2

@MadryckiTroll Widziałeś co gwizdneli teraz w Valencii?

1

@Encore Warto dodać że po tym był różny po którym padł gol na 2:2 xD
Parodia w czasach varu

5

@Janas11224 Amator. Kac kupa, porządne żarcie i można lecieć dalej

6

XDDDD Romero ciągnie za kudły do ziemi Cucurelle, zero reakcji
Rożny po tym i gol

0

No i Kante się wysypał chyba na dłużej, tak jakby dwugłowy mu strzelił

1

@Rust_Cohle Tuchel wyżarty jakby el polako żarl w ilości 5g dziennie więc Conte go kładzie

2

A Tuchel mało bomby nie sprzedał Conte XDD

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tomek Młynarz z bramką

0

@Bobo25 Masz jakieś wątpliwości?

1

Bardzo fajnie ta Chelsea wygląda po 30 minutach

3

O jezusie ale piękna brama z woleja Koulibaliego po wrzutce Cucu z różnego

0

@taris Dest i Roberto

1

@AlexDark00 Lewy to był odcięty od podań toralnie i wyłączony z gry, nawet nie miał możliwości aby coś zrobić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Kz1234 Właśnie jest totalny deficyt bocznych obrońców na rynku

1

@kaczucha1899 Kessie wyglądał dobrze tylko z Pumas no ale tam każdy wyglądał kozacko xD

0

Maja Strzała pewnie niezadowolona

0

To można iść się zalać w trupa

3

@Szmulek Przecież chłop dziś wykreował co najmniej 3 sytuacje po których powinna paść bramka. Dziwne że pod koniec spotkania przy takiej temperaturze popełni błąd xD

0

Ferran jakby był to by farfocla strzelil

1

@Oskar00 Najwięcej wykreował dziś

2

Swoją drogą to Lewy też ładnie wyłączony przez całe spotkanie

5

@Azrik Najlepszy na boisku

2

Christensen Bóg

1

Ten mecz po prostu jest kapitalnie rozgrywany taktycznie przez Rayo, blokują każdą możliwość

0

3

Ten pedryl w brylach co prowadzi studio w c+ najbardziej irytujący
W porównaniu z Ołłowskim to przepaść pod względem merytoryki, wiedzy i ogólnie całokształtu

1

@barcelonaLM A po co przyszedł Kessie i po co de Jong narazie tu siedzi? No chyba właśnie żeby się z nimi rotowac

0

@BARCA1899Messi Xaviego ogrodnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?