Cochise
Dołączył/a: wrzesień 2011
158 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Peciak Nie zamierzam polemizować, nie jestem ekspertem, a Ty chyba jesteś. Ale moje odczucia to tam powinno być żółtko.
1
@Peciak Dziękuję za rzetelną ocenę. Choć czerwo Pau chyba zbyt srogo.
9
O czym my w ogóle rozmawiamy, skoro Barcelona ma stracone 33 bramki po 24 kolejkach - tyle samo co Getafe i Cadiz, a gorszy wynik ma chyba tylko 5 drużyn. Można i trzeba napieprzac na ofensywne, ale to nie tutaj leży źródło problemów. Jesteśmy plackami w obronie, ktokolwiek by nie grał w pierwszym składzie. Nie ma żadnego pomysłu na naszą defensywę. To jest dramat. Możemy dobić do 50-60 straconych bramek w sezonie. Nie pamiętam, kiedy ostatnio Duma Katalonii tyle traciła. Chyba gdzieś w latach 2002-2005.
5
Chyba sędzia przekręcił Granadę. Przy bramce Yamala moim zdaniem był faul, zresztą to samo mówili angielscy komentatorzy.
0
@pt9 Piękne. Gratuluję. Moja kotka to Nami - tricolorka. Przygarnalem ja z wiejskiego środowiska, gdzie spala na węglu lub stosie obierek.
1
@AbelKabel A Ty myślisz samodzielnie bez opinii jakichkolwiek ekspertów w jakiejkolwiek dziedzinie? Masz niesamowicie pojemny twardy dysk.
1
@HighestInTheRoom Kocham koty.
0
@maroon Jasne. Nie podałem Stanowskiego jako jednego z ekspertów, których cenie na tym kanale. Tylko do nich się odnosiłem.
1
@mkord Ok. Nie dojdziemy do konsensusu w tej sprawie, ale najważniejsze, że różnimy się w poglądach kulturalnie :)
0
@YeastMoss Nota bene - jeśli uwielbiasz Junga i sci-fi, to polecam książki Philipa K. Dicka, który często i gęsto odwoływał się do tegoż filozofa, psychologa?
0
@mkord Rozumiem Twoja awersję naprawdę. Ale Wolski gada z sensem. Przez kilka/kilkanaście lat był dziennikarzem w pismach dotyczących wojskowości. To jest potężny bagaż doświadczeń. Słuchałeś go? Porównywales np. z Bartosiakiem?
0
@mkord Oczywiście, że tak. Jego też przecież wymieniłem. Ale widzisz. Wolski jest ekspertem bardziej od uzbrojenia, maszyn, a Andrzejczak działań na polu bitewnym. Każdy ma swoją Mańkę. I to się nie wyklucza, drogi kolego.
10
Dzisiaj znowu patogala jakaś? To muszę spać w salonie, bo sąsiedzi jak zwykle napierdzieleni do rana będą świętować te nowoczesne Igrzyska Olimpijskie xD
2
@MesQueUnClub96 Ja też czekam. Chyba wszyscy czekamy.
2
@mekston Sypie głowę popiołem, szanowny mekstonie.
0
@mkord Ok. Kto jest ekspertem ds. wojskowości?
3
Chciałbym, żeby Flick był nowym trenerem Barcy, ale awatar @MesQueUnClub96 mnie przeraża. To może nie wypalić niestety.
0
@mkord Czyli Wolski nie jest ekspertem? Znawca technologii medycznych, niebedacy lekarzem nie jest ekspertem? Konstruktor maszyn budowlanych nie jest ekspertem, bo nie napierdziela najnowsza kątówka? Co to za pokraczna logika?
0
@mkord A wiesz w ilu czasopismach wojskowych przez lata był ekspertem?
@Zoker Nie chce mi się streszczać, bo za dużo tego. Jak masz ochotę, parę sekund i odpalasz kanał, no i słuchasz.
0
@mkord No nie wiem. Widziałem/słyszałem opinie różnych oficerów Wojska Polskiego, którzy uważają go za eksperta, a np. takiego Bartosiaka nie.
@Zoker Myślę, że najprościej będzie go posłuchać, zamiast mnie czy wykopowych intelektualistów.
4
@Zoker Przecież wyraźnie zaznaczyłem - ekspert ds. wojskowości. Jego inklinacje polityczne, przewidywania polityczne mnie nie interesują. W tym ekspertem nie jest. Co za strzał kula w płot. OMG.
6
@Zoker Jeden z najlepszych ekspertów w Polsce ws. wojskowości pośmiewiskiem na gówno portalu totalnych amatorów? Daj Panie spokój.
7
@Zoker Nic takiego nie zauważyłem. Po prostu rozmawiali z Prezydentem. To jest najważniejsza osoba w państwie. A i tak go dociskali parę razy.
6
Nie przepadałem za Stanowskim z czasów KS, ale to co robi na Kanale Zero naprawdę mi się podoba. Oczywiście nie wszystko. Jednak Raczek, Rożek, Gwiazdowski, Andrzejczak i teraz Wolski! No sztos. Pięknie.
0
@draxidox Dziękuję za uznanie.
1
@draxidox Razem z kaszojadami i kierowcami przekraczającymi dozwolona prędkość o 5km/h.
0
@misterio Smacznego :)
1
@misterio Moim zdaniem Billy Bat i Boysi są lepsi niż Pluto. Tylko ja czytałem mangę, anime nie ruszałem. Polecam, spodoba Ci się. Fajne pranie mózgu, jak to Urasawa xD
0
@misterio A widziałeś coś więcej Urasawy niż Monster? Billy Bat? 20th century boys? Pluto? Mistrz dreszczowców i tajemnic.
1
@YeastMoss Dzięki. Teraz rozumiem Twoja konstrukcje myślową.