BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Ojciec5tkidzieci Jeszcze United-LFC w następna niedzielę więc kozacko
4
Przyjęcie piłki? TOP
Ale co to było za ustawienie obrony Valencii XD
5
Az się Busquets wkurw*l XD
2
Nico za Gaviego bo zajechany, Oscar za Roberto i może nie przegramy
4
Koeman coś gada a Cou wygląda jakby sobie smacznie spał i ktoś mu kazał iść biegać
0
Powinien zostawić Albie
1
@kaamil1910 Busi najlepszy z naszych pomocników
2
Ten Garcia to taka ciapa że masakra. Wątły i ślamazarny
1
@Roobo Ewidentnie widać że Roberto ma przykaz żeby atakować środkiem pola a Destowi zostawiać właśnie swobodę przy linii
0
@zorf Skoro do obrony się nie nadaje to niech robi wiatr z przodu
3
I za łokieć bez żółtej?
0
@jutroIV Fati Depay Dembele
2
Nie no on ma w sobię coś magicznego
0
Matko bosko co to się stanelo
0
Busquets dzisiaj brama z 16m po szczurze w prawy róg bramki
1
Ale się dobrze zaczyna Legia z Lechem
1
@AmigoBlancos To od picia
0
@Dembele_gora Nico chyba jednak na pewien poziom nigdy nie wskoczy, ale obym się mylił
3
Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić XDD
0
Lingardinho na ostatnie minuty więc Leicester niech się za szybko nie cieszy
2
I pieknie, zasłużone
0
@AmigoBlancos Zieliński
3
Ależ piękna brama
Magłaja TOP XD
2
Ale urwał, ale to było dobre
0
Dobra, włączamy i oglądamy co tam piękny dziś pokaże
0
@Lub567 2/4 zawsze po pracy
0
@kamilo0066 Klikaj nie narzekaj
2
@MesQueUnClub_87 Właśnie dla mnie wręcz przeciwnie. Kozacko się gra, nie ma tak łatwo jak w poprzedniej, fajnie wychodzą prostopadłe piły czy długie przerzuty. Jedynie niech finezke z dystansu lekko ograniczą i będzie pięknie
0
@Nazio87 Ninja archer
3
@Comentateiro Nie krępuj się, za 50k można sobie to później wynagrodzić także śmiało