BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
de Jong prawdziwy eunuch. Nikt tak nie irytuje jak on. Biega ale co z tego wynika? Zawsze albo obok piłki i obok akcji albo z piłka dopóki się wywróci o własne nogi. Zero podań prostopadłych, zero ryzyka
14
Ale wejście Dembele ruszyło grę. Wreszcie jest ktoś kto jest w stanie przedryblowac obrońcę i biec szybciej niż Anetka z 3A
0
@MrCule_X najbardziej kwadratowe to są jaja
5
Dobra niech Dembele już wchodzi, bierze piłkę i z nią biegnie przed siebie. Będzie więcej pożytku niż z tej kopaniny
0
@dv7wisnia Już nie mówię nawet o takim Radosławie Kałużnym
0
A taki Sebastian Mila w prime to by czapką tego miernego de Jonga przykrył
3
Najgorsze jest to że nie potrafimy stworzyć żadnego realnego zagrożenia. Fajnie jakby były sytuacje i strzały
4
Braith by gre pociągnął
0
Pierwsze poważne ostrzeżenie po strzale z kapcia
1
@AmigoBlancos Ale tak skuteczny że nawet nie ma co zbierać
2
@BarcaInfo Munian!
3
Poczekajcie na Ksawiego XD
1
@dmcteam Ja miałem tak samo bo avast blokował więc to moja jedyna rada :---)))
0
@dmcteam Antywirusa wyłącz
2
@Janiama 3:0 dla nas
3
Tede żałosny ale czy kogoś to dziwi? xD Każdy co go słyszał więcej niż raz pewnie ma świadomość jaki to człowiek
A że na koksie to raczej normalka
1
@Mizander Koledze też pięknie sypie Salahami IF, jakimiś Varanami i kartami specjalnymi, a u mnie najlepsza karta z paczki w fucie to chyba był Lukaku xD
0
@Rust_Cohle Sauvage Dior
0
@Krzychu1010 Dołóż 8 dyszek i będzie na klasyczne AF1
0
@Muszynianka Wrocław całkowicie ukraiński xD I to naprawdę nie przesada bo mijając w centrum przechodniów to tak 2/3 Ukraińców
0
@Slazzy Gładkie 3:0 dla nas
1
@Hawajczyk Po pierwsze. Pensja Cavaniego a de Jonga pewnie się troszkę różni, po drugie to zapewne miał być ktoś na chwilę, jako zadaniowiec typowo pod 'taktykę' naszego trenera
Skoro odpuszczalismy Suareza w myśl rewolucji to ściąganie Cavaniego byłoby głupota i zaprzeczeniem tego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@wawfilip16 PL, La Liga i Ekstraklasa. Włoskiej ani francuskiej nie dotykam bo jakoś mi nie podchodzi
0
@paweldunajecfcb A pokaz te zdjęcia
5
Zniknął bo go trochę liga zweryfikowała. Za słaby fizycznie i nic nie wnosił na plus. Presezon a gra o punkty to dwie różne rzeczy. Szanse dostawał i ich nie wykorzystywał bo po prostu był słaby. Niech pracuje nad sobą na treningach
1
I pięknie uznane xD
4
Istnieje coś głupszego niż Skanalizowani na c+ w przerwie meczu xD
0
@Emhyr A jaki to typ napastnika? Bo nie oglądam w ogole Serie A. Zwinny, zwrotny, mobilny, szybki i chętny do gry kombinacyjnej czy bardziej dostawiacz nogi i zawodnik do gry na sciane
0
@betonito Ja myślę że Xavi przyjdzie z wielką determinacją, ambicjąi jakimiś założeniami. Nie będzie się kierował sentymentami tylko zrobi wszystko aby osiągnąć wyznaczony przez siebie cel