BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10 @PatrykBarca A jeśli faktycznie może być tam niebezpiecznie to nie dziwi zmiana decyzji. O tych sytuacjach nie słyszałem
1
@Pawci023x Wiadomo że tylko głupi nie zmienia zdania, ale pewnie narobił wielką nadzieję kibicom z Rosario na last dance w rodzinnym klubie. Albo gadam głupoty albo naprawdę często o tym powtarzał więc szkoda jeśli ten cytat z wyżej to prawda
0
@TankerHunter Czyli gadanie o Newells przez całą karierę było czcze?
6
Boguś Linda w prime to jedna z najpiękniejszych rzeczy jakie spotkały ten świat
1
@RoberDzik o ty cwaniaczku ty
0
@Trojanek23 @Kgorecki2500 Kapitalna, uniwersalna książka do łyknięcia a jeden wieczór. Warto nadrobić jeśli się pozapominalo fragmentów ze szkoły
1
@Faro Niemczury
2
@Arden To tylko 6 piwek i szatańskie ziolo spryskane jwh 018
3
@Lionel_Messi10 Nawet największy odklejus gada mądrze i z sensem jeśli chwali twojego idola. Obiektywność to mit
1
@Zoker a dla Niemca to by grał, nawet i bez nogi
0
@BorzyKrzys @Piorun o kurde czyli jednak w dobie internetu gdzie masz wszystko aktualizowane na bieżąco takie rzeczy nadal mają wzięcie
0
@FcPortoFan1999 skąd info? jaki kierunek?
2
@NeroTFP1 A to u mnie jest wręcz odwrotnie. Zero przyjemności z oglądania piłki reprezentacyjnej, poziom często też jest dużo niższy. Wielki turniej wiadomo że ujdzie i człowiek popatrzy, ale przerwy reprezentacyjne w trakcie sezonu to po prostu strata czasu
0
@capoN ehhh no szkoda
0
@capoN no właśnie pytanie czy to nie jest celowe wprowdzanie w błąd i sianie paniki
0
@Aferzysta a gdzie jakaś informacja? bo mega ciekawy temat
0
Słyszeliście o tym że podobno ludzie są zarażani w klubach wirusem HIV poprzez nakłucia strzykawką? Ta informacja z Wrocławia poniosła się dość mocno, był duży odzew, również z innych większych miast. Myślicie że to celowe wywoływanie paniki czy naprawdę może coś być na rzeczy?
https://zapodaj.net/images/014cfef0a6eee.jpg
5
Skoro alkohol jest taki zły to dlaczego przestają się po nim trząść ręce i głowa przestaje boleć?
0
@kamilos1214 Pewnie dla ukrów, u mnie też jest taka praktyka XD
2
@karolszymek Widac systematyczny wzrost
7
A ty się, bździągwo, ubierz, bez wstydu łazisz na golasa
1
@HighestInTheRoom lek na dwubiegunowość
1
@RosjaninBut 3 mecze i do domu więc może jakoś da radę
2
@macio_944 spokojnie, papcio Laporta ma asa w rękawie i zaraz odpowie na ten transfer
może wywiesi jakiś baner przy santiago bernabeu jak kiedyś czy coś
4
@TebASS jak dla mnie ten transfer będzie tylko frustrował viniciusa który będzie musiał popisywać się jeszcze bardziej głupimi, niesportowymi zagrywkami aby zwrócić na siebie uwagę
3
@GABVI36 zeżarłbym to wtedy ostentacyjnie na ich oczach przegryzając jeszcze tę kanapkę najlepiej jakimś pysznym schabowym
0
@RosjaninBut przecież to totalnie różne profile zawodników
0
No i w spokoju się rozejść i napić
3
Karwasz twarz Barabasz
4
BVB xG 10 w 1 połowie? To może oznaczać jedno. Real po przerwie wychodzi i strzela farfocla jakims barkiem albo udem