0

@Avada Kedavra właśnie, a syf jaki zostawili

0

@Janiama Baka, Dorocinski - jak wypadli?

0

@neymarjr_143 wróci ?

0

@Nano22 makaron np oricchiette z sosem gorgonzola ?

0

@kulek22 konkret co?
@kerouac pewnie posiada

0

@kulek22 z gry, z gry w domyśle było

0

Rimowa - takie niezbyt tanie te walizki , ktos używał?

3

@MateuszJrk o mnie zle świadczy .

1

Kto przypomina kogo (z gry)
mlode czy w miare mlode gwiazdy przypominające piłkarzy, którzy już przestali grac, macie takie przyklady?

2

@IronSanHybrid mogła śniadanie jeść na kolacje , dobry lifehack by czas zaoszczędzić , ale i tak szacun.

0

@ToshyFCB No właśnie playlistami mało słucham

0

Janusz przegląda La Ramble, 2 min na pewno. A jak w klawiaturę wali.


0

@Pablopicasso27 Pablo, spoko. Ja tam Twoje obrazy lubie.

0

@palindrom1 Nie znalem tego. Dobra Szakira, chlopakom tiki taka chyba lepiej wychodzila.

0

@mr Barca Ty, jeszcze dwie perelki znalazlem
Chester


oryginal


a tu z Chrisem Cornellem, Chester zamiast Eddiego Vedera



oryginal


Co powiesz?

0

@LuisSalvano ta, Tymona bardzo lubie, a Jazzmatazz to wiadomo, klasyk.

@robsesh ;) przypomina sie pewna dyskusja

@tristan87 Pinto, Alves i Maradona tez cos nagrywali...

3

@palindrom1 W Babilonie zdrada, każą nosić jaja, a jaja podnoszą emocje i wywołują wojny

0

@LuisSalvano Pewnie z filmu Smarzowskiego znasz.

0

@mr Barca tu oryginal



a tu Chester. co powiesz?

0

@LuisSalvano Ale znales te kawalki, czy przesluchles w 3 sekundy?

0

@LuisSalvano Ale co Tymon czy Guru?

3

Na weselu @LuisSalvano nie moze zabraknac muzy. Trzeba liste dla Ciebie stworzyc. Proponuje Tymon and the Transistors "Bialy Mis" (nie moze zabraknac na zadnym weselu) oraz to cudo:
Guru "No Time to Play"



inne propozycje?

1

@mr Barca jak Ci sie podobal w Stone Temple Pilots?
Ciezko zastapic Scotta Weilanda.

1

@palindrom1 znam tez normalne kobiety.
https://www.retardo.dk/videos.php?id=6482

@palindrom1 fajnie to wszytko brzmi, tez wyzej tez.

0

13

@ViscaBarca123 a na boisku sie nie zatrzyma, nie odpusci, nogi nie odstawi.

0

@escarabajo nie wstawiales juz kiedys fotki z kobieta, zima na szczycie?

edit. to jednak nie Ty :) brat?

0

@ksobi tak jest.

0

@escarabajo jakie trasy robiles, gdzie nocleg?

0

@palindrom1 to daj tu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?