BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@czółkovsky Ale w poprzednim zagrał jak placek.
W meczu z LFC to chyba po prostu napastnicy Liverpoolu dali dupy więc poczekajmy z ocenami
0
@7black4 @nocnymarko TT
25
Skąd pierogi wiedzą by wypłynąć gdy są gotowe? Natura jest niesamowita
0
@Enerio Zdarza się na chromie również
1
4 dzień z kolei gdy padać ma cały dzien. Jak katharsis dla duszy po tych upałach
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Bruno pajac irytujący bardziej niż Alba xD
1
Rashford jakie zmartwychwstanie dziś
4
Magłaja rzuca zaklęcia ale czary Casemiro uratowały
0
@MesQueUnClub96 Nie wiem bo nigdy ni3 oglądałem czegoś takiego
0
@MesQueUnClub96 A później donosy na kolegów w szkole przez takie głupie programy
2
O komentatorzy na autotune
4
@czółkovsky Obaj są słabi
1
@Firestone Bądźmy szczerzy. Ta kadra wiele na jakości straciła + kontuzje itp
0
Uuuuu ale porobieni, jak dzieci
2
Omggg ruszyła maszyna tylko farta brak
0
Ma ktoś może info o tym jaka była najmniejsza średnia wieku wyjściowej 11 zespołu wygrywającego LM?
0
@Emhyr Argument nie do podważenia, koniec
I to jest właśnie tyle co ich łączy. Alves grający jak Trent u Kloppa i Alba raz na rok atakujący od wewnatrz
0
@Emhyr Xaviego trenowało też wielu innych trenerów. A który boczny obrońca robi u nas za pomocnika jak my nawet nie gramy z bocznymi obrońcami. To tak można powiedzieć o Kloppie którego Trent gra na SP
0
@Emhyr Prawdziwy uczeń i nauczyciel to Pep z wielkim Mikelem Arteta i aktualnie uczeń zaczyna przerastać mistrza
Co ma Xavi do Guardioli jak nawet podobieństwa w stylu gry nie ma
3
@MrShakira Wariaty i wariatki, zarejestrujmy najpierw Kounde na którego wyłożyliśmy 60mln XD
1
@PanAgenda2030 Wiadomo że chodziło o 3:3:4. Można się walnąć
1
@Nano22 Oj miewał Pedri momenty w tamtym sezonie gdzie po prostu był nieobecny na boisku i po podaniach do zawodnika szły groźne kontry. On miał nawet ostry zjazd przez jakiś okres. Był w składzie i ja tym się jego udział w meczu kończył. Ale to zupełnie normalne w tym wieku i teraz np. Gavi ma podobnie.
Ale generalnie to sama prawda. Mądre, przemyślane i magiczne zagrania
0
@michal26 Dokładnie, to było 3:4:4 w ataku z Balde i Dembele na skrzydłach xD
A dopiero po przejściu na 4:3:3 coś ruszyło
3
Frenki się lubi kiwać sam ze sobą i o ile na połowie rywala to nie jest niebezpieczne to akurat przy naszym polu karnym może podnieść cisnienie
0
Dobra zmieniamy narracje
Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo
2
Najgorsze że zwalniamy każdą akcję żeby zbudować atak pozycyjny a w pomocy nikogo nie ma
0
@barcelonaLM Balde memiczny gdy wraca do obrony. W ataku spoko ale obrona to poziom barcy b
0
@michal26 3:3:4 w ataku