Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Albo kierunek Guardioli w stronę Barcy. Może Messi go przekona.Bo dla Guardioli 1 zespół Barcy to na dziś etap zamkniety.
1
Dlatego nie odpisywałem, wysłałem linka, tu jest ciekawa wiadomość, psg ma skuteczniejszy atak od Barcy.Choć liga Francuska jest gorsza od Hiszpanskiej.Patrzę z perspektywy nie tylko Neymara a ligi mistrzów w tym sezonie.
W każdym razie wyniki Neymara są dobre,jeśli trafi do Barcy zrobi swoje.W tym przypadku Barca bedzie do przodu.
Barca jeśli by z psg pozyskała Neymara, poważnie osłabia kandydata do ligi mistrzów.Też plus.Liga Mistrzów z uwagi na kasę jest najbardziej istotna, bo jedną z najwiekszych słabości Barcy jest kasa.Potrzebuje kasy,aby zapewnić sobie przyszłość.Nie przegrywać licytacji.To samo, jeśli kupili by Mbappe bo i takie newsy się pojawiały.(wymiana za Coutinho z dopłatą)
0
https://www.fcbarca.com/86974-tridente-messi-suarez-dembele-nie-ma-sobie-rownych-w-lalidze.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news
0
Zaorał ,kupiliśmy za niego Dembele i Coutinho jego sprzedaż to największy transfer w historii.Dembele to świetny młody zawodnik który robi postępy.Nawet jeśli Coutinho się nie sprawdzi to wymieni się go na kolejnego dobrego gracza z dopłatą. W rozrachunku Barca jest do przodu. Jakie zaorał.Konsekwencje nie poniósł ?Praktycznie odkąd się przeniósł stara się o powrót błąd swój zna.Inni też to widzą Psg niczego nie zwojowało a zlotej piłki nie zobaczył. Jeśli nawet wróci to wzmocni Barcę.W psg strzelił 11 bramek.Mimo kontuzji którą przeszedł.Honor się zgadza kasa też:)
0
Powiem tak, na dziś obaj nie są po na miarę Barcy, ale Semedo poprawił swoją grę ofensywną .1miesiac temu dochodził do pola karnego,odwracał się i oddawał piłkę.Dziś przynajmniej stara się to zmienić choć różnie mu to wychodzi.Ma sporo do poprawy.Dobrze że zaczoł się poprawiać.Kasa w tym roku pójdzie na innych zawodników ważne aby ci są robili postępy. Roberto dobrze gra z najlepszymi drużynami.Zobaczymy co pokaże Senegalczyk,który dołączył do pierwszej drużyny.Generalnie wygranie LM jest konieczne,aby zarobić kase mieć możliwość kupowania zawodników bo tu Barca od czołówki odstaje.
10
Kiedy grał Semedo wcześniej też bramki traciliśmy.To raczej pojawienie się vidala spowodowało,że bramek tracimy mniej.
0
Nie mówię że ma zastapić Messiego bo to różni ludzie, Messi jest wyjatkowy, ale z wszystkich Neymar ma najwieksze predyspozycje.Technikę przeglad itp. i psg jest w formie.Kibice wypominają drużynie brak pięknej gry a on to potrafi.Nie wiem czy się skonczył.Raczej to osobista niechęć.Neymar miał kontuzję więc się nie pokazywał .Neymar nie tylko poszedł za kasę ,ale miał ambicje być najlepszy, co nie jest złe.Źle wybrał. Nie jestem pamiętliwy i każdy błedy robi.On zrobił jeden.Wieszać go do końca życia nie będę.A to już dawno było.Zawodnicy go lubią a Coutinho to jego przyjaciel,takim złym czlowiekiem nie moze być.To oni go znają.Każdy ma prawo zmienić pracę jak mu wiecej oferują, co w tym złego miliony ludzi to robi.Ma prawo.Szanuję też że inni go nie chcą.Dodałem kwestie Neymara bo pojawiło się doniesienie o zamianie na Mbappe.Co też jest ciekawym rozwiazaniem.Nie przekreślam też Coutinho a wręcz przeciwnie życzę mu aby wrócił do formy bo to fajny gość.Też go lubię.Podsumowałem calosciowo opcje, które dla mnie są ciekawe.Tyle ze sprawy.
