BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Nie wiem dla mnie zmiana w miarę ok, bo akurat Mingueza potrafił niejednokrotnie fajnie wyprowadzić piłkę czy rzucić jakieś prostopadłe podanie na prawej stronie. Do tego jest szybszy. Patologia to jest właśnie to że nawet nie ma kogo wpuścić z ławki
0
@Emhyr Być może Nico był zmęczony i być może chcieliśmy zamknąć całkiem lewa stronę gdzie Gavi harował cały mecz żeby dać mu troszkę więcej swobody w ofensywie
0
@MateS Wyniku kibice nie mają to Luuk chciał zadbać chociaż o trochę magii w grze
2
Piękny był to mecz
27
Ćwiąkala: Dobrze że wstał XDDDD
3
A Griezmann jak zwykłe niewidoczny bo go Messi blokuje
0
My tu mamy 5 zawodników w kadrze z odpowiednim przygotowaniem fizycznym xD I to zawodnicy z rezerw
Cou przy lekkim kontakcie odleciał na 10 metrów w drugą stronę
0
A jak tam Descik
1
@Corr Dokladnie, pracuje chłop za trzech
0
Nie no jak wróci Pedri to FDJ na ławę. Gavi za dużo czasu marnuje na grę w obronie, a de Jong ani w destrukcji ani w ataku nic nie daje. Poki co to poziom Luuka
0
Ale będą dymy hahahha
7
A człowiek narzekał na wygrane bo w 'słabym stylu'
1
@FIJI Mimo że jedyne co potrafi to szybko biegać, jak widać starczy u nas
1
F De Jong mam wrażenie tylko przeszkadza Gaviemu i mu miejsce zabiera, też taki nijaki jak zawsze
7
Abde powinien mieć taki samochodzik jak Flinstonowie założony na siebie, idealnie by pasował z tym stylem biegu
1
Nie no przecież już lepiej tam wystawić kogokolwiek innego kto umie piłkę przyjąć xD
0
Stegen broni tylko to co leci w niego, a Umtitti też się kurde popisał tym kryciem xD
3
Gavi ciasteczko, a de Jong dalej niech biega tu i tam
1
@Gaucho Co jest dziwne bo Lenglet obok Araujo grał najlepiej i dodatkowo Lenglet chociaż się nie łamie co 2 mecze xD
Pokazówka po zdjęciu z Robercikiem
3
A w Osasunie cała 11 Hiszpanów
0
A jak tam Buendia sobie radzi? Ktoś ogląda regularnie? Bo dla wielu przed sezonem miał to być genialny ruch AV
0
@kamilop No skoro tak mówisz to wierzę, ja o gościu ani nigdy nie słyszałem ani w akcji nie widziałem więc muszę ci zaufać
1
@patrykzmc2000 Patrzę na TM to 2 bramki i asysta w 10 spotkania. Nagle zacznie strzelać? Albo może coś strzelał? Zawodników perspektywicznych mamy sporo, potrzeba kogoś kto weźmie na siebie odpowiedzialność i pociągnie grę
10
@PodkarpackiKibic @AmigoBlancos
Dajcie sobie jeszcze ładnie buziaka na koniec
6
@Ewelinax Ale czy FDJ kiedykolwiek wszedł na poziom wyżej niż Rakitic na wypaleniu?
0
@Rewolucja123 Stegen zgrywa kozaka bo żyje przeszłością a Simon chociaż wydaje się mieć świadomość tego że jest przeciętny xD
0
Ale Van Persie był kozackim napastnikiem, milo powspominać
0
@Witekk10 Że może da coś z przodu skoro z tyłu jedyne co daje to dupa
3
Fajen, w końcu się dowiem jak brzmi hymn LE
0
Kto wie co z meczem Villarrealu?