Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomo1989 Lubię chłopaka, ale to jak ludzie spuszczają się dosłownie nad każdym jego podaniem jest zabawne. Wczoraj zagrał naprawde nieźle, ale popełnial sporo błędów i poza jednym świetnym podaniem do Roberto mało było konkretów
13
@LeoMessiah Nie. Zamykam
0
@Roobo Nie żebym się czepiał, ale Pedri jest 3 lata młodszy, A dojrzałością boiskową zjada Ryszarda. Jeśli chodzi o podejmowanie ryzyka to wraz z wiekiem napewno będzie coraz lepiej.
2
@jeyx77x Hihi, ale z Ciebie śmieszek
1
Jaka to pozycja ten Demir? Niestety nie mogę oglądać
0
@korolocik Jaki wyjątek? Moribe pokazał że ma papiery na wielkiego gracza. To że w głowie ma pusto nie zmienia faktu, że ma duży potencjał
0
@geass No tak Ney jest popularny, ale O takiej Barcelonie mówi się dużo więcej niż O PSG. Neymar rok 2017 piłkarsko miał najsłabszy odkąd przyszedł do Barcelony, A zajął 3 miejsce tylko dlatego że było o nim bardzo głośno. To mówi samo za siebie
0
Wiecie może czy będzie powtórka na eleven?
0
@geass Przciez to jest trochę konkurs popularności, nie zdziwię się kiedyś jak Messi grający w USA będzie w top 30 XD
1
@KimBassinger1 Tak oceniajmy na podstawie ZP
1
@konrad1661 Może nie zachwyceni. Ale Enrique wiele razy mówił że na Treningach Andre radził sobie bardzo dobrze, A na mecz nie radził sobie z presją.
12
@dzefrej234 Jedno wielkie XD
0
@MarioVeB! Z Atleti też chyba mają beke
1
Jakie według was będzie Top 3 ZP?
Wiadomo że Messi I Robert to pewaniaki
Ja jednak totalnie nie wiem kto może być tym 3
2
@amanter Tym wymeczony Pedri I tak zjada Moribe. Chociaż wiem że trochę inne pozycje. Moriba poza znakomitymi warunkami fizycznymi według mnie jeszcze nic specjalnego nie pokazał
1
@sendesara Porownujesz doświadczonych piłkarzy do chłopa który rozgrywa pierwszy poważny sezon w życiu? XD
18
@Pasiak Leo nie jest z Argentyny czy jak?
Przecież on nikomu nie umniejsza
1
@Robert1603 Kogo sprzedać xD
1
@Admin030 Królem strzelców Euro 2012 został Torres
0
@Deviler Rynek Jest rozwalony co roku jeszcze przed Totsami XD
0
@Adi123456789 to idź ich kup. Ludzie to nie Fifa, logiczne że nikt nie chce kupić takich wraków jak Umtiti,Pjanic z chorymi pensjami
23
@Messibestplayerintheworld Ten Tabas to jest serio pier***nięty xD
0
@AntekGriezmann I wszędzie grał tak samo słabo
0
Szczerze mówiąc myślałem że na tym etapie zbiorą dużo więcej pieniędzy
0
@adasko1998 Przecież Leo obniży pensje O połowę. Jakby wszyscy obniżyli to też nie było by problemu.
0
@AntekGriezmann Griez na LS xDD
Jak można brać na poważnie takie komentarze
2
@lucca87 Aguero Fati I Dembele w każdej chwili mogą się połamać. I co zostajemy z Messim i Depayem na cały sezon? Poważny jesteś człowieku?
0
@Kamyk37 żeby każdy chciał zejść z pensji 50%
Idź też jutro do pracy i powiedz że od dzisiaj robisz za półowe wypłaty xD
3
@HavertzKai Ile można już dawać tych szans. Jak jeden I drugi jest na wylocie to logiczne że trenują teraz xD. Jak Cou rozegra kilka spotkań to płacimy 20 mln dla Live, więc O jakim dawaniu szansy ty piszesz
0
@PatrykBarca A co powiedział, bo nie w temacie jestem