzkiego, a cały piłkarski świat się będzie o niego zabijać i że Barcelona musi go podpisać jak najszybciej bez względu na koszty. No i właściwie wyszło na to, że jednak nikt sie po Lewandowskiego z Europy nie zgłosił

0

@Rupert_Haubica czyli były te oferty tak?

1

@Bombelek951 za to Ty wolisz siedzieć cicho i jesteś najmądrzejszy po fakcie. Najgorszy typ człowieka. I jeszcze ten pretensjonalny ton

3

Ciekawe czemu nie skorzystał z tej oferty Liverpoolu...

1

@Bossmantoja No okej czyli to nie tak, że nie było oferty tylko Lewandowski po prostu nie chciał tak?

3

@juro14 przeciez Leverkusen nie wygrało Bundesligi w sezonie przed ktorym odszedl Lewandowski xd fanatycy Lewandowskiego to sa niezli jednak, jak real wygra za 5 lat lige hiszpanska , ale przez kolejne 4 sezony bedzie wygrywac je Barcelona to tez za 5 lat tu napiszesz, ze to dlatego, ze Lewandowskiego nie ma? Idzcie tabletki wezcie. Gosciu ma racje, fanatycy Lewandowskiego pisali, ze pol Europy sie bedzie zabijalo o Lewandowskiego, a sie okazuje, ze jednak nikt go nie chce

1

A co z tym Liverpoolem, Juventusem i Milanem?

0

Jak zinterpretować to, że kiedy dostał te minuty co Lewandowski to strzelił więcej niż on przy takich samych minutach? Czy to by oznaczało, że był tak dobry jak Lewandowski, a nawet lepszy. Czy może oznacza to, że Lewandowski wcale taki dobry nie był?

0

@orgazm44 aha czyli kibicowałeś, żeby 38letni Lewandowski który był naszym hamulcowym i z którym graliśmy w 10 został i był naszym głównym napastnikiem. Wszystko jasne. A na mvp sezonu na Lewandowskiego pewnie głosowałeś :)

PS. Jak widać, zespoły grające z klasyczną 9 wcale się nie palą zakontraktować Lewandowskiego więc może nie do końca chodziło o zmianę taktyki przez Flicka, a o to, że jak się nie jest z Polski i nie ma klapek na oczach to się widzi, że więcej Lewandowski zabierał niż dawał?

1

A co z transferem Roberta do Liverpoolu, Milanu lub Juventusu? Czy coś wiadomo?

0

@RymsonPL chodzi raczej o to, że zbliżają się mistrzostwa świata i nikt nie chce w durny sposób stracić okazji w nich wystąpienia przez sytuację na treningu

0

Niesamowite, z Lewandowskim nie daliśmy rady?

2

Do ludzi którzy nie rozumieją po co transfer Alvareza. Skoro najlepsi trenerzy Europy tacy jak Enrique, Flick czy Arteta chcieliby go mieć w swoim zespole, to przestańcie pisać komentarze w którym go obrażacie, że się nie nadaje bo się tym ośmieszacie haha. Przecież wszyscy wiemy, że w piłkę to graliście tylko w fifie. A już najlepsi są ludzie którzy pisali, że Lewandowski powinien zostać jeszcze na rok i teraz piszą, że po co nam Alvarez. To pewnie ci co głosowali na Lewandowskiego jako MVP sezonu kadry Barcy :D

0

@gilbert3 bo chca go najlepsi trenerzy w Europie w odroznieniu od Lewandowskiego ktorego nie chce nikt?

5

Lewandowski na czwartym miejscu to jest kwintesencja fanatyzmu wobec Lewandowskiego dużej części osób z tej strony. Parodia

0

Pamiętam jak fanatycy powtarzali jakieś mity o Liverpoolu, Juventusie i Milanie haha jak to zabawnie brzmi

0

@RobertNieLewandowski kultury trochę, rozumiem rozgoryczenie po tym jak Barcelona pozbyła się Lewandowskiego bo jak wiadomo byłeś jednym z jego fanatyków, ale zachowuj się

0

No i co z tego?

1

@panczo w Atletico może faktycznie ciężko to dostrzec, ale polecam obejrzeć mecze Argentyny. W reprezentacji idealnie widać ile w wielu aspektach daje Alvarez. Szczególnie jego boiskowa inteligencja. Ten człowiek wie gdzie ma się znaleźć na boisku w odpowiednim momencie. I nie, nie chodzi mi o stanie w polu karnym w miejscu jak Lewandowski. Chodzi mi o poruszanie się między liniami. Dodatkowo jest szybki, wybiegany. Powiedziałbym, że to taka nowoczesna wersja Griezzmana, chociaż to też nie do końca prawda

0

Cała ta nagonka na Alvareza jest przeprowadzana przez fanatyków Lewandowskiego. To właśnie Alvarez był tym który w bezpośrednich meczach Barcelony z Atletico pokazywał jak gra nowoczesna dziewiątka i poniekąd wysłał Lewandowskiego na emeryturę ponieważ kontrast gry obu panów był nie do przeoczenia. Jeden statyczny, któremu piłka odskakuje przy każdej okazji marnuje większość okazji, drugi szybki i stwarzający wiele dobrego swoją grą. Fanatycy nie mogą tego znieść i po prostu ciężko im się z tym pogodzić i zaakceptować, że Alvarez to fantastyczny piłkarz wart tych pieniędzy. Tak właściwie to cały ten wywód mógłbym zamknąć jednym argumentem - Flick go chce, a Wy to najdalej w piłkę to graliście w fife, tyle w temacie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?