@Faro xD Stawiają mu normalne zarzuty bo to standardowa procedura. Gość spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym, przyznaje się, nie ucieka, współpracuje, wiadomo, że zostaną postawione zarzuty, a wyrok pewnie będzie najniższy w zawiasach. Ja tylko twierdzę, że nie ma żadnych podstaw do snucia teorii spiskowych na temat ewentualnego zamachu.
@Faro No właśnie, nie jesteś lekarzem. Mi się zdarza podczas dializy odlecieć z powodu niskiego ciśnienia a po paru minutach wszystko jest 100% ok, ciśnienie w normie, kolor na skórze normalny itd. Niektórych omdleń nie da się potwierdzić po prostu.
@Faro Ja nie wierzę po prostu w tą konwersację xD Dostał zarzut spowodowania wypadku komunikacyjnego ze skutkiem śmiertelnym. NO CO ZA SZOK! Gość spowodował wypadek komunikacyjny ze skutkiem śmiertelnym i dostał taki zarzut! W głowie się nie mieści! Jak lekarze mieli stwierdzić na miejscu czy stracił przytomność? xD Chłopie za dużo CSI się naoglądałeś
@mrboom Nie, chyba nie. Ale gdyby to była prawda to też bym się nie zdziwił bo ten gość stracił przytomność, nie miał żadnej kontroli nad pojazdem, nie przyspieszał, nie hamował. Auto było bezwładne, mogło się stać dosłownie wszystko. @Faro No i dokładnie tak to się skończy bo nie każdą utratę przytomności da się potem "wyśledzić" badaniami.
@ArcziArtt Ja uważam, że nie ma się co dać zwariować. Kobity to też patrzą że o co powiedzą inni. A w nosie co powiedzą inni. Żona chrześnicy kupiła na komunię ładny zegarek i mała była przeszczęśliwa. Jej matka tak średnio bo liczyła na kasę, ale właśnie między innymi dlatego nie daliśmy kasy.
@Kgorecki2500 W sensie, że przez wstrzyknięcie leków zbyt humanitarnie czy o co chodzi? Stany Zjednoczone Izraela widzę coraz bardziej się chcą upodabniać do swojego kraju wiodącego
@Arden Dobrze, nie mam zamiaru na ten temat dłużej dyskutować. Jeśli prokuratura by tego nie zrobiła to by im jaja urwali, to jest śmierć polityka. Możesz sobie jeszcze przez chwilę snuć teorie spiskowe, aż w końcu okaże się, co wiadomo już teraz, że to był nieszczęśliwy wypadek.
@Arden Ciężko żeby dzwonił chłop który stracił przytomność i nie wiedział co się dzieje xD Ludzie litości, niech w tych teoriach spiskowych będzie chociaż jakiś sens. No mogło być z kradzieży, mogło xD Tyle, że nie było.
@ArcziArtt wszystkim już się ostro w głowach poprzewracało xD a na wesele samochód z salonu. Dobrze że nie będę miał takich problemów. Ja bym kupił coś dziecku a nie dawał kasę
@Arden a co ma rejestracja pojazdu do tego? Przecież gość nie ukrywał swojej tożsamości więc co by miało dać niby jechanie bez rejestracji? Myślę że nikt sobie tym głowy nie zawracał. Chłop był zesrany, w ciężkim szoku że potrącił człowieka, to raczej nie on decydował czy jechać do szpitala czy na komisariat tylko zdecydowano za niego
@Arden znam policjanta który był na miejscu, ma dostęp do sekcji zwłok, raportu z miejsca wypadku, no do wszystkiego co związane z tą sprawą. Oczywiście możesz powiedzieć że to farmazony, nie dziwię ci się zbytnio, też bym był sceptyczny. Jeden i drugi mieli niesamowitego pecha. @mmaciass niewyrafinowaną? Znaleźć się na drodze akurat w takim miejscu żeby nie było świadków i żeby ofiara przejeżdżała, upozorować miejsce wypadku żeby wyglądało na zasłabnięcie za kierownicą i akurat tak trafienie ofiary żeby jej pękła tętnica? No dla mnie to nie jest prosta sprawa
@mmaciass nie no można dywagować do woli. Po prostu nic nie wskazuje na to że to było morderstwo. Nie wiem też kto miałby opłacić 57 letnego pana Zdzisia żeby przeprowadził taką wyrafinowaną zbrodnię
