0

@ElGuerrero Jak już operujesz na "za dużo dostali" to może przytocz dane, ile wygenerowali pieniędzy dla naszego budżetu, ile podatków zapłacili, a ile dostali w ramach pomocy wojennej.

0

@ElGuerrero Nie widziałem dawno debilniejszego komentarza

10

@Ilka nie przeszkadza bo mi w ogóle takie rzeczy mało przeszkadzają. Ale uważam że to obleśne i na maksa niekulturalne

3

@Kubajnos345 nie no bez przesady

0

@Kgorecki2500 w Azji cały czas tak chodzą ludzie i uznałem że nie ma się co przejmować, trzeba brać przykład z mądrzejszych

1

Trochę parasolka w ręku pomaga od tego słońca no ale rewelacji nie ma...

4

@FcPortoFan1999 Nie trzeba wcale być starszym, wystarczy mieć nadciśnienie

1

@Kgorecki2500 Nie wie co czyni. Nie chce wychodzić na ten skwar

1

@BorzyKrzys Powiem tak, ja za nimi stoję murem jak za każdymi dziennikarzami, w kwestii ich wolności do dociekania prawdy itd. Ale z drugiej strony śmieszy mnie to, że znaleźli aferę w warszawskim szpitalu, gdzie rządzi KO i robią z tego pocisk polityczny wymierzony w partię rządzącą. A jakby chcieć być chociaż trochę rzetelnym dziennikarzem to po takich rewelacjach (zgadzam się że jest to bomba medialna) zaczynasz sprawdzać inne szpitale. Również w powiatach gdzie nie rządzi KO, a zapewniam cię, po przykładzie mojego miasta, że są tam równie ciekawe kwiatki do przedstawienia opinii publicznej. Problem jest taki że Stanowskiemu ani przez sekundę nie chodziło i nie chodzi o rzetelne dziennikarstwo. Jemu chodzi o zysk a wiadomo, że afera w Warszawie w której jeszcze można walić w Trzaskowskiego (no i Tuska wiadomo to zawsze) da mu wyświetlenia i hajs a zbadanie rzetelnie tego tematu nikogo nie obchodzi.

0

@Roobo Ja nawet bym poszedł pięterko dalej i uważam, że wszystkie wynagrodzenia powinny być jawne

1

@FcPortoFan1999 Aa że taki sternik w kajakarstwie? No dobra to tak :D

3

@Safrani Hmm z tą Argentyną się w sumie średnio zgadzam. Messiego tak ciągną? Raczej bym powiedział, że jest podobna sytuacja co u Norwegów

0

@barteq Ja się zgadzam! Ale skąd wziąć lekarzy żeby nie musieli tak pracować? Jasne dostają za to niebotyczne pieniądze ale tak jak piszesz dla pacjenta jest to potencjalnie niebezpieczne. A sytuacja będzie coraz gorsza bo społeczeństwo się starzeje, ludzie żyją coraz dłużej i opieki medycznej będzie potrzeba jeszcze więcej
Ja już nie mam żadnego lekarza w najbliższej rodzinie, ale póki mój dziadek żył to mimo że był tylko felczerem oficjalnie, to musiał pracować prawie do 80tki (wiadomo w mocno ograniczonym zakresie) bo był jedynym lekarzem w mieście z uprawnieniami lekarza sportowego żeby podbijać zawodnikom karty...

1

@AmigoBlancos Chyba pan Canobbio zagrał podobne kupony xD

0

@tbas no ganiają po dyżurach bo nie ma kto pracować... ja nie wiem co tu jest niezrozumiałego. Przecież jakby byli lekarze to nikt by nie dostał dyżurów w 3 różnych miejscach albo nie robił 48h w weekend
Nikt by też im nie proponował takich stawek jeśli byliby inni chetni na te miejsca

0

@tbas nie wiem jakie masz doświadczenia z lekarzami na oddziałach, szczególnie w nocy, ale mam zupełnie inne spostrzeżenia.
Ja rozumiem chęć ukrócenia oszustw ale nagonka na lekarzy jest dla mnie zupełnie niezrozumiała.

1

@betonito na ten moment nikt nie ma podjazdu do Francji z formą
Ale turnieje już pokazały że faza pucharowa to inny turniej w zasadzie

1

@tbas nie no ale też bądźmy uczciwi. Nie ma opcji 24h dyżuru być cały czas na nogach.
A po prostu nie ma wystarczająco lekarzy żeby takich dyżurów nie było

12

@gumaz jak już i tak jesteśmy chwilowo w stanie wojny dyplomatyczne z Ukrainą to fajnie jakby MSZ zaadresował tą sprawę. Bądź co bądź nie mówi tego totalny random tylko funkcjonariusz państwa

1

@Deathwing112 nie no to wiadomo, jasne że śpią. Ale jednak te 16h to też jest dużo + w nocy to nie jest sen jak w domku, coś się dzieje to cię budzą
@Krzysztof1987 no na oddziałach to tak średnio. Tam są po prostu fizycznie potrzebni lekarze.

1

@Deathwing112 xD wieloletnia tresura branży wydawniczej zbiera owoce. To jest absurdalne cena biorąc pod uwage że jeszcze do tego musisz płacić abonament co miesiąc żeby grać online. Absurd

6

@Deathwing112 tzn tak nie ma opcji żeby ktoś się czuł dobrze pracując 24h na przykład. Ale jak zostaną wprowadzone ograniczenia to nie wiem jak rząd planujecie rozwiązać problem braku lekarzy. A jak jeszcze ograniczenia obejmą pielęgniarki to już w ogóle będzie niezły sajgon

1

Przysięgam gdyby liczyć wyniki po 90 minutach to bym mial z 12 punktów więcej w typerze lekko xD
Dobra żartowałem jednak spalony tym razem ratuje 4 punkty :D sorry Iran, dobrze wam życzę

2

Republika Zielonego Przylądka awansuje z 2 miejsca w grupie xD kto by się przed MŚ spodziewał takich jaj

1

@martusiaaaa mam plan nie umrzeć z przegrzania. Ale jeszcze kombinuje jak go zrealizować

1

@John_Doe no tak to w sumie racja, nie chciałem żeby to tak zabrzmiało. Fajnie jakby nasz rząd w końcu zrozumiał że polityka zagraniczna to nie głaskanie się po głowach i odsyłanie sobie orderów. Co prawda uważam że w kwestii walki z Rosją trzeba ich wspierać a już co najmniej nie przeszkadzać, ale w każdej innej sprawie jesteśmy na zdecydowanie uprzywilejowanej pozycji. Jesteśmy krajem zdecydowanie potężniejszym (w każdym aspekcie oprócz armii no ale przecież nas nie zaatakują) i fajnie jakbyśmy się tak zachowywali a nie jak jakieś przestraszone Burkina Faso

3

@John_Doe nie bronię absolutnie Ukraińców bo to oczywiście skandaliczne ale mało razy polskie samorządy/rząd tak robiły? Ile to firm popadało przez opóźnienia w płaceniu za kontrakty. Także to niestety nie jest tylko specyfika ukraińska

0

@cchesterr43 koszenie trawy na takie upały raczej jest sposobem na jej kompletne ususzenie

1

@RafiVeB szacun. Ja wyszedłem na spacer i myślałem że zdechnę a co dopiero biegać. Ale fakt różnica to dopiero koło 22 będzie

1

@NeroTFP1 i chłop powinien normalnie za morderstwo odpowiadać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?