BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Di Maria MVP
4
Jak Messi podniesie puchar to chyba będę płakał razem z nim. Gdy on wchodził w poważny futbol to ja zaczynałem się interesować futbolem. Dotrwać pewnie do końca i świętujemy
0
Messi ma 5m wolnego miejsca na 30 metrze i czuć z miejsca zagrożenie na maksa xD
3
Przepustka w pracy wjechała o 14 bo wg. grafiku karna niedziela w robocie do 18stej.
Messi nie spie*dol tego
17
Tego arbitra głównego to chyba na targu w Rybniku kupili
0
@Transu96 No dobra dobra
1
Na miękko Chorwaci to biorą 2:0
0
Żewaklow na mikrofonie w głowie się nie mieści
1
@gumaz przeżyć, nie umrzec
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@AllBundy Zmień, ale seksowną azjatkę zostaw
6
I znowu saga z jego matką?
0
Barcelona prawie jak Wenger. On też prawie podpisał każdego kto błysnął
0
@BarcArs I to jest cały Maradona
2
@barcanawieki Ale co go obchodzi jakiś Modric który jest brzydki i stary i ma klamke od zakrystii zamiast nosa i pewnie mu zazdrości. Nie chciałem tego mówić ale taka jest prawda
1
@LewoSkrzydlowy11 Nie ma futbolu bez alkoholu
0
La bamba dochodzi po raz pierwszy xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kgorecki2500 Chyba tylko idiota we współczesnym świecie by sobie zamykał możliwość handlu z kimś takim jak Rosja po wojnie. Wojny były, są i będą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
https://ekosystem-az.smok.net.pl/
Masakra. Drugą noc nie śpię bo obserwuję ruch pługosyparek dbających o utrzymanie dróg. Fascynujące
2
Przypomnę tylko że Czesiu poprowadził drużynę do wyjścia z grupy, a przegrał mecze tylko i wyłącznie z reprezentacjami, które są półfinalistami mistrzostw i całkiem możliwe że spotkają się w finale
1
@bartekvisca Albo pierwsza dla Mekambe
0
@Joe_Pesci Argentyna wygra MS, na końcu wyjdzie akcja z korupcją na wielką skalę przy organizacji mundialu w katarze czy coś
I Messi znów będzie szkalowany za wygranie tytułu
0
@ranger3120 Szukasz przez internet jak Kononowicz
0
@michal26 Czyli normalka u nas xD Jak popada to tyle żeby się ciapa zrobiła i wystarczy na miesiąc
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Gdzieś już to widziałem kurde
1
@FanKFC Bruno Fernandes
3
Duch Ramosa nad stadionem