0
Coutinho ma problem, został na swojej pozycji rozpoznany przez przeciwników i nowość w jego przypadku już nie funkcjonuję.Ma mniej miejsca niż w Liverpoolu.Świetna gra Dembele spowodowała, że całościowo stracił pewność siebie.Na dodatek wiekszość gra okresowo dobrze.On ma dołek.Dobrze że jest przerwa może sobie to poukłada.Tak naprawdę, to przez najbliższe pół roku powinien ułożyć swoją grę w Barcelonie, czemu mu życzę, bo to fajny człowiek. Powinien podjąć wyzwanie.Jeśli się nie wkomponuję.To dla dobra klubu i jego wymieniłbym go albo na Mbappe, jeśli byłaby taka możliwość ,aby grał też ze swoim przyjacielem Neymarem.Albo jeśli nie ma komu grać na tej pozycji,to po co zastepować Neymara ,jeśli można wziąć Neymara np. Na wymianę.Obie opcje są dla mnie ok.Neymar w przyszłości może grać na miejscu Messiego.Ma najlepsze predyspozycje piłkarskie do tej roli.Choć wiadomo,że kibice są co do Neymara podzieleni.Co też jest istotne.Pomocników jest sporo a jeszcze mają przyjść i jest szkółka.Ze sportowego punktu widzenia to chyba najlepsze opcję.Wiadomo że są jeszcze inne uwarunkowania.
0
Zgadzam się z tym co piszesz.Dołożyłbym fantastycznie wykonywane wolne.Porównywanie
Mbappe do Neymara nie ma sensu prędzej do Dembele.Bramka Dembele z Totenhamem to jest bramka w stylu Mbappe z mistrzostw.Co już pokazuję że są porównywalni.Obaj mają szybkość.Tylko Dembele jest lepszy na małej przestrzeni.To co ma do poprawy to straty,czasami ma mecze,gdzie gra chaotycznie i dwa genialne zagrania,te proporcje trzeba pozmieniać.To talent , nad którym trzeba pracować.
3
Też nie zamieniłbym się za Dembele.Może, mógłby grać za Coutinho,są w tym samym wieku,jeśli ten do końca roku grałby słabo.(Bo od Coutinho Neymar tak uczciwie jest lepszy).Taki atak byłby kosmiczny.Potem jak Messi by odszedł poradziłby sobie np. na jego pozycji.Tylko czy psg by się wymieniło.Może to jest jakaś opcja.Choć wiadomo że Neymar ma zwolenników i przeciwników.Tylko przydałoby się mieć kogoś,kto w jakimś stopniu zastapi Messiego,a jemu jest najbliżej niezależnie czy ktoś go lubi czy nie.
4
Var:)brak Ronaldo:)może wcale nie być tak łatwo:)
0
No u mnie glukozaminie udało się cofnąć chondromolacje 3 stopnia. Na operację się nie wybieram.Po 4 latach zastrzyków od czerwca,nie muszę ich stosować odkąd brałem glukozaminę.Polecam coś co u mnie się sprawdziło. Tyle.4 miesiące trwała regeneracja.Umtiti pracował nad rzepką dość krótko.Pewnie stosuję zastrzyki można po nich grać ale one nie regenerują. Rzepka się z czasem niszczy.Wiem że można odpowiednio wzmocnić mięśnie,które odciażają rzepkę, ale to nie oznacza że rzepka sie regeneruje.Zwłaszcza że mówi się o artroskopi czyli pewnie ma 3 stopień.
Ciekaw jestem, czy coś nowego robili mu w tym katarze.Bo on zrzucił wagę to się okazało nieskuteczne.Widać nie mają w tej dziedzinie specjalistów,skoro Umtiti pojechał do kataru.Nie muszą wszystkiego mieć u siebie.Mogą wysłać do kliniki na zewnątrz.
0
Jak znasz ciekawe metody leczenia rzwpki to slucham ?
3
Jeśli ma chondromolacje rzepki i nie chcę artroskopi, to powinien brać glukozaminę.
Na odrestaurowanie glukozaminą potrzeba 3-4 miesiące.Na jednych działa na innych nie.Nie wiadomo którego stopnia ma tą chondromolację.Teoretycznie od 3 stopnia nie da sie jej cofnąć.Ale znam przypadek, że organizm się odbudował.Choć nie w 100%.Zastrzyki w kolana nie byly już potrzebne a to już dużo.
