1

@RonnieVEB no spoko, bez odbioru

1

Swoją drogą Leo zawsze powtarzał że jedyny klub jaki będzie po Barcelonie to Newells Old Boys, ale to chyba zdecydowanie nie ten czas
Jeśli nie u nas to gdzie? MLS? Też za szybko. City i Pep chyba najbardziej prawdopodobna opcja
Ale serce zaboli oglądać go w innej koszulce

0

@Ansufati123 No może źle to ujalem bo to nie ich wina że dostali takie kontrakty
Po prostu boli że zostajemy z takim szrotem a największa legenda w historii klubu musi się bujać

22

Przecież ten chłop powinien od nas odchodzić przy 90tys kibicach skandujacych jego nazwisko na trybunach i następnych tysiącach pod stadionem, aż nie do uwierzenia że takie ochłapy typu Coutinho, Pjanic czy Umititti doprowadziły do takiej sytuacji. Oby udało się to wyprostować

2

@M3ssWithTheBest Uspokaja i oczyszcza, najlepsze są poranki gdy pada

0

@martin3131 Właśnie tak działa ten świat dzisiejszy w którym wartości upadają

A z drugiej strony jeśli ktoś ci chce zapłacić za taką samą pracę dużo więcej to kusi

3

@AmigoBlancos I każdego poranka witam dzień pięknym dżizus kurła

3

@Kamilos84 Może za dużo barszczyku weszło

1

@FanBarcy123 A czemu się dziwić? Wrażenie pozostawiał tak kozackie że dawał nadzieję tylkk potem wyszlo gorzej bo chłop się nie rozwinął

0

@Rust_Cohle Zrobiłem to aby cię uświadomić że to dość żałosne, głupie i daremne ale cóż XD Baw się dobrze i miłego dnia

0

@Rust_Cohle Bo nie znam się na tym więc głupio nie komentuję w przeciwieństwie do ciebie

2

@Rust_Cohle Nie po prostu kiedyś można było tu poczytać ciekawe rzeczy które coś wnosiły, aż miło było wchodzić. Jak widzisz grupkę spamerów co się wzajemnie liżą po jajkach całe dnie to trochę odrzuca xD

2

@Rust_Cohle Klasa sama w sobie, brawo ci bić? Chłop normalnie się pyta a naczelny spamer i atencjusz musi się odzywać bez sensu

0

@Rust_Cohle Wakacje, mama pozwoliła dłużej na kumputrze pograć i się cwaniakuje, co?

0

@zmiter912576 Traktat o łuskami fasoli

6

@masq Sikam po nodze zanim ciepła woda poleci, zawsze trochę ogrzeje

0

@AntekGriezmann Co zrobił?

3

@LeoMessiah 23 i już starość człowieka dobija

4

Aż szkoda że to nie wpadło, mega strzał

1

@agaFCB Ale musi mu język szybko latać :----))))

3

@tomek8756 Nie dość że to nie piwo to jeszcze bez alkoholu
Tomeczku, wszystko gra?

1

@kaamil1910 Bez sensu jak istnienie Konfederacji

0

@kaamil1910 Konfederacja - poziom taki sam jak tych co to zaprojektowali

0

@Herato Ja nawet nie wiem że coś takiego trwa xD

2

@macio_944 A realnie wart pewnie z 80, dodatkowo to Angol więc cena sztucznie zawyżana

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@doc I odejście za darmo po sezonie? Na nim można coś jednak zarobić albo trzymać za niską pensje, szkoda tracić za fryko Roberto

9

@tbas Czyli adekwatnie do słuchaczy tego scierwa

0

Fajna gra wyscigowa ps4 dla zabicia czasu? Gran Turismo Sport warte zachodu? Coś luźnego dla zabicia czasu żeby jakaś kampania była itp

2

@Coutinho007 A czym się wyróżnił? Niczym. No raz fajnie grał jak dwie bramki strzelił a tak to robiony na marmelade w obronie i dziwne dryblingi a'la Alexis zablokowany Sanchez po skrzydle z których nic nie wynikało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?