0

@ObiektywnyKibic121 No dobra, a jakby był półfinał LM a twój De Jong z avka by pauzował to kto za niego? Widzisz kogoś? Roberto sprawia że nie udczuwa się jakoś dramatycznie braków kadrowych

1

@Kosteq73 I strzelił bramkę i zaliczył asystę w istotnych momentach. Może popełniał błędy ale był kluczowy na plus. Siła drużyny w dużym stopniu składa się z siły ławki rezerwowych, a tam doświadczenie jest kluczowe bo wchodzisz z zadaniem.
Nasza ławka składa się z juniorów i fajnie, ale jak przegrywasz to nie masz nikogo kto wejdzie i pomoże ci to wygrac, my mamy rezerwowych do wpuszczania na ostatnie minuty przy 3 bramkowym prowadzeniu. Dlatego ogrywanie Roberto czy Brejta jest potrzebne żeby trzymali rytm

1

A jeszcze poruszę temat Roberto. Może jest koślawy ale jest naszym jedynym rezerwowym którego można wpuścić jeśli przegrywamy. Jest duże wzięcie na młodzież po presezonie ale to były mecze towarzyskie. Demir który tak imponowal teraz się totalnie spalił i fizycznie był niszczony, a kto poza nim może wejść żeby nam pomóc w ofensywie? Brak możliwości.
Roberto jest jedynym naszym zmiennikiem, który z mniejszym lub większym powodzeniem zagra na kilku pozycjach. Tacy zawodnicy w kadrze też są potrzebni bo w przypadku kontuzji w tej edycji LM musimy mieć kogo wpuścić w dobrej formie na finał

8

Ale Marcelino trener top dla takich przecietniakow i wyciąga z nich wszystko co nailepsze
Taktycznie nas wczoraj zniszczył a statystyka strzałów to potwierdza

1

@barcowy1899 Ja tak na początku myślałem że boczna siatka bo zero reakcji xD

0

Jezus maria co za brama

1

@formentera2017 Patrz jak się Demir odbija i już odpuść tego Roberto bo to jedyny solidny zmiennik na ławce xD
Fajnie jak młodzi grają ale spójrz na efekty

0

No w końcu może coś ruszy bo ile my mamy strzałów celnych? 1?

0

Jeszcze zaraz wyjdzie Villalibre i zagra na trąbce

5

Zasłużone, dawaj rudy Roberto za Desta i kogos w atak

0

POTĘŻNY Inaki prześladuje nam Erica

1

@DonAndrzejos Bo jest łasy na kase i dostał mega dużo floty?

0

Jezusku kochany ale szkoda

0

Jak to było? Ciężko pracuje w defensywie i biega xD

6

A było info żeby Pique dać odpocząć i pyk. Pismaki nie kłamią

0

Łoniaki dzik, nie wykorzystał potencjału zmieniając klub w odpowiednim momencie, ale fajnie że został w Bilbao chociaż ma nas kto prześladować

4

Ale padaka w tej obronie, zero postępów

0

Ale fuks, oj będzie ciężko jak zawsze na San Mames

0

@TheMazixX Antywirus blokuje, wyłącz ochronę

6

Ale by człowiek posłuchał takiego Wolskiego z Orłowskim, robili klimacik nie do podrobienia

0

@Shroud Może dlatego że jak wchodzi z ławki to często tracimy później bramkę, ale nie wiem, Koemana trzeba by zapytać

1

@amanter Pogba xD

0

@Ghotti No ciężko grać wszystko w takim wieku, chyba że nazywasz się Pedri. Myślisz ze w innych wielkich klubach zagra więcej? U nas zdecydowanie miał największą szansę na rozwój i mógłby odegrać naprawdę ważną rolę

0

4

@Ghotti Przecież byłby wyżej w hierarchii od Nico czy Gaviego

1



Piękne czasy, a lepszy bengier to chyba nie powstanie

0

@Gaucho Brak siana na transfer, do tego on tam też niezłą ma tygodniówkę więc zapomnijmy skoro mamy problem z rejestracją xD
Priorytetem powinno być zabezpieczenie kontraktu Pedriego żeby nam nie uciekł

0

@Criss18Barca Lepsze niż MSN

0

@Comentateiro Ale jedno nie zwiędnie bo mamy tu speców od erekcji xD

0

@Ghotti Mamardashvili może być w tym sezonie niezłą niespodzianką, wielki potencjał wykazuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?