Można odpowiednio zbudować też mięśnie .Co też pomaga.
Nie wiadomo co on w tym Katarze robił.Dość krótko to trwało pewnie praca nad mięśniami.Organizm tej rzepki nie odbudował.Sceptycznie do tego podchodzę.Suarez też chyba z tym problem ma.Słabo.
1
Nie ma Ronaldo, no i chyba wprowadzają var od tej rundy;)
0
Hehe, no jak to? Posadził go na całą połówkę;)To taki kompromis z kibicami;)
1
Nie jest wymyślona.Jest leczona jak każda inna.Trudna do pozbycia się.
0
Dzięki,dysgrafia ludzka rzecz:)pozdr.
0
Może jest tak,że jest już rozpoznany przez obrońców. Ma mniej miejsca niż w lidze Angielskiej co mówił mu Fabregas. Generalnie gra na bardzo małej przestrzeni.Tak naprawdę teraz musi się z tym zmierzyć i ułożyć sìę w dróżynie.Bo nie jest już w tej lidze nowy.Idzie mu trudniej niż na poczatku gdzie go nie znali.
3
A ja myślę że czas pokaże,każdy z nich w sezonie ma dobre i słabsze okresy w jakimś momencie bierze odpowoedzialność za grę.Obecnie błyszczy Dembele wcześniej Suares który na początku grał słabiej czasem sprawę załatwia Messi.Swoje groszy dokłada Malcolm.W miarę równo gra Artur i Vidal .Bramki zdobywają różni a nie np.tylko Messi co jest plusem.
1
Dla mnie, nie dla Barcy.Efektowny ,ale nie efektywny pilkarz.Ogra jednego zawodnika i straci piłkę na nastepnym .Dembele ,Messi,Neymar,Mbappe,przejdą 3 i strzelą bramkę.Nie jest nastawiony na kombinacyjną grę, ale ma talent kiwa się pięknie tylko dla mnie w jego grze nie ma treści.Choć talentu mu nie brakuje, nie rozwinoł się w dobrym kierunku.Nie dziwi mnie to że nie idzie mu w Realu.Nie dla Barcy jak dla mnie.
1
Jak mam być szczery, to isco to facet efektowny,ale nie efektywny,który okiwa jednego faceta i straci piłkę.Nie strzeli z tego bramki jak Messi,Neymar czy Dembele oni sa wstanie ograć 2-3zdobyć bramkę.Ronaldo ma rację że też zwalnia grę.Nastawiony jest na indywidualne rozwiązania niż na grę kombinacyjną.Dla mnie on nie pasuję do Barcy.Ma talent piłkarski ale źle jest ukształtowany.Być może dlatego nie przebija się w Realu.
0
No autor artykułu wyjasnił, że nie do końca vidal jest zastepcą Rakitica.Wskazał tutaj Rabiota a on na dziś gra w Psg.Też do listy dodałbym Pique, który zagrał bardzo dużo meczy i wczoraj doczekał sie zmiennika
0
Tak ,tylko trzeba wziać pod uwagę że wypadł mu Umtiti,Alba nie ma zmiennika,Rakitic także,Suarez ma problemy z kolanem a Munir nie wytrzymuje psychicznie presji.Nie ma tu optymalnej sytuacji.
0
Może jedną z przyczyn krytyki że Rakitic tyle gra, jest też nierówna gra barcy ogólnie.W kontekscie piękna gry nie wyników.Szuka się takich zmian, aby drużyna każdy mecz grała pięknie.Ta nierówność częściowo może być też spowodowana mistrzostwami.Gdzie podstawowi gracze praktycznie z marszu weszli sezon.W trakcie sezonu ta forma jest budowana.Być może liczba kontuzji to też jedna z przyczyn mistrzostw, widać także w grze innych drużyn w zasadzie do formy doszli juve i Psg.Reszta gra przeciętnie w kratkę.Tak naprawdę forma ma być na wiosnę.
11
Ma znaczenie bo zespół powinien zarabiać kasę na transfery.Nie powinien odpuszczać aby nie było jak z Romą powinni,mieć nawyk do wygrywania.Dobrze było by pokazać że Barca jest lepsza od zespołów angielskich.Bo jeśli chcę wyciagać z tamtąd zawodników, to warto pokonać taki zespół z Angli a piszą np. O Keanie jeśli ma pójść to do silniejszej i bardziej perspektywicznej ekipy.Choć w ten transfer akurat nie wierzę.Dla mnie nie wolno odpuszczać.Myśleć że to gra o nic.Rotacje tak ale bez straty jakości w grze.
1
Fajnie aby skład był tak dobrany,żeby mecz wygrać i zarobić.Zespół musi też mieć kasę na transfery.Bo tu Real jest silniejszy.Ważne aby ilość zmian graczy z ławki nie wpłynęły na płynność gry choć barca ma mocną ławkę.Na razie to gra i mecze wygrywa.Nie traktowałbym tych meczy jako mniej ważne bo jest awans.Środki na nowych graczy są potrzebne.Choć dostrzegam też potrzebę ogrywania rezerwy.Te 2 rzeczy powinny być dobrze dobrane.
0
Kurcze może zamiast Semedo także od czasu do czasu za Albę jeśli będzie robił postępy dobry byłby Bereszczynski .Dobrze gra i w reprezentacji w której praktycznie nie nawala i w lidze włoskiej.Dobrze zastępuje Piszczka którego chciała Barca.W przyszłym roku ma iść do ligi Angielskiej.W lidze Wloskiej ktoryś redaktor mówił że to obecnie 3 obrońca ligi Wloskiej.Dobry w obronie i lepszy w ataku od Semedo, czasem może zagrać za Albę.Bereszczynski już grał na lewej stronie w reprezentacji. Semedo i Bereszczynski maja po 24 lata.Tu strata dla Barcy żadna.Jak Alba schodzi Barca traci atak.Może latem była by to dobra opcja jeśli postępy będzie robił.To może...
0
Nie bo nie podważylem spalonego Barcelony.Tylko że ta sytuacja nie jest z tej edycji ligi mistrzów co ma znaczenie w kontekscie oceny tego 2 meczu.Ale jeśli juz mówiles o tamtym meczu przytoczylem 2 sytuacje w 2 stronę.Gdybym stwierdzil że tam spalonego nie ma mialbyś rację.Co do kwestii carvahala zauważyłem że piłka dotyka i ręki i barku ty stwierdziłeś tylko bark.Obstawiasz jedną stronę.Na dodatek Carvahal zrobił ruch do pilki.Stwietdziłem że co sędzia mógłby podjąć tu różną decyzje.Sytuacja nie jest ewidentna jak w przypadku spalonego Barcelony.Nie obstawiłem tu jednoznaczej sytuacji dla Barcelony tylko dla Realu i Barcelony.Za przyklady wziołem faule na lewandowskim czy reka Marcelo.Sytuacje z Mullerem gdzie wejscie w nogi ramosa jest ewidentne i ta sytuacja z carvahalem na pewno nie pomaga Realowi.Dalej pochwalilem mecz Realu z Psg pomimo że jest na youtube z tego meczu iż Real dostał rzut karny po sytuacji w której był na spalonym.Co już kompletnie by ich podważyło tego też nie chciałem robić.Ale kibice psg na pewno nie byli by tym spalonym uszcześliwieni.Ja wziołem tylko mecze z bayernem i final.To mnie uderzyło.Bo tego było za dużo.Zauważ też że przyzałbym nagrodę Modriczowi.Co jest nagroda dla Realu bo przekłada sie to na wartosć zawodnika reklamy i prestiż zespołu.Co do tego że Messi jest najlepszy na świecie obecnie tak, choć wolałem ronaldinho choć dobrze grał ale krócej i mniej zdobył.Ronaldo to dla mnie najlepszy egzekutor ale piłkarzem najlepszym jest obecnie Messi. Tevez ciekawie powiedział o obu .Grał z nimi w drużynie.Ronaldo musi ciężko trenować a Messi to po prostu ma.
0
Co do samoboja to chyba był rok wczesniej.Tam tez lewy nie byl na spalonym i vidal nie piwinien był wylecieć 2 (kartka).Co do kartki Carvahala zrobił ruch w kierunku i zablokowal podanie w kierunku zawodnika.Pilka tu jest na granicy jeden gwizdnie drugi nie wcale nie mam pewnosci czy to tylko bark.Był i bark i reka.Jeszcze masz pole karne z mullerem z Ramosem kolejna kontrowersja