0

Chyba ich glowa boli 40 mil za niego? To Fabregasa mamy i jest to zawodnik ukształtowany piłkarsko.

0

Jak sobie przypomnę momenty sezonu gdy brakowało Xaviego i każdy się łapał za głowę co będzie teraz to o to mamy odpowiedz Cesc jest niezbędny ale i Thiago jest niezbędny. Dla mnie w tym towarzystwie to Keita robi się zbędny z całym szacunkiem dla Keity ale reszta to inny poziom.

0

To nam tylko moze wyjsc na dobre.

0

http://www.youtube.com/watch?v= R2PBOryOtaI&feature=fvwrel

0

Thiago to nastepca Iniesty a Fabi to podobizna Xaviego. W anglii ma kontuzje bo Wenger za bardzo ryzykuje zdrowie swoich pilkarzy.

0

Niektorzy pisza tutaj skad tyle kasy. 45+Bojan(12mil)+Caceres(bodajże 4.5)+Reszta ludzie na sprzedarz czyli Hleb, Henrique, V. Sanchez, Kerrison i moze kogos jeszcze pominolem. Ale z tych ludzi napewno uzbiera sie kwota 70mil o ktorej jest mowa. Nie wiadomo co z Milito.

0

Jesli oba transfery dojda do skutku bedzie to prawdziwe boom na rynku transferowym. A zyczenia Guardioli zostna spelnione.

0

Mam nadzieje ze dopowiedzia bedzie "Si"

0

Dobry zart. Chca podbic cene aby Real i Chelsea daly wiecej.

0

Jestem przeszczesliwy ;D

0

Ho ho twardo stawia sprawe. Jego zdecydowanie moze mu tylko pomoc w transferze.

0

Jak dlamnie moga byc obydwaj. Rotacja w tedy bez zadnego problemu. W przypadku kontuzji dwoch rozgrywajacych mamy solidne rozerwy. A kontuzje beda nie oszukujmy sie.

0

No i dobrze.

0

Guti nigdy cie nie lubilem ale chociaz umiesz racjonalnie ocenic sytuacje.

0

Kiko Fermenia prawie Bluagrana. Zostal tylko podpis pilkarza.

0

Moga sobie mowic co chcą ale oferta 27+zmienne za zawodnika ktory tak naprawde pokazal co potrafi w RPA jest bardzo dobra. Oni oczekuja pieniedzy jak za zawodnika unikatowego.

0

Heh dobrze mowi. Tylko nawet powalic jest go ciezko.

0

My tez nie chcemy!!

0

Oby mu sie wiodło w Romie.

0

Panowie Fabregas do nas nie przejdzie nie ludzcie sie nawet. Arsenal ma swoje rzadania a fabregas wcale na swoj klub nie wplywa do Rosell ktory skapi kazde 1 Euro. Mysle ze oprocz Kiko przyjdzie napastnik/skrzydlowy i to wszystko na cale lato bo sklad mamy gotowy juz teraz. Co z tego ze Bojan odchodzi mamy Jeffrena ktory zaliczyl znaczny progres podczas mistrzostw.

0

To jest mozliwe bo on raczej ma najmniejsze szanse na gre w Barcelonie. Jesli zastanawiaja sie nad Thiago to co mysla o Dos Santosie?

0

Wszyscy wyporzyczeni pewnie zostana sprzedani.

0

Nie oddawać go!!!!!!!!!!!

0

No coz Perez wyrzuca kazdego kogo sprowadzil Calderon. Jak dla mnie to chore myslenie. Ale to jego klub i jego sprawa pewnie osobista wojna z bylym prezydentem. Podobno Kaka ma odejsc za blisko 30 mil. Jestem pewien ze Villa Boas z Chelsea go wykupi i dorzuci Falcao i paru innych i Chelsea bedzie wygladać o 50% lepiej. Co jak co ale Boas moze zrobic piorunującą kariere.

0

Sciagnijmy mlodego Cassilasa z meksyku. Chlopak ma tak wywazona noge ze sie za glowe lapie co on potrafi w wieku 17 lat.

0

I ze go za to jeszcze nie zlinczowali to sie dziwie.

0

james newton howard - solomon vandy Tą piosenke szukałem i szukałem az wkońcu ktoś podal w klipie nazwe tego pieknego utworu.

0

Totalna dominacja.

0

Jak jest cipa i nie umie sie określić czego chce to bedzie tam do usranej smierci.

0

klubowej arenie*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?