BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Lisuuu Myślę że i tak wyjdzie im to lepiej niż negocjacje z klubem i podpis xD
5
Florentio Perez, chepau bas. Jeśli chodzi o budowanie kadry, sprzedaże zawodników (np.Casemiro), rozwój infrastruktury to naprawdę robi potężne wrażenie. Teraz wyczekany transfer Mekambe za frytki, no na papierku będzie to robić wrażenie potężne. Trzeba liczyć na to że po prostu będzie ich tam za dużo, a wybujałe ego da się we znaki, ale samo zarządzanie klubem naprawdę klasa, można zazdrościć patrząc na to co się dzieje u nas
0
@bartekvisca Ripley serial z 2024 dość ciekawy
2
@MesQueUnClub96 godność
9
@NeroTFP1 Jednak wariatów w dzisiejszych czasach nie brakuje
1
@Amidamaru koniec końców i tak może się skończyć na łomotaniu
0
@Szklaner a po maturach z ziomeczkami chodzilismy żłopać perły. Piękne czasy
0
@Nefir Oczywiście że gramy jeśli mamy tam Felixa czy miewaliśmy Pedriego
0
Totalnie nie oglądam Bundesligi stąd pytanie. Czy to zawodnik który poradzi sobie świetnie grając jako ktoś za Gundo/Gaviego/Pedriego czy jednak jest to typowa 10? Głupio byłoby go marnować jako fałszywego LS, jak Cou, no chyba że by sobie radził znakomicie
0
Oj tu już mógł gwizdnąć. Jednak mu te nogi podciął
0
No tutaj to farcik mocno
1
Coś tam na początku mówili że władze miasta w Paryżu wyraziły zgodę na świętowanie awansu do 5 rano
No to będzie się działo xD
4
Bożydar się smieje z kapitana że gra na udo
albo się udo albo się nie udo
XDDD
0
@Guess No właśnie myślałem że coś się tam wydarzy więcej, ten herb ucięty dziwnie ale coś tam jakby zzw niego wychodziło xD
0
Ta oprawa im tam pykła czy nie do końca?
12
@Popitek12 W wieku 20 lat prawdziwy Polak powinien mieć już za sobą 3 nieudane próby rzucenia alkoholu
3
@lntrowertyk dałbym ci herba ale glupio kliknąć jako pierwszy
0
@cchesterr43 jakiś kyle walker czy cos podobno
2
Jakie macie poglądy na przyszłość ludzkości? 300 tys lat temu wyewoluował homo sapiens, 65mln lat temu zniknęły dinozaury. Pod kątem geologicznym to tyle co nic. W ciągu 2 tysięcy lat ludzkość zrobiła postęp niewyobrażalny, a ciągu ostatnich 100 lat tem postęp robi chyba jeszcze większe wrażenie. Podobno w ciągu miliona lat wymierały 2 gatunki, a w ciągu ostatnich 700(?) lat wyginęło tych gatunków ok. 80. Myślicie że żyjemy obecnie w fazie całkowitego przekształcania Ziemi pod potrzeby ludzkie? Czy za 1000 lat będziemy mogli uznać homo sapiens jako coś co wymarło, a sztuczna inteligencja na stałe stanie się częścią postczlowieka, który będzie formą 'życia' nieznanego do tej pory?
Eksploracja kosmosu i związane z tym korzystanie z niedostępnych do tej pory rzeczy, biotechnologia itd. Czy człowiek i życie będzie definiowane na nowo?
0
@Death_voice A to przegrana z PSG była kompromitacją Xaviego?
0
Transfer Nico i Zubimemdiego zrobiłby wielką robotę. Po przybyciu tych dwóch zawodników już byłbym uradowany, ale ze względu na finanse to pewnie będzie żebranie, czy próby wymiany typu Araujo/Kimmich
Pytanie jak jeszcze rozwiążą sprawę z Cancelo i Felixem. Felix jako dżoker to fajna opcja, bo nie mamy innego gracza w kadrze o takim profilu, ale przy wygórowanych rządaniach Atletico temat transferu definitywnego pewnie upadnie, zwłaszcza przy braku odejścia z klubu Raphinhi, który mimo anemicznosci robi kapitalne liczby. Z City negocjacje problemowe raczej być nie powinny
5
@Misiaczek09 No dokładnie. Gdyby on chociaż pokazywał coś, jak już dostaje szanse, to pretensje byłyby uzasadnione. Kszawi co jak co ale akurat na młodych postawić się nie boi
0
Stosował ktoś z was jakieś tabletki na uspokojenie, redukujące stres? Jest coś godnego polecenia i coś po czym nie będzie się sennym?
0
Sytuacja bliźniacza jak faul Cubaesiego na Lucasie, z tym że Pau trafił jeszcze drugą nogę
Karny podtrzymany
10
https://zapodaj.net/images/468954524f014.jpg
czas spróbować
2
Imagine klimacik na Montujic czy tam CN taki jak na Signal Iduna
0
@BulaKG na piłce się nie zna ten kto twierdzi że bombele nic nie dawał bo nie miał asyst
0
Kapitan dziś znowu będzie ciągnął całą grę ekipy z Paryża
0
@Bobo25 nad wodę przez nieporęt
2
@ricardo0705 no ja powiem szczerze byłem zdziwiony że to uznali, ale fajnie że w końcu sytuacja sporna na naszą korzyść