BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
A co to za menel rozczochrany
0
Fajna akcja z zablokowanym strzałem Raphinhy, Kounde tez dobra decyzja
0
@KrychaFCB pan ja powróżyć
0
Jeszcze Fati. Gavi na pewno też będzie naszym transferem po kontuzji
5
https://zapodaj.net/images/a517babaa245a.jpg
rel
4
@betonito Gorzej jak my trafimy na jakieś Porto albo inne PSV i dostaniemy w łeb (o ile przejdziemy Napoli), a Real jak to Real na farcie, po beznadziejnej grze, przejdzie dwumecz z City xD
3
Kibole biją dzieci, kradną im koszulki i szaliki, ewentualnie naćpani robią zadymy podczas marszu niepodległości. Stop mieszania ich w protesty wioskowych wichurantów
1
@FanBarcy22 myślisz że policjanci powinni stać bezczynnie i podziwiac wandali rzucających kostkami brukowymi czy czymkolwiek innym? W każdej grupie znajdzie się banda odklejusów zasługujących na pacyfikację przez swoje prymitywne zachowanie rodem z dżungli i takich powinno się pałować, wsadzać i skazywać
2
Ej sędzia powinien to gwizdnąć jak piłka leciała
0
@Cukson United mógłby zbawić xD
0
Farfocel ale ładuje, typowy Lewandowski
2
@prokar1 https://x.com/MunichFanpage/status/1765113622307442873
0
Pooglądałby dalej Dembele mediapunte ale chyba trzeba przełączyć na Bayern bo RSSS już nic nie zdziała, a tam chociaż ciśnienie pewnie jest na ostro
4
A właśnie sarenka miała mi wysłać nudla na msg
1
@insp1re nie szkaluj
1
@derlysy1979 bez kefirku to nie ma sensu łysy
9
https://zapodaj.net/images/2d82a0ae39551.jpg
ojj pani kasiu z angielskiego
1
@partymaker ja tam widzę jeszcze szanse na dwa puchary
0
@MESSIah16 będą mogły usuwać małe mokebiątka bez problemu
0
Komentarz usunięty
3
@Arden tibijskie zakole musi siedzieć, prawdziwy Polak. Od małego na całego
1
I jutro znowu pobudka i piekło i trzeba robić na tego szefa, złodzieja
1
@barcelonaLM Pytanie jakby sobie właśnie poradził z klubem gdzie presja jest niewyobrażalnie wysoka, a ego zawodników wybija poza skalę. Wydaje się że pracować a małym klubie z potencjałem jest jednak dużo łatwiej. Dlatego kandydatury Motty i de Zerbiego mają w sobie tę niepewność
1
@arraco a potem wychodzi i wali bramkę i 2 asysty xD
3
Ernesto fachura. Faworyt w finale PK, 5 miejsce w lidze na tym etapie niezagrożone grając samymi Baskami. Ciekawe jakby to wyglądało mając taką kadrę jak teraz u nas, bez przesadnej presji
1
Zapieprzanie fizyczne od nowego sezonu to powinien być priorytet. Presezon przepracować na maksa i jakoś to będzie. Co do Pedriego to niestety wielki smutek ale no cóż tak to bywa. Alcantara talencik chyba jeszcze większy byl i też niestety co chwila szpital
0
Rozpykali to elegancko
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
O jezusku ale to huknął
0
@FcPortoFan1999 kogo właściwie wspierasz w tej ekstraklasie?