4

A co to za menel rozczochrany

0

Fajna akcja z zablokowanym strzałem Raphinhy, Kounde tez dobra decyzja

0

@KrychaFCB pan ja powróżyć

0

Jeszcze Fati. Gavi na pewno też będzie naszym transferem po kontuzji

4

@betonito Gorzej jak my trafimy na jakieś Porto albo inne PSV i dostaniemy w łeb (o ile przejdziemy Napoli), a Real jak to Real na farcie, po beznadziejnej grze, przejdzie dwumecz z City xD

3

Kibole biją dzieci, kradną im koszulki i szaliki, ewentualnie naćpani robią zadymy podczas marszu niepodległości. Stop mieszania ich w protesty wioskowych wichurantów

1

@FanBarcy22 myślisz że policjanci powinni stać bezczynnie i podziwiac wandali rzucających kostkami brukowymi czy czymkolwiek innym? W każdej grupie znajdzie się banda odklejusów zasługujących na pacyfikację przez swoje prymitywne zachowanie rodem z dżungli i takich powinno się pałować, wsadzać i skazywać

2

Ej sędzia powinien to gwizdnąć jak piłka leciała

0

@Cukson United mógłby zbawić xD

0

Farfocel ale ładuje, typowy Lewandowski

0

Pooglądałby dalej Dembele mediapunte ale chyba trzeba przełączyć na Bayern bo RSSS już nic nie zdziała, a tam chociaż ciśnienie pewnie jest na ostro

4

A właśnie sarenka miała mi wysłać nudla na msg

1

@insp1re nie szkaluj

1

@derlysy1979 bez kefirku to nie ma sensu łysy

9

https://zapodaj.net/images/2d82a0ae39551.jpg

ojj pani kasiu z angielskiego

1

@partymaker ja tam widzę jeszcze szanse na dwa puchary

0

@MESSIah16 będą mogły usuwać małe mokebiątka bez problemu

0

Komentarz usunięty

3

@Arden tibijskie zakole musi siedzieć, prawdziwy Polak. Od małego na całego

1

I jutro znowu pobudka i piekło i trzeba robić na tego szefa, złodzieja

1

@barcelonaLM Pytanie jakby sobie właśnie poradził z klubem gdzie presja jest niewyobrażalnie wysoka, a ego zawodników wybija poza skalę. Wydaje się że pracować a małym klubie z potencjałem jest jednak dużo łatwiej. Dlatego kandydatury Motty i de Zerbiego mają w sobie tę niepewność

1

@arraco a potem wychodzi i wali bramkę i 2 asysty xD

3

Ernesto fachura. Faworyt w finale PK, 5 miejsce w lidze na tym etapie niezagrożone grając samymi Baskami. Ciekawe jakby to wyglądało mając taką kadrę jak teraz u nas, bez przesadnej presji

1

Zapieprzanie fizyczne od nowego sezonu to powinien być priorytet. Presezon przepracować na maksa i jakoś to będzie. Co do Pedriego to niestety wielki smutek ale no cóż tak to bywa. Alcantara talencik chyba jeszcze większy byl i też niestety co chwila szpital

0

Rozpykali to elegancko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

O jezusku ale to huknął

0

@FcPortoFan1999 kogo właściwie wspierasz w tej ekstraklasie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?