0

Oglądał ktoś Nadala z Thiemem?

1

@DaPi zawsze przy tej scenie mam na max glosniki i moment, w ktorym Walter widzi w lusterku samochod nazioli - ciary.


1

@fortunate_son i oczywiscie z napalmem.

8

@amanter ale coach "sitting" juz byl.

0

@Kettger Ale niech pan spojrzy, jakie te Rodrigezy bramki strzelaja.


1

@fortunate_son Twoj nick zawsze mi sie kojarzy z how fortunate the man with none


0

@bixmix No i rezyser z ekipy Monthy Pythona.

0

Slynne domy z roznych znanych filmow oraz ich szacowane wartosci rynkowe.
https://www.workandmoney.com/s/famous-movies-tv-houses-cost-25c348cda9924b87?utm_campaign=famoushouses-9af94470a72c42ed&utm_source=twi&utm_medium=cpc&utm_content=868181

p.s. apartament z Sex and the City kolo 14 baniek.

17

/video/1‬

0

@JimMorrisonFCB no wlasnie

2

Rafa Nadal - Mr Pink.
http://tiny.cc/e7n8iz

1

@masq u niego to faktycznie bylo widac amatorke, ale w sumie to byl cieakwy zabieg.

0

@mekston naprawde moze byc ogien mecz.

8

"niewolnik swoich pomyslow" dobre

Kyrgios ty flecie, bylo wiecej do wyciagniecia.

0

@masq Wszyscy? Wow.
Ja tam na tych dobrych sie skupialem, a jest ich kilku - Kalita, Wisniak, Switalski, Luczak oraz oczywiscie Rebrow.
Pani prokurator tez ok, no i dal oka mila.

0

@masq Kto tak Cie zniesmaczyl, ta Ruska czy Szyc?

0

@MaTt_BarcaFan ale momentami nieceipliwy ten Australijczyk.

0

Kyrgios ma na pustaka, a zagrywa jak amator.

0

@Colon na pewno ;)

0

@bixmix czytalem wlasnie, ze ludzie na 3 narzekaja. Ja nie.

0

przelamie go ?

0

@Bobo25 zawsze tansza taka stara ;)

0

@Bobo25 moze sentyment ;)

10

Ale ta Wataha zupelnie tempa nie zwalnia.
Swietny serial, bardzo dobra obsada, praktycznie wszyscy (Kalita majstersztyk), muza, zdjecia (klimat Bieszczad), intryga, tajemniczosc.
Wiadomo pewne schematy sie powtarzaja, ale jest to top polskich seriali, podobnie jak Slepnac od Swiatel.

0

Do Kyrgiosa nic nie mam, ale technika ma bardzo specyficzna.

ps. Kyrgios gra rakieta Yonex Ezone 98.

0

@student97r czlowiek to ciekawa istota. Nie znalem goscia, nigdy go nie spotkalem na zywo, w pewnym sensie nigdy nie zyl (dla mnie).
Ale dawal radosc swoimi wystepami, ktore ogladalem w tv i to juz starczy by zateskinc.
NIby niewiele sie zmienilo, ale jednak.

1

@PrinceDamon ja nie mam, ale mam za to "gretowy" filmik o kebsach


15

Burzliwe czasy w naszej Barcelonie.
Troche cos w stylu "Czy leci z nami pilot?"

1

@BarcaInfo Hulk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?