Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Triv44 Fibak :)
0
@WisniaKala a co proponujesz ? Po turecku?
0
@Triv44 ale to nie ten Eagle?
0
@koziar dużo nie zdradzilem , tylko podpowiedź dla kolejnego
0
@koziar dobra wyguglowalem , bo mi spokoju nie dawało. Twoja mama na M ma panieńskie :)
0
@koziar film był o nim, kaskader się polamal
Ps se przypomnieć nie mogę , chyba na P
0
@Baaarca95 nazwiska no i z którego kraju pochodzil.
0
@Triv44 a ilu było tzw. egzotycznych skoczków?
0
@Encore często rozkminy były o życiu, kosmosie i całej reszcie.
4
Kością niezgody mialabyc temperatura wody , ktorą zakres się zalewania yerbe?
0
@FCBMati10 nie mogłem niestety oglądać . Co się stało, nie podał mu z premedytacją?
12
Fabiański
https://streamja.com/2dM6?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf
5
Haaland vs Aubameyang
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/ex8h1d/this_guy/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf&utm_term=link
0
@FC1899Barca pewnie bali się międzynarodowej reakcji na
Und du wirst niemals alleine gehen
Du wirst niemals alleine gehen!
0
@Kluivert_P Brazylia na kolanach czy jak to było ?
1
@Kuczek w damskim tenisie to czasami ciężko określić .
1
"sztandar... wyprowadzić"
0
Ale Kenin na szeroki zamach
0
@Encore .dobra
1
@Hushovt dla mnie - Gilbert Grape, ArizonaDream, Blow i Ed Wood.
- najlepszy Depp
0
@Encore to wiem , ale co dokładnie, jaka oprawa ?
0
@Encore co pokazują ?
0
@Criss18Barca wielki zawodnik i to przy minimalnym poświęceniu treningowym.
0
Kto kojarzy Lame i Maicona? Grali kiedyś razem ?
1
Nowe Studio El muzyki- gosciem Ziemowit Poniatowski.
Utwory Tangerine Dream, Neuland, Robert Schroeder, van Cyl Chuck.
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2444655,Studio-el-muzyki-28-stycznia-godz-2206
0
True Story of the Kelly Gang. Czy to cos dla fanow Peaky Blinders?
1
@Mario96w i do tego Rusek ;)
0
@Resoviak123 na biedna panią sekretarkę zwalą?
0
Za kim jestescie? Niemiec czy Austriak?
;-)
0
@budel17 donry meczyk ?