Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lord_Vader Cos w tym jest.
#Sarek.
1
@Janiama stawiam na Effenberga i Häßlera.
3
Stoichkov i Letkchov ich wyjasnili.
https://pbs.twimg.com/media/EOZuCziWoAEZ66C?format=jpg&name=small
0
@mindbender84 nope
3
@IronSanHybrid No na pewno ciekawsze niz EV, po tak dlugim okresie. Efekt swiezosci. Oby utrzymal.
0
@Trayko No wlasnie te znam, a Kiki nie.
0
@Zip Team Thiem.
0
@IronSanHybrid A nie mialo byc frazesow.
0
@Barca_Big_Moment
Team "Wieżowiec z Tandil" http://tiny.cc/1anviz
0
Kto oglądał „Kikę” Almodovara ?
0
@joloskyy wiadomo
@TheNekro94 dobrze , ze Cię o sposób parzenia nie spytał ;)
1
@Janiama a czemu do mnie z tym luzem?
8
Z cyklu słynne cytaty:
„Bo ludzie z małych miejscowości z reguły są głupi. I tylko wyjazd do większych miast sprawi, że żyć będziesz w cywilizowanym społeczeństwie”
#gupi
0
@Zbyszard tak ?
1
@Kapitan hawk fajne nazwiska , Kurosawa normalnie
2
@Piotr,1985 jak to?
A ciepła yerba nie zabija właściwości miodu ? Szkoda drogiego miodu i enzymów
#mniód
@SeeleyBooth
0
@Kapitan hawk a jak ten bramkarz w Tsubasa sie nazywał ? Moze go trzaśnij na avatar ?
Albo Kapitana Planetę
0
@Kapitan hawk czeka w kolejce . Podobał sie ?
2
@Kapitan hawk setien nawet komponuje juz kawałki pasujące do tej nędzy
0
@Janiama pokochałem Barce ze względu na piękna grę , ale nie oszukujmy sie, to jeden z najlepszych klubów w historii, wiec nie możemy udawać , ze nie ma tu tematu wyników .
To brzmi szlachetnie , ale nie w przypadku tak bogatego klubu.
To jedno z najlepszych i najłatwiejszych miejsce by połączyć magię i trofea.
0
@kerouac cos mi to powiedzenie utkwiło
Moze stad : Legia Gdynia
1
@mrboom Pogoń Śledzie, syfem jedzie
0
@mrboom ale właśnie Arka tak nie śpiewała ?
1
@Szicek10 linki! Trzymam za słowo !
3
@Odesseiron w oleju ze świeża cebulka najlepsze , najgorsze w śmietanie - dla perwersow
#pogońSzczecin
2
@zadafcb dość demokratyczne te prawybory w Konfie
2
@SeeleyBooth @Avada Kedavra
Film w porownaniu do książki taki se
Tu to projektowali . Backup trzeba mieć , nie ?
1
@Avada Kedavra @SeeleyBooth albo inzynier z Autostopem przez Galaktyke projektowal - pamietacie Te scene ?
2
@SeeleyBooth najpiękniejsza planeta - ale tylko pod Słońcem.
76
Jezioro na Wyspach Owczych.
https://pbs.twimg.com/media/EOjQdOMX4AArnwA.jpg