@Arden to nie było morderstwo :D no ale spoko rozumiem że przy każdej śmierci polityka jest potrzeba szukania sensacji. Wiem na 100% że jechał tym poboczem. Byłem też osobiście w sytuacji gdzie traci się świadomość, nie bardzo da się potem zrelacjonować co się stało xD
@Arden mam info z pierwszej ręki na ten temat. Chłop jechał 20 metrów poboczem. Jak miał hamować jak stracił przytomność? 57 latek, zmęczony życiem, wyglądający na 67 lat bardziej, nie karany w przeszłości. Raczej nie jest to materiał na zamachowca
@Eklerek zawsze się ludzie będą chcieli wybielać przy okazji takich akcji. Bardzo dużo osób unika też płacenia podatków, często jeszcze mówiąc przy tym że są wielkimi patriotami :D on uznał że będzie cool powiedzieć o tym otwarcie, dla mnie głupota totalna no ale może uznał że większość jego widowni ma poglądy anty państwowe i anarchistyczne
@RivaldoVitorBorba wiadomo że dobrze się podpromować przy okazji szczytnej akcji ale mogli powpłacać hajs i tyle, a jednak przychodzą, kończą konflikty, ścinają włosy. Ja uważam że to coś więcej
4
@Faro dobrze no to poczekaj na oficjalne ustalenia tylko nie zapomnij mi potem przyznać racji
5
@Faro xD Stawiają mu normalne zarzuty bo to standardowa procedura. Gość spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym, przyznaje się, nie ucieka, współpracuje, wiadomo, że zostaną postawione zarzuty, a wyrok pewnie będzie najniższy w zawiasach.
Ja tylko twierdzę, że nie ma żadnych podstaw do snucia teorii spiskowych na temat ewentualnego zamachu.
0
@FcPortoFan1999 Jak przegrają te najłatwiejsze punkty to bajo jajo chyba.
5
@Faro No właśnie, nie jesteś lekarzem. Mi się zdarza podczas dializy odlecieć z powodu niskiego ciśnienia a po paru minutach wszystko jest 100% ok, ciśnienie w normie, kolor na skórze normalny itd. Niektórych omdleń nie da się potwierdzić po prostu.
4
@Faro Ja nie wierzę po prostu w tą konwersację xD Dostał zarzut spowodowania wypadku komunikacyjnego ze skutkiem śmiertelnym. NO CO ZA SZOK! Gość spowodował wypadek komunikacyjny ze skutkiem śmiertelnym i dostał taki zarzut! W głowie się nie mieści!
Jak lekarze mieli stwierdzić na miejscu czy stracił przytomność? xD Chłopie za dużo CSI się naoglądałeś
1
@Faro Lol jakim cudem? Jeśli np zasnął za kierownicą to jak by to wyszło? Jakby miał jakiś mikro udar to jakby to policja miała zbadać?
1
@mrboom Nie, chyba nie. Ale gdyby to była prawda to też bym się nie zdziwił bo ten gość stracił przytomność, nie miał żadnej kontroli nad pojazdem, nie przyspieszał, nie hamował. Auto było bezwładne, mogło się stać dosłownie wszystko.
@Faro No i dokładnie tak to się skończy bo nie każdą utratę przytomności da się potem "wyśledzić" badaniami.
4
@Recha_0684 Ale ja się tu zgadzam w 1000%. Trzeba to zbadać bardzo dokładnie, posprawdzać wszystko po trzy razy. Nie mam co do tego wątpliwości.
0
@RosjaninBut Śmieszne to jest co? 12 randomowych osób, które nie mają pojęcia o prawie, decyduje o losie ludzi :D
3
@takisobiektos Te teorie spiskowe kupy ani dupy się nie trzymają xD Zginęła popularna, lubiana osoba i ludzie dostali małpiej gorączki.
6
@ArcziArtt Ja uważam, że nie ma się co dać zwariować. Kobity to też patrzą że o co powiedzą inni. A w nosie co powiedzą inni. Żona chrześnicy kupiła na komunię ładny zegarek i mała była przeszczęśliwa. Jej matka tak średnio bo liczyła na kasę, ale właśnie między innymi dlatego nie daliśmy kasy.
2
@Borneo Ale to w ramach NATO jest jakiś przymus kupowania sprzętu od Ameryki?
5
@clyde Aż mnie ciarki przechodzą jak o tym czytam... Znowu wywalimy 100+ milionów na dramatycznie niepotrzebny transfer
3
@Kgorecki2500 W sensie, że przez wstrzyknięcie leków zbyt humanitarnie czy o co chodzi? Stany Zjednoczone Izraela widzę coraz bardziej się chcą upodabniać do swojego kraju wiodącego
1
@Arden Dobrze, nie mam zamiaru na ten temat dłużej dyskutować. Jeśli prokuratura by tego nie zrobiła to by im jaja urwali, to jest śmierć polityka. Możesz sobie jeszcze przez chwilę snuć teorie spiskowe, aż w końcu okaże się, co wiadomo już teraz, że to był nieszczęśliwy wypadek.
7
@Arden Ciężko żeby dzwonił chłop który stracił przytomność i nie wiedział co się dzieje xD Ludzie litości, niech w tych teoriach spiskowych będzie chociaż jakiś sens.
No mogło być z kradzieży, mogło xD Tyle, że nie było.
2
@clyde nic na ten temat nie wiem. Ale powtarzam pytanie, co to ma za znaczenie? Skoro i sprawca i auto są znane
23
@ArcziArtt wszystkim już się ostro w głowach poprzewracało xD a na wesele samochód z salonu. Dobrze że nie będę miał takich problemów.
Ja bym kupił coś dziecku a nie dawał kasę
1
@Arden a co ma rejestracja pojazdu do tego? Przecież gość nie ukrywał swojej tożsamości więc co by miało dać niby jechanie bez rejestracji? Myślę że nikt sobie tym głowy nie zawracał. Chłop był zesrany, w ciężkim szoku że potrącił człowieka, to raczej nie on decydował czy jechać do szpitala czy na komisariat tylko zdecydowano za niego
1
@Arden znam policjanta który był na miejscu, ma dostęp do sekcji zwłok, raportu z miejsca wypadku, no do wszystkiego co związane z tą sprawą.
Oczywiście możesz powiedzieć że to farmazony, nie dziwię ci się zbytnio, też bym był sceptyczny.
Jeden i drugi mieli niesamowitego pecha.
@mmaciass niewyrafinowaną? Znaleźć się na drodze akurat w takim miejscu żeby nie było świadków i żeby ofiara przejeżdżała, upozorować miejsce wypadku żeby wyglądało na zasłabnięcie za kierownicą i akurat tak trafienie ofiary żeby jej pękła tętnica? No dla mnie to nie jest prosta sprawa
11
@mmaciass nie no można dywagować do woli. Po prostu nic nie wskazuje na to że to było morderstwo. Nie wiem też kto miałby opłacić 57 letnego pana Zdzisia żeby przeprowadził taką wyrafinowaną zbrodnię
11
@Arden to nie było morderstwo :D no ale spoko rozumiem że przy każdej śmierci polityka jest potrzeba szukania sensacji. Wiem na 100% że jechał tym poboczem. Byłem też osobiście w sytuacji gdzie traci się świadomość, nie bardzo da się potem zrelacjonować co się stało xD
17
@Arden mam info z pierwszej ręki na ten temat. Chłop jechał 20 metrów poboczem. Jak miał hamować jak stracił przytomność? 57 latek, zmęczony życiem, wyglądający na 67 lat bardziej, nie karany w przeszłości. Raczej nie jest to materiał na zamachowca
0
@BezglutenowyPedri to by był totalny strzał w stopę
5
@Eklerek zawsze się ludzie będą chcieli wybielać przy okazji takich akcji. Bardzo dużo osób unika też płacenia podatków, często jeszcze mówiąc przy tym że są wielkimi patriotami :D on uznał że będzie cool powiedzieć o tym otwarcie, dla mnie głupota totalna no ale może uznał że większość jego widowni ma poglądy anty państwowe i anarchistyczne
2
@AduŚ07 linki bez żadnego komentarza są usuwane. Dopisz coś
1
@Lionel_Messi10 ależ to będzie kolejne debilnie wydane 120 baniek. Oby paskudny fejk
3
@Nazio_87 chłopu się już po prostu nie chce grać tej końcówki sezonu :D dla nas to akurat kiepska informacja bo z nim grają gorzej
0
@Aequlibre naturalnie ułożona xD ale akurat wczoraj sędzia dał ciała w obie strony
0
@RivaldoVitorBorba wiadomo że dobrze się podpromować przy okazji szczytnej akcji ale mogli powpłacać hajs i tyle, a jednak przychodzą, kończą konflikty, ścinają włosy. Ja uważam że to coś więcej