0

Dokladnie, podobnie uwzazam. Trzeba miec szacunek, ale zadziornosci troche i pewnosci siebie (nie mylic z arogancja) nie zaszkodzi. Zreszta czym byloby kibicowanie gdyby ciagle pisac w samych superlatywach o rywalu.

2

Ja nie wiem gdzie on jest, ale ja napisalem - zartobliwie - You will never win anymore.
Dlaczego nie moge byc pewny wygranej? Ten mecz przegrac, to trzeba bylo troche chciec. A tak bedac bardziej precyzyjnym , to na 100 procent nie bylem pewien, bo inaczej bardzo pokazna sume bym na awans postawil.
Gratujuje, bo Liverpool dal nam lekcje nie pilki, tylko lekcje mentalna. Zycze Wam poowdzenia, tak samo jak chcialem byscie wygrali PL - glownie ze wzgledu na Kloppa.

1

Valverde znowu kozaczy, pije spiryt szklankami.

2

Dobranoc. Za kilka godzin zaczna sie analizy "na chlodno"

1

Tak.

0

To takie wspolczucie z cyklu: przekrece noz w ranie.

2

Odnoszac sie do slow Pepa, to przegralismy z najlepszym zespolem (oprocz Barcy Enrique), z ktorym on sie mierzyl. Tylko, ze my raczej przegralismy sami ze soba.

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jakie przewidujecie sklady na niedziele na Getafe? Jakies rotacje?

7

A miala byc taka piekna ta edycja LM. Juventusy z CR7 odpadaja i inne tam Bayerny i Reale....

1

Progres kazdy zanotowal, ale w metryce.

0

Pewnie, ze moga nie wyciagnac, albo bledne, a konkurencja nie spi.

1

Wielka duma z wygrania ligii, ale faza pucharowa LM, to jest inna bajka tutaj trzeba umiec grac z nozem na gardle lub po prostu sobie tego noza do gardla nie podsuwac. Niektorzy zawodnicy mentalnie tego nie potrafia.

0

Hehe , Def, jak ja ich nie lubilem, ale nutka pasuje.

0

W sumie pilka jest zabawna. Wystarczyla jedna jedyna bramka i polowy , a moze i wiecej naszych komentarzy by nie bylo.

0

Wiesz, to tylko jest bardzo ciezko ocenic czy nie maja wplywu. Moc podswiadomosci.

0

Ja tez raczej tu bym szukal przyczyn. Dobra uwaga.

0

Polecam na te smutne chwile - na sluchawki Beastie Boys "Sabotage".


albo Rage Against the Machine "Wake up"

0

Niestety widzialem, ale widzialem tez bezradnosc i brak planu.

0

Jednak masz uczucia :) , zawsze piszesz, ze jestes zimnym , logicznym Volkaninem.
Ja bym tu duzo wykreslij i zostawil : mentalnej blokady, chociaz to nie ona sama do tego doprowwadzila.

0

Niestety mozesz miec racje, tudziez autor tekstu.

0

No dobrze zgoda, ale wierzysz w to, ze im sie nie chcialo?

1

Lucky Luke.

0

"wszyscy" - staram sie rzadko uzywac absolutyzmow, ale czasem ciezko.

0

Tera to wszyscy madrzy - po szkodzie. Zawsze wiedzieli mowii itd. Watpie, by inny trener z tym skladem osiagnalby wiecej, no chyba, ze trener o niespotykanym autorytecie, ktory wybilby z glowy wizje porazki na wyjezdzie.

0

To raczej bezradnosc w kluczowych momentach, brak wiary lub wiara w jedna osobe no i paraliz , gdy pomyslimy w czasie meczu o poprzednich sezonach LM. Dla mnie gra Barcy czesto opierala sie na tym , co powiedzial Pep - gramy swoje i patrzymy w pierwszej kolejnosci na siebie. Piersza polowa wcale nie byla tragiczna.

0

Tez mi sie wydaje, ze Ajax, ale po tym wieczorze...

0

Liverpool vs Tottenham i Chelsea vs Arsenal.

0

Jesli to prawda, to grozna wypowiedz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?