8

@contowsky wrzucaj, bo nie lubi sie prozni.

4

@contowsky przejmujesz schede po @SHIBA ?

1

Jesli ktos lubi ogladac przesluwajace sie 3:41 slupki, to ma tu glosy na najlepszych pilkarzy w plebiscycie ZP od 2000 roku.


0

@jacobFCB no wlasnie te specyficzne czesto najbardziej w pamieci zostaja.

0

A ten syn (Laro Setién) naszego trenejro dobry?

ps. Betis Wall Pass.


0

@Walker zapomnij, kompletnie spalilem ;D
miala byc japonska waluta

0

@Mati90fcb Garmin to wlasnie z GPS i morzem mi sie kojarzy. Swoja droga, az dziwne, ze nie maja ((chyba) dobrej aplikacji z nawigacja.

0

@jacobFCB Jakus rewelacja. "Dziki" nie znam - cos mi sie kojarzy, ale chyba z Marlonem Brando.

0

@tristan87 @jacobFCB To jest tak nie-idealny serial, ze w sumie to tez robi go wyjatkowym. Ile tam bledow, nielogiczynch rozwiazan, nie znam tez serialu, w ktorym wrociloby tylu aktorow w innych rolach.
Naprawde swietna sprawa, ale niestety niedokonczona.
Edward Zentara (Sieradzki) odebral sobie zycie, ale jakos przeciez by sie go zastapilo.

1

Ciekawe, czy wznowia kiedys "Fale Zbrodni".

0

@donleoJR nie, bo suche jest.

0

@donleoJR A wiesz jak nazywa sie tenis przekupiony chinska waluta?

3

Dzis nie jest piatek, ale gzik smakuje rowniez w wtorek.

3

0

Patric Stewart uwiecznil swoje dlonie w Hollywood.
Premiera serialu Star Trek Picard - oby lepszy niz ten gniot Discovery.

https://cdnph.upi.com/svc/sv/upi/2551579005993/2020/1/275a0baf1654eeff4772774e71d30fc2/Patrick-Stewart-honored-with-hand-and-footprint-ceremony.jpg

0

@NGTRX aaa jazzmatazz , szanuje.

3

@NGTRX jakiej firmy sluchawki, co za muza, jaki telefon lub moze nawet ipod Jobsa?
wysiadales na Polwiejskiej, kolo sklepu @Janiama ?

0

@MarioVeB! ja nie mam pojecia jakim on jest trenerem.

1

Jordi Cruyff zostal selekcjonerem reprezentacji Ekwadoru.

0

Pewnie znacie ten kanal, gosc duzo o taktyce mowi. Tym razem na ruszt idzie Betis tego nowego trenera Barcy.


0

@YoNoEntiendoNada Tak, chyba kazdy juz maila dostal od takiego.

22

Atletico nie odpuszcza Cavaniego, do wyscigu wlacza sie Mou, ktory chcialby napastnika pod nieobecnