3

Orżybała popalone styki i czerwo wyłapal

I to może nawet się skończyć dłuższa karą za taki wjazd

3

@Janiama 5:1 dla nas

5

@agaFCB Ale z dwójka normalnych skrzydłowych od początku więc kozacko, niech sobie Gavi biega na SP a nie gdzieś przy lewej linii

4

@Barcaa12 I wywal 60mln na drewniaka

0

Ogląda ktoś Lipsk? Dadzą radę odrobić czy bez szans?

0

Isak brameczka i Sociedad prowadzi

0

Papam gaudium majum

4

@Rust_Cohle Ostatni będą pierwszymi

0

@Vebrol Chłop czyni cuda a tu zawiść jakby ci Lewy siostrę zbałamucił. Ahh ta polskość xD

3

@Sau_Ron Zapewne licznik lekko kręcony, ale weź też pod uwagę że jest wiele osób co wchodzi na stronę żeby sobie poczytać artykuły, a to rakowisko omija szerokim łukiem, więc ich aktywności nie zauważasz

0

@barcelonaLM Polak pić musi, a poseł też człowiek

0

@Worny https://www.fcbarca.com/47860-kleska-totalna.html

Wtedy się cisnęlo pod głównym xD piękne czasy

1

Tylko nie ten irytujący trup XD

0

@Nhyz Niby tak a znowu jeden konkretny gracz daje więcej niż 8 szrotów
Tylko ryzyko zbyt wielkie żeby zmarnować całą mamone

0

@BigBambi Barca 4:0 Milan w 2013

1

@FafitFCB I najważniejsze - jego reklamy mają wielki X na srodku ekranu, a nie pochowane po rogach

0

@AmigoBlancos
Lepiej madrze siedzieć cicho niż głupio pisać

0

@Rewolucja123 Wszyscy tak mówią przed wyborami
Obiecanki cacanki, a po dorwaniu się do koryta sam wszystko wychlejesz

1

@LucaMancini Cenowo tak samo, nie wiem czy jeszcze są ale jak ja paliłem to były miętowe smaki i to mnie właśnie podkusiło bo tęskniłem za Forwardami xD
Zwykłe to smak popcornu, no a jak naprawdę lubisz pety zwykłe to będziesz palić jedno i drugie

2

@LucaMancini Paliłem chwilę ale nie przyjęło mi się bo i tak popalalem zwykłe pety w międzyczasie aż ostatecznie do nich wróciłem. Nie ten smak i klimat

4

@POLAK12345 Najlepiej jakby oba te kluby się na pysk wywaliły, no ale fajnie że chociaż jedna od razu odpadnie

1

Ajax bierze w tym sezonie LM

0

@Joe_Barbaro Blantow się ojaralem za małolata, już nie mogę bo krzywa fazka wjeżdża

0

@Rewolucja123 Uważaj na zniszczenie szkliwa bo potem cię złapie straszna nadwrażliwośc

1

@norbi77 za trafne uwagi na la bambie

15

Problemy ze snem to jakaś masakra. Na 6 do roboty, a przespałem może godzinę.
Od dwóch miesięcy totalnie nie mogę spać w nocy, a znowu jak tylko wstanie słońce to mnie zabiera spanko momentalnie

3

@daniel32778 Bo w Realu biorą narkotyki a u nas przez Desta wszyscy jarają trawe i zamiast biegać jak opętani to się śmieją do zdjęcia z Lewym i chodzą ospali

0

Ehhh Benzema z woleja kontra nasz Luuk z przewrotki

7

Kurcze jeszcze niedawno po meczu w którym straciliśmy punkty by trwała dyskusja do samego rana. Teraz każdy przyzwyczajony, olewka, lepiej się skupić na innych meczach czy tam f1 xD

1

@PatrykBarcelona Po tych porażkach Barcelony też mi się podobać zaczął, no a ten Vini to w ogóle...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?