BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
De Jong znów włączył swój tryb eunucha
0
@4drian0 jak zdarzenie się rozpocznie to fortuna właśnie nie ma cashouta
0
@TR3YWAY Oriola to nie, ale Diona Lopyego z Almerii już tak xD
4
@Popitek12 najpierw na insta, na snapa przejdziesz przed snem
0
@jakub1906 ale widać że ma w sobie coś z indianina xD
0
Chelsea z dobrym w 2 połowę
0
@FCB_dimiC nie znasz życia więc
0
@tomek8756
1
Korona po zamieszaniu w polu karnym wciska na 1:0
4
@FutureFCBarcelona flapjack i jego pijany ziom knykieć to było coś
0
@Comentateiro @tbas wyglądacie na kogoś kto chciałby dostać oklep
0
@Transu96 w UT jeszcze pykasz? Sangare showdown będzie lepszy na DP od podstawowego Ramiresa/Toure?
https://www.futbin.com/24/player/21324/ibrahim-sangare
0
@Criss18Barca Busquets niewątpliwie byl/jest jednym z najbardziej inteligentych piłkarzy na boisku w historii, pytanie czy w ogóle będzie chciał się brać z trenerkę. Ja szczerze mówiąc tego nie widzę.
Może jakiś nieoczywisty Masche zostanie super duper trenerem? Choć chyba w młodzieżówkach nie idzie mu zbyt dobrze
5
@Comentateiro czyli nasz mefedronik nie jest taki zły
0
@Nazio_87 to się nazywa mieć farta
2
Dopiero co była rewolucja a tu już jest następna potrzebna. Naprawdę najlepiej byłoby ściągnąć Flicka na już, żeby mógł zacząć przygotowania do przyszłego sezonu jak najszybciej. Poznałby kadrę i miałby więcej możliwości na planowanie np. okienka transferowego
1
Jóźwiak zaraz ładuje zwycięską bramkę XD
2
Bramka piękna ale reakcja po bramce niepokojąca i wymowna
0
Meczycho hahahsh XDDDD
0
Xavi niedługo będzie pauzował za te żółte XD
12
Gundo trzyma tę drużynę przy życiu w tym sezonie bez kitu
1
Błazenady w obronie ciąg dalszy
0
My powinniśmy pozbyć się Xaviego już teraz. Ten zespół nie ma charakteru, zupełnie tak, jakby nikomu się nie chciało. Treneiro na wypowiedzeniu to po co się starać
0
Dobra to tak tylko żeby za nudno nie było po przerwie. Gol dla fabuły, dla kibiców
3
Boże święty jak to nie weszło
ale w końcu dynamiczna akcja
17
Tego nura mógł sobie darować XDDD
0
Dziwne te ustawienie, jakieś potężne odstępy między zawodnikami
0
@Matt_i1992 chyba pozycji
0
a Mahreza wam nie przypomina?
3
@mkord jest kozacki, bez lipy