0

@mekston Szkoda, ze Dybala wiecej nie gral, ale i tak gwarancji nie ma, ze to byc cos zmienilo.

0

5

Argentyna nie zawsze daje jakosc, ale czesto daje emocje, a o to min. w sporcie chodzi.

1

@JaSzymon Nie zaluje, ze wstalem w nocy. W ogole.

12

Brawa dla ARG, za walke, za to, ze potraktowali ten mecz na serio.
Pierwszy z lewej.
https://pbs.twimg.com/media/DY-wTuuW0AAzR7B.jpg

1

Dobrze, ze taki mecz na koniec przygody ARG w CA, chlopaki sie zaprawia w boju u poczuja krew.

2

Mecz o nic? Nie za bardzo.

0

@puyol_presidend5 Byla pod koniec 80tych taka kapela punkowa z Polski - the bill, dlatego mi sie kojarzy.

0

@takisobiektos Spokojnie - pisalem z przymruzeniem oka.

1

@KamQiX Jak to bylo? The Bill to kategoria medyczna.

0

I jescze jeden i jeszcze raz....

0

@takisobiektos Sedzia powinien ich na bok wziac, jakas ostra reprymenda. Widac, ze siedzia pilki nie lubi, skoro wyrzuca Leo.

0

@MrMischol Oficjalnie - Gary Menel.

1

@Lamora chce wolniej oglądać , ale nie mogę

0

0

@dawo17 Menel?



0

Dzis dzien buziaka. tutaj doszlo prawie do czegos grubszego.
Maga Ogorek i Jozef Oleksy.


0

@TheNekro94 czerwo Leo.
https://streamja.com/vv1b

sorry - rozowa

1

Ktos sie zastanawial MMA czy CA. Odpowiedz przyszla szybko.

0

@sidzej Wolalby od Krzysztofa Bosaka dostac buziola (przyznal sie, ze sie w nim podkochiwal)

0

@Wilczeq Lis Messi

1

@Coutinho007 Niby o nic, ale ja tam milo wspominam 3 miejsca naszej reprezentacji na MS.
Tak, szkoda, ze Dybalski wieciej nie gral.

3

Bardzo dobre przyjecie pilkie przez Nikite Parris (nie, nie bedzei kalfasa czy drewienka, tylko po prostu klej w stopie).
https://streamable.com/026yl

0

Winter is Coming...
http://tiny.cc/8e8b9y

0

0

@PatrychoO Co takiego powiedzieli, ze sie wzburzyles?

0

@kubix05 Czy jest jakis pilkarz, ktory przypomina Wam slynna : Run Forrest, run!?

1

@PatrychoO Juz studio? To czemu nic nie piszesz. ;)

5

@damianex10 Stety, niestety - jak cie widzia tak cie pisza. Ubior to nasza druga skora, nie mozna po nim kompletnie oceniac drugiej osoby, ale nie mozna udawac, ze zupelnie nie ma znaczenia. Moze jest jakis tam ulamek procenta, ktory nie zwraca uwagi na ubior, ale wiekszosc swiadomie czy podswiadomie zwraca.

0

@Suzu YR https://www.yr.no/place/Poland/Subcarpathia/Ustrzyki_Dolne/hour_by_hour.html, Accu Weather, Windy, oraz kilka linkow Meteoprognozy http://arecki.ovh/POGODA.html#new_tab
wiele posiada i apke i strone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?