0

@dniel A koleżka mota sobie bez problemu te recepty. Osobiście nie chodziłem do apteki, tylko właśnie tyle co ziomeczek kręcił to mega fajna trawa. Sam mam fajnego dostawcę więc starcza xD

2

@koksik2700 Ja tam kiedyś palilem jointa cbd przed snem, MOŻE delikatnie uspokajal. Raczej zbyt wiele nie daje, chyba że jakieś placebo. Generalnie się nie opłaca. Medyczny skunik za to potrafi dobrze ubombic, bez żadnych krzywych rozkmin

8

Guillamon nie do obrony i mateuszek smutny. Dobrze że ten mecz się kończy w końcu xD

5

No ty dziadu jeden. Najpierw karny sprokurowany teraz to

1

@kuz XDDDDD az prychłem

1

Moriba wjeżdża na pomoc

0

@MarcelNJ11 Nic nie gra

2

Swoją drogą Musah niezła pracę wykonuje. Ogólnie jak na stałe go wrzucili ze skrzydła w środek pola to zalicza duży progres

0

@Faro I dlatego Argentyna wygrała MS? Chcieli legendarnego zwycięstwa na ich terenie?

3

@Rust_Cohle Spokojnie, na Liverpool starczy

0

No ładnie ładnie. Atleti będą mogli mieć z niego pociechę w przyszłym sezonie

1

@Kondziubarca I kogo tam wezmą? Ostatni przyzwoity to Marcelino co poszedł stamtad jak najdalej bo z Limem serio ciężko współpracować xD

0

No głupota. Głupie wejście i konsekwencje

2

@bari_94 I ta zmiana formuły z półfinałami śmiech. Trochę jak taki turniej towarzyski

0

@kuz Ej no to po co oglądać z takim podejściem

1

@Jakchcesz Niby jest lekkie ryzyko ale warto wjechać. Jak wejdzie to poproszę na przyszłość następne typy

0

@SeBa32 Może chcą ci dać szansę. Zastanów się bo potem już nie ma odwrotu

0

@Recha_0684 Nie no. Cały skład Eleven jest śmieszny i Ćwiakala co tam zaczynał też xD Już lepiej tych z Viaplay slucha

2

Dobra to Valencia to bierze na luzie. Ale i tak hiszpański związek ich piłki to śmiech, przekupne rury arabusów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@vangoor Jego potencjał został chyba wyolbrzymiony. Gość po prostu nie jest w stanie wskoczyć na jakiś mega wysoki poziom

1

@KrychaFCB Przecież on od 2 miesięcy przed odejściem się po czołem kopał. Oj pierwsze pozytywne wrażenie jednak potrafi zaślepic

2

@Faro A co pijesz? Tylko nie mów że jakieś rzemieślnicze czy tam kraftowe bo od tego to się jajo w mandoline zmienia. Po takim sarmackim broda rośnie bujniej, głos robi się męski, a ty sam nabierasz charakteru i ogłady

0

@J4no A potem sobie zdajesz że ofiary tajemniczych śmierci i zaginięć są wśród nas

1

@MESSIah16 No gdyby tylko się nie sypał co chwilę to byłaby bajka

0

@Kidd Ale dajmy szansę człowiekowi. Jak w Polsce można wykorzystywać swój potencjał, rozwijać się itp skoro jeszcze nawet nie objąłes stanowiska, nie miałeś okazji przedstawić swojego planu a już jesteś szkalowany

6

@Sulimo Bądź mężczyzną, kielonka za zdrowie machnij

0

No bohater, brawo

0

@LaRoja Jakby chlal to by miał twarz czerwona:)))))

0

Nie no nie stracimy już luzik. Najlepsza defensywa w lidze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?