2

Z Totakmi bylismy w grupie, a Liverpool nas ogral.

0

Wygrala pasja futbolu. Cieszy sie mimo wszystko.

1

Koranczyk przyszedl i od razu gra inaczej wygaldala

3

Mialy byc komentarze na chlodno, a tymczasem dowiadujemy sie, ze
# la Liga, to jedna ze slabszych lig w Europie i z takim skladem Barcy, wygralby ja Franio Smuda.
#Nasi pilkarze to przereklamowane gwiadzki i drewna, ktorym na CN chcialo sie grac, ale na Anfield stwiedzili, ze im sie juz nie chce
#Ajax juz wygral LM , nas to by chyba w finale 7-0 by oklepal
#itd itp.

0

Dla mnie tez nie, ale jest mimo to zaskoczeniem, czym nowym dla mnie.

0

Zgodze sie, ze zostala zaniechany bardzo wazny aspekt obecnego sportu czyli psychika - oni podobno mieli w glowach, ze Rzym nie moze sie powtorzyc, ale co faktycznie robili np. praca z psychologiem . tego nie wiem.
A jesli zostal zaniechany wazny aspekt - to mozna faktycznie zarzucic im brak profesjonalizmu.

0

Blokada, strach i bezplan gdy padly bramki, po prostu panika. Nie do pomyslenia a jednak - tzw bledne kolo . K'/O

1

Nadchodza czasy memow z Messim.. ups.

0

Gdybysmy wczoraj zagrali normalny, a nie nienormalny mecz, to nawet nie jest powiedziane, ze Ajax by na ogral w finale. Ajax miewal nawet w lidze kryzysy, lidze, ktora nie jest top.

0

Taki w sumie czesto byl ich los. Oni nie placza tylko sprzedaja i produkuje perelki dalej.

0

Zjesz?

0

Podobnie jak wczoraj sie zaczyna.

1

Mial, mial. Zreszta podobnie jak Nadal - w wielu dyscyplinach sportu. NIe mogl sie zdecydowac. Liczylem, ze zwojuje wiecje, swietne warunki.

0

'Zawsze Tsonge wolalem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie nie, pamietam, ze wielkim szlemie odstawial numery, szczegolnei gdy widzial, ze gra nie idzie.

0

Kobiety ogolnie tak, ale pani jest znana raczej z tego, ze lubi podgrzewac atmosfere. Sama raczej nie zaprzeczy.

0

Moim zdaniem to wlasnie jego slaby punkt, ta popisowka. Gdyby sie skupil na normalnej grze, moglby osiaganac wiecej.
Zagranie oczywiscie kapitalne.

0

Mi? never.

0

Nie ogladalem wczoraj meczu ;-) , jak grali nasi?

0

Maradon(n)a. tak :D

0

Dlatego napisalem. :')

0

Tez sie ogolnie zgodze, chociaz mialbym watpliwosci co do tego, czy tym starszym sie nie chcialo. To raczej byla niemoc i paraliz, niz brak checi. Na CN im sie chcialo, a tu nagle nie? NIe kupuje tego. Psychika.

0

Sampaoli.

0

Ale powiedz sam. Gdy jestes wolniejszy, torche gosza kondycja - to jak musisz grac z przeciwnikiem?

2

Chociaz to!

0

Caly sezony czytamy, ze Klopp, Bielsa czy paru innych nie pasuje do Barcy. Nagle od wczroaj nawet oni byliby tu mile widziani.

0

Tak, cos w tym jest.

1

Wczoraj trzeba bylo zagrac po prostu normalny mecz, jak na zaawansowana wiekowo 11 przystalo. Jakis remis by wszedl czy porazka 1-0. Tylko, ze wczoraj w drugiej polowie byla totalna nienormalnosc.

3

Pewnie bylo. Chlopiec od pilek pokazuje kuku Messiemu. Troche jak Benny Hill calosc.
https://imgur.com/421yUXV

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?