0

@ctid To moze tez byc. odp, ale nie o nia mi chodzilo.

1

@SeeleyBooth Nieee, pan Sznuk jest przystojniejszy.

0

@puyol_presidend5 Grubo. Tzn tv juz wczesniej zwariowala.

0

@Lenioq Aa kurcze to szkoda, bo wszystkie wlasciwosci gina w goraacej. @Stink21 A z czego ten miod wielokwiatowy? Jaka czesc Polski?

0

Zagadka na kojarzenie. Dlaczego tego pana cieszy wynik drugiego pol-finalu Copa America?
https://i.pinimg.com/736x/b4/a9/69/b4a969ff2f62d0402a7bad5ab97a2c66.jpg
@Danny Gaucho bedziesz "pierszy"?

0

@Lenioq dobry miodzik ?

0

Scaloni w ogóle zostaje ?

1

2

@Grzesior667 cała masa , jedna na szybko :
it’s too bad she won’t live! But then again , who does?



Tu druga ,


Polska w pigułce

0

@SHIBA To przy okazji mozna polecic rewelacyjny film Laving Las Vegas z Nicolasem Cage-em, sciezka dzwiekowa tez bardzo dobra.
(Bo Kasyno to chyba kazdy widzial).

0

@Hubertusk Dla Puchatka na pewno.

1

@CatalanVeBFCB Baresi tez gigant.

36

1

5

Na pewno nie bylo. Pulp Fiction, Ikea, Biblia, Ezekiel 25/17.
https://pbs.twimg.com/media/D-k37mJX4AE3bjN?format=jpg&name=medium

5

Znacie Daniela? Dobry jest w pilke. Dani Elvis. Jego statystki z meczu przeciwko ARG.
https://pbs.twimg.com/media/D-koLBiWkAALBcp?format=jpg&name=medium

2

Wczoraj bylo el studio o inne porze. Studio el - muzyki - Syntezatory po polsku 2019/07/02 22:00
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2334868,Studio-el-muzyki-2-lipca-godz-2205

Zaczyna sie przedziwnie - Wind of Change Scorpinosow w wersji na syntezator. O kurcze...
Durgi utwor to Carmina Burana - brzmi to wszytko najpawde jak z muza ze Zmiennikow.
Nastepne We are The Champions. a zaraz po nim Show must go on.

0

@mientusek1407 A jak wpadles na te utwor? Lubisz te grupe, czy przypadek?

0

@mientusek1407 Nawet nawet, szczegolnie poczatek. Fajny utwor.

1

@barteq Chodzi o duze tytuly. Sposrod zwyciezcow mundialu Anglia i ARG czekaja najdluzej by wygrac takie trofeum. Tak - mozesz np. powiedziec ze ME jest trudniej wygrac niz CA, ale i tak znajdzie sie ktos, kto sie z tym nie zgodzi.

4

Alisson vs Messi. https://streamable.com/7x8in
Arthur vs Otamendi https://streamable.com/1elgw
Foyth vs Coutinho https://streamable.com/zf0lx
Gol Firmino https://streamja.com/zlzN
Gabriel Jesus i Coutinho https://thumbs.gfycat.com/CandidGranularGentoopenguin-size_restricted.gif
Dani Alves, Gabriel Jesus https://streamja.com/NnQa
Petarda Paredesa https://streamable.com/tonab
Aguero poprzeka


Messi w slupek


1

@Nano22 Zaproszenie wyslane.

9

@barteq No i?
15 znakow, spacji nie bierze

6

Argentina czeka na tytul od Copa America 1993. Sposrod zwyciezcow mundialu tylko Anglia wyczekuje dluzej.

0

Torres, Japonia, baseball.


1

@Jakchcesz Mimo, ze zyjemy w czasam, gdzie prym wioda kluby, to jednak gra dla reprezentacji to honor. Popatrz gdy my wygrywamy w siate, pilke , tenisa, jaka wtedy panuje radosc.
Fajnie cos zdobyc dla wlasnego kraju, tym bardziej, ze jest sie uznawanym za najlepszego w historii i on jako sportowiec z krwi i kosci tego chce.

0

@Skaramuczi I tak by Argentyna nie strzelila.

0

@adamek1910 Szkoda, ze sie nie udalo.

0

@sokot i tak byłby słupek przy karnym

0

@johny11 ja mam nerwy , gdy w drużynie której kibicuje grają zawodnicy jak Otamendi, David Luiz, czy wcześniej u nas Nadal lubi ojciec Sergio Busquetsa na bramce.
Niby profesjonaliści , ale czekasz ten monent gdy babola zagrają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?