Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Z Totakmi bylismy w grupie, a Liverpool nas ogral.
0
Wygrala pasja futbolu. Cieszy sie mimo wszystko.
1
Koranczyk przyszedl i od razu gra inaczej wygaldala
3
Mialy byc komentarze na chlodno, a tymczasem dowiadujemy sie, ze
# la Liga, to jedna ze slabszych lig w Europie i z takim skladem Barcy, wygralby ja Franio Smuda.
#Nasi pilkarze to przereklamowane gwiadzki i drewna, ktorym na CN chcialo sie grac, ale na Anfield stwiedzili, ze im sie juz nie chce
#Ajax juz wygral LM , nas to by chyba w finale 7-0 by oklepal
#itd itp.
0
Dla mnie tez nie, ale jest mimo to zaskoczeniem, czym nowym dla mnie.
0
Zgodze sie, ze zostala zaniechany bardzo wazny aspekt obecnego sportu czyli psychika - oni podobno mieli w glowach, ze Rzym nie moze sie powtorzyc, ale co faktycznie robili np. praca z psychologiem . tego nie wiem.
A jesli zostal zaniechany wazny aspekt - to mozna faktycznie zarzucic im brak profesjonalizmu.
0
Blokada, strach i bezplan gdy padly bramki, po prostu panika. Nie do pomyslenia a jednak - tzw bledne kolo . K'/O
1
Nadchodza czasy memow z Messim.. ups.
0
Gdybysmy wczoraj zagrali normalny, a nie nienormalny mecz, to nawet nie jest powiedziane, ze Ajax by na ogral w finale. Ajax miewal nawet w lidze kryzysy, lidze, ktora nie jest top.
0
Taki w sumie czesto byl ich los. Oni nie placza tylko sprzedaja i produkuje perelki dalej.
0
Zjesz?
0
Podobnie jak wczoraj sie zaczyna.
1
Mial, mial. Zreszta podobnie jak Nadal - w wielu dyscyplinach sportu. NIe mogl sie zdecydowac. Liczylem, ze zwojuje wiecje, swietne warunki.
0
'Zawsze Tsonge wolalem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie nie, pamietam, ze wielkim szlemie odstawial numery, szczegolnei gdy widzial, ze gra nie idzie.
0
Kobiety ogolnie tak, ale pani jest znana raczej z tego, ze lubi podgrzewac atmosfere. Sama raczej nie zaprzeczy.
0
Moim zdaniem to wlasnie jego slaby punkt, ta popisowka. Gdyby sie skupil na normalnej grze, moglby osiaganac wiecej.
Zagranie oczywiscie kapitalne.
0
Mi? never.
0
Nie ogladalem wczoraj meczu ;-) , jak grali nasi?
0
Maradon(n)a. tak :D
0
Dlatego napisalem. :')
0
Tez sie ogolnie zgodze, chociaz mialbym watpliwosci co do tego, czy tym starszym sie nie chcialo. To raczej byla niemoc i paraliz, niz brak checi. Na CN im sie chcialo, a tu nagle nie? NIe kupuje tego. Psychika.
0
Sampaoli.
0
Ale powiedz sam. Gdy jestes wolniejszy, torche gosza kondycja - to jak musisz grac z przeciwnikiem?
2
Chociaz to!
0
Caly sezony czytamy, ze Klopp, Bielsa czy paru innych nie pasuje do Barcy. Nagle od wczroaj nawet oni byliby tu mile widziani.
0
Tak, cos w tym jest.
1
Wczoraj trzeba bylo zagrac po prostu normalny mecz, jak na zaawansowana wiekowo 11 przystalo. Jakis remis by wszedl czy porazka 1-0. Tylko, ze wczoraj w drugiej polowie byla totalna nienormalnosc.
3
Pewnie bylo. Chlopiec od pilek pokazuje kuku Messiemu. Troche jak Benny Hill calosc.
https://imgur.com/421yUXV