Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ctid To moze tez byc. odp, ale nie o nia mi chodzilo.
1
@SeeleyBooth Nieee, pan Sznuk jest przystojniejszy.
0
@puyol_presidend5 Grubo. Tzn tv juz wczesniej zwariowala.
0
@Lenioq Aa kurcze to szkoda, bo wszystkie wlasciwosci gina w goraacej. @Stink21 A z czego ten miod wielokwiatowy? Jaka czesc Polski?
0
Zagadka na kojarzenie. Dlaczego tego pana cieszy wynik drugiego pol-finalu Copa America?
https://i.pinimg.com/736x/b4/a9/69/b4a969ff2f62d0402a7bad5ab97a2c66.jpg
@Danny Gaucho bedziesz "pierszy"?
0
@Lenioq dobry miodzik ?
0
Scaloni w ogóle zostaje ?
1
@Kamiloza91 mega
2
@Grzesior667 cała masa , jedna na szybko :
it’s too bad she won’t live! But then again , who does?
Tu druga ,
Polska w pigułce
0
@SHIBA To przy okazji mozna polecic rewelacyjny film Laving Las Vegas z Nicolasem Cage-em, sciezka dzwiekowa tez bardzo dobra.
(Bo Kasyno to chyba kazdy widzial).
0
@Hubertusk Dla Puchatka na pewno.
1
@CatalanVeBFCB Baresi tez gigant.
36
Niezwykle wazny owad.
https://i.pinimg.com/originals/28/74/41/287441f1b269e161ec5b31a21626d89d.jpg
Ma ktos z Was pasieke?
1
Pam Grier, Jackie Brown.
https://pbs.twimg.com/media/D-iNQlIXUAA4fA0?format=jpg&name=small
5
Na pewno nie bylo. Pulp Fiction, Ikea, Biblia, Ezekiel 25/17.
https://pbs.twimg.com/media/D-k37mJX4AE3bjN?format=jpg&name=medium
5
Znacie Daniela? Dobry jest w pilke. Dani Elvis. Jego statystki z meczu przeciwko ARG.
https://pbs.twimg.com/media/D-koLBiWkAALBcp?format=jpg&name=medium
2
Wczoraj bylo el studio o inne porze. Studio el - muzyki - Syntezatory po polsku 2019/07/02 22:00
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2334868,Studio-el-muzyki-2-lipca-godz-2205
Zaczyna sie przedziwnie - Wind of Change Scorpinosow w wersji na syntezator. O kurcze...
Durgi utwor to Carmina Burana - brzmi to wszytko najpawde jak z muza ze Zmiennikow.
Nastepne We are The Champions. a zaraz po nim Show must go on.
0
@mientusek1407 A jak wpadles na te utwor? Lubisz te grupe, czy przypadek?
0
@mientusek1407 Nawet nawet, szczegolnie poczatek. Fajny utwor.
1
@barteq Chodzi o duze tytuly. Sposrod zwyciezcow mundialu Anglia i ARG czekaja najdluzej by wygrac takie trofeum. Tak - mozesz np. powiedziec ze ME jest trudniej wygrac niz CA, ale i tak znajdzie sie ktos, kto sie z tym nie zgodzi.
4
Alisson vs Messi. https://streamable.com/7x8in
Arthur vs Otamendi https://streamable.com/1elgw
Foyth vs Coutinho https://streamable.com/zf0lx
Gol Firmino https://streamja.com/zlzN
Gabriel Jesus i Coutinho https://thumbs.gfycat.com/CandidGranularGentoopenguin-size_restricted.gif
Dani Alves, Gabriel Jesus https://streamja.com/NnQa
Petarda Paredesa https://streamable.com/tonab
Aguero poprzeka
Messi w slupek
1
@Nano22 Zaproszenie wyslane.
9
@barteq No i?
15 znakow, spacji nie bierze
6
Argentina czeka na tytul od Copa America 1993. Sposrod zwyciezcow mundialu tylko Anglia wyczekuje dluzej.
0
Torres, Japonia, baseball.
1
@Jakchcesz Mimo, ze zyjemy w czasam, gdzie prym wioda kluby, to jednak gra dla reprezentacji to honor. Popatrz gdy my wygrywamy w siate, pilke , tenisa, jaka wtedy panuje radosc.
Fajnie cos zdobyc dla wlasnego kraju, tym bardziej, ze jest sie uznawanym za najlepszego w historii i on jako sportowiec z krwi i kosci tego chce.
0
@Skaramuczi I tak by Argentyna nie strzelila.
0
@adamek1910 Szkoda, ze sie nie udalo.
0
@sokot i tak byłby słupek przy karnym
0
@johny11 ja mam nerwy , gdy w drużynie której kibicuje grają zawodnicy jak Otamendi, David Luiz, czy wcześniej u nas Nadal lubi ojciec Sergio Busquetsa na bramce.
Niby profesjonaliści , ale czekasz ten monent gdy babola zagrają