Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@l0Messini Im większa zgranie tym zawodnicy z twojej drużyny powinni grać lepiej i mieć lepsze statystyki na kartach (w teorii). A w praktyce to zapewne nawet same EA tego nie wie. W tym roku promują ,,dużych" graczy bo nagrody są słabe, A rynek jest bardzo nisko przez co gracze nie mają tak dużo coinsów. Ta gra to czysty ,,Pay to win". Jak Wydasz kasę na fifa pointsy to łatwiej się wzbogacisz I zbudujesz dobry skład a, jak nie to ciężko w tym roku handlować
1
@GeraltzKatalonii Oglądałem chyba każdy mecz Messiego w tym sezonie i mówię jak jest. Naprawdę tak ciężko zrozumieć fakt że narazie twój idol grał poniżej ,,swojego poziomu"?
0
@nitey jak cały ten sezon xD
1
@Ronmes Przecież tak samo można wybronic każda inną sytuację, bo obrońca ,,nie chciał". Co to jest wgl za tłumaczenie. To że go nie widział nie zmienia faktu że sprzedał mu kopa wybijając piłkę. Nie ma bardziej oczywistych sytuacji. Każdy inny sędzia w Europie dałby tu karnego i pewnie nawet czerwo
0
@Ronmes No tak wina Lautaro że prawie stracił noge bo tak samo walczył O piłkę xD. Najlepiej wgl niech grają że dopóki noga nie odpadnie to nie ma faulu
2
@Ronmes Ty jesteś normlany ? XDD
2
@Ronmes Nie wróci. Laporta zrobił go w ciula, więc wątpię O Powrót Leo w roli piłkarza
1
@Encore Poche blokuje Messiego xD
0
Ale zjazd zaliczył Ney w tym sezonie. Nie wiem co się dzieje z Brazolami po 30
5
@Image Od kiedy dotknięcie piłki ma znaczenie?
0
@Encore Bez sensu. Raz jak się wyraźnie odbija piłka A gość był na pozycji spalonej to nie uznają, A teraz uznali? Od czego to zależy
2
@takisobiektos Tym że jest kumplem Messiego xD
Lewandowski też głosował na swoich ziomków z Monachium.
2
@Survier Sugerujesz że nie zasłużył na bycie w top 30? XD
0
@Bocheno1 Ale Trochę racji ma że Ten Hag jedzie na sukcesie z 2019 roku. Siedzi sobie wygodnie w Ajaxie, więc dla mnie to też jest w pewnym sensie kot w worku
7
@Titanito Jeśli takie historyjki pomagają, to sobie je wmawiaj. Nie wiem u kogo widać ten ,,ból dupy"
0
@Nieznajomy Cadiz czy Granada ma kadrę na mistrza?
2
@Vebrol przecież ten mecz się bardzo przyjemnie ogląda. Duża intensywność spotkania, akcja za akcję. Skoro to się ciężko ogląda to przy meczach la ligi pewnie aż Cię oczy pieką
0
@Pawlak1992 Co z tego ze niewiele im zabrakło? Brazylia w latach 2001-2010 wygrywala turniej za turniejem. Była siatkarską potęgą. Potem powoli coś gasło, złote pokolenie się skończyło i Brazylia stała się drużyna znaną z przegrywania finałów
2
@PatrykBarca nie oddając celnego strzału *
1
@SkilledHydra16 Może Leo się rozstrzela, bo akurat jak narazie to CR liczbami go zjada w tym sezonie
5
@PatrychoO Chociaż celnie strzelaliśmy xD
3
Jak Messi nie wypali w PSG to zostanie zjedzony przez kibiców z całego świata, w momencie gdy Ronaldo ładuje bramkę za bramką w Man UTD
1
@Pawlak1992 Weźcie pod uwagę że Brazylia też już wtedy była coraz słabsza. Anastasi to trener do którego chyba mam największy sentyment, ale nie wiem czy to dobry wybór
2
@tomcias10 akurat west ham to gra jedna z ladniejszych piłek w całej Europie
0
@Yanek Jeśli chodzi o Rezende, należy brać pod uwagę że nikt nigdy nie miał I nie będzie miał tak potężnej kadry jak Brazylia w tych latach.
0
@Emhyr Liga narodów Włosi pojechali całkowitymi rezerwami, dlatego wynik taki A nie inny
1
@l0Messini napewno nie, z roku na rok jest coraz gorsza. Zakładam że tendencja spadkowa się utrzyma
1
@l0Messini Przecież to byla pierwsza poważna Kontuzja odkąd u nas gra.
Jak można to porównywać do Demebele? XD
0
Pytanko do fanów siatkówki. Kto według was był naszym najlepszym trenerem w XXI wieku
0
@michal26 Czy ja gram zawodowo w siatkówkę? Nie wiem co ma na celu takie idiotyczne porównanie?