BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Orżybała popalone styki i czerwo wyłapal
I to może nawet się skończyć dłuższa karą za taki wjazd
3
@Janiama 5:1 dla nas
5
@agaFCB Ale z dwójka normalnych skrzydłowych od początku więc kozacko, niech sobie Gavi biega na SP a nie gdzieś przy lewej linii
4
@Barcaa12 I wywal 60mln na drewniaka
0
Ogląda ktoś Lipsk? Dadzą radę odrobić czy bez szans?
0
Isak brameczka i Sociedad prowadzi
0
Papam gaudium majum
4
@Rust_Cohle Ostatni będą pierwszymi
0
@Vebrol Chłop czyni cuda a tu zawiść jakby ci Lewy siostrę zbałamucił. Ahh ta polskość xD
3
@Sau_Ron Zapewne licznik lekko kręcony, ale weź też pod uwagę że jest wiele osób co wchodzi na stronę żeby sobie poczytać artykuły, a to rakowisko omija szerokim łukiem, więc ich aktywności nie zauważasz
0
@barcelonaLM Polak pić musi, a poseł też człowiek
0
@Worny https://www.fcbarca.com/47860-kleska-totalna.html
Wtedy się cisnęlo pod głównym xD piękne czasy
1
Tylko nie ten irytujący trup XD
0
@Nhyz Niby tak a znowu jeden konkretny gracz daje więcej niż 8 szrotów
Tylko ryzyko zbyt wielkie żeby zmarnować całą mamone
0
@BigBambi Barca 4:0 Milan w 2013
1
@FafitFCB I najważniejsze - jego reklamy mają wielki X na srodku ekranu, a nie pochowane po rogach
0
@AmigoBlancos
Lepiej madrze siedzieć cicho niż głupio pisać
0
@Rewolucja123 Wszyscy tak mówią przed wyborami
Obiecanki cacanki, a po dorwaniu się do koryta sam wszystko wychlejesz
1
@LucaMancini Cenowo tak samo, nie wiem czy jeszcze są ale jak ja paliłem to były miętowe smaki i to mnie właśnie podkusiło bo tęskniłem za Forwardami xD
Zwykłe to smak popcornu, no a jak naprawdę lubisz pety zwykłe to będziesz palić jedno i drugie
2
@LucaMancini Paliłem chwilę ale nie przyjęło mi się bo i tak popalalem zwykłe pety w międzyczasie aż ostatecznie do nich wróciłem. Nie ten smak i klimat
4
@POLAK12345 Najlepiej jakby oba te kluby się na pysk wywaliły, no ale fajnie że chociaż jedna od razu odpadnie
1
Ajax bierze w tym sezonie LM
0
@Joe_Barbaro Blantow się ojaralem za małolata, już nie mogę bo krzywa fazka wjeżdża
0
@Rewolucja123 Uważaj na zniszczenie szkliwa bo potem cię złapie straszna nadwrażliwośc
1
@norbi77 za trafne uwagi na la bambie
15
Problemy ze snem to jakaś masakra. Na 6 do roboty, a przespałem może godzinę.
Od dwóch miesięcy totalnie nie mogę spać w nocy, a znowu jak tylko wstanie słońce to mnie zabiera spanko momentalnie
3
@daniel32778 Bo w Realu biorą narkotyki a u nas przez Desta wszyscy jarają trawe i zamiast biegać jak opętani to się śmieją do zdjęcia z Lewym i chodzą ospali
0
Ehhh Benzema z woleja kontra nasz Luuk z przewrotki
7
Kurcze jeszcze niedawno po meczu w którym straciliśmy punkty by trwała dyskusja do samego rana. Teraz każdy przyzwyczajony, olewka, lepiej się skupić na innych meczach czy tam f1 xD
1
@PatrykBarcelona Po tych porażkach Barcelony też mi się podobać zaczął, no a ten Vini to w ogóle...