Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@aspider :)
Komentarz powinien zawierać od 15 do 20000 znaków.
0
@Kamiloza91 Hmm, nie wiem co lubisz. Ja ostatino zasluchiwalme sie w https://tomaszpauszek.bandcamp.com/album/panta-rhei
2
Lepiej madrze stac...oh wait...
0
Jest najnowszy podcast Janka Fijora .
Tym razem Hiszpania pod lupą. http://www.kontestacja.com/?p=episode&e=5637
0
@Cochise Znam jego jedna ksiazke pare wykladow. Mam znajomych, ktorzy go uwielbiaja.
Wizualnie troche przypomina mi Frippa.
0
@kerouac Pytam powaznie.
6
Czy ktos z Was polecam film z 1963 roku, "Gdzie jest general?".
@Odesseiron
0
Caly czas Brazylia faworytem Copa?
0
@wpwelement żyrafy wchodzą do szafy - teraz juz wszystko jasne dlaczego persona przepadła jak statek szturmowy w paśmie Oriona - wsm.
0
Tele 5, Hartman, Korwin. Tematem dyskusji jest min. kazirodctwo, zwiazki partnerskie. W drugiej czesci jest Terlikowski.
0
@Nigaki Czyli w wielu utartych zwiazkach - patrzac na sterotypy ze strony faceta - panuje aromantyzm?
0
@DonElPatron Rzadko, bardzo rzadko mi sie to zdarza, ale zaczalem go ogladac po Narcosie i nie dalem rady dokonczyc, MOze zbyt szybko zrezygnowalem, ale dla mnie roznica w poziomie byla nie do wytrzymania.
2
@michal26 Podobno tez losowo banuje.
0
@DonElPatron Tak.
0
@Nigaki No to mamy cos wspolnego, tutaj duzo osob tez by mnie z checia na zawsze zbanowalo.
Ja troche sie pogubile. Panseksualizm to jest poaciag do roznych doroslych osob, niezaleznie od plco, a panromantyzm to cos jak milosc platoniczna? Ale Ty piszesz o aseksualnosci, albo po prostu cos zle zrozumialem.
0
@puyol_presidend5 Brawo, brawo.
0
@DonElPatron Ty to na pewno kojarzysz tych.
https://i2.wp.com/cuatrobastardos.com/wp-content/uploads/2016/09/captura-de-pantalla-1211.png?resize=1658%2C767&ssl=1
0
Szybki Quiz. Wymiencie pilkarzy ze zdjecia.
https://pbs.twimg.com/media/D8S5LLrWkAAuL0f?format=png&name=900x900
@Danny Gaucho bedziesz pierwszy?
0
@Nigaki Po prostu chcialem sie dowiedziec, czy spotkaly Cie represje, nieprzyjemnosci, czujes, ze nie mozesz byc soba?
0
@sebasek99 Zalezy tez pewnie od tego czy cos jest nowe, czy nie. Przemoc jest bardziej oklepana w tv. Telewizja stara sie oswajac z pewnymi trendami, szturcha nas, a potem juz tego nie zauwazamy.
Najwiecej piosenek jest o milosc, ale czy na swiecie dzieki temu panuje milosc?
0
@Nigaki A Ty mieszkasz w PL, ludzie wiedza, ze masz inna niz tak zwana standardowa, orientacje seksualna?
0
@kerouac Jak zawsze przy takich spiskowych teoriach (w sumie nie wiem, dlaczego ludzie wysmiwaja pojecie teorii spiskowych i z gory zakladaja, ze ich nie ma - w historii sie zdarzaly) najepiej sobie zadac pytanie - kto skorzysta, skorzystal czy bedzie mial korzysc w przyszlosci (cui bona). Niestety czlowiek ma taka nature, ze nawet do najszlachetniejszej idei podczepia sie ludzie, ktorzy chca niecnie skorzystac. Niektorzy ksieza w kosciele, czy niektorzy w ruchu Dzieci Kwiatow, proponujacy przesuniecie granicy inicjacji seksualnej, by tylko w ten sposob usprawidliwac pedofile.
0
Ostatnio zadajesz pytanie, na ktore trzeba sie dluzej rozpisac, a mi sie nie chce. Problem bardzo zlozony.
2
@kerouac Moja miala 36 przede mna. "In a row???" :)
0
@Avada Kedavra Powinno, ale nie jest i co tera? Piszemy do hotelu?
1
@Solimalhio A nie ma?
0
W internecie badz soba, chyba, ze jestes chamem, wtedy badz kims innym.
0
@Kubox Ciekawy temat, widzialem podobny dokument, ale chyba na Planecie.
9
śledź po żydowsku - follow the Jewish
https://pbs.twimg.com/media/D8OlOnUXYAYITYs?format=jpg&name=small
4
@Kapitan hawk Ale sie zawiodlem na Tobie, ja nigdy bym o nim nic dobrego nie napisal, nie mowiac o wstawianiu filmkow z jego golami czy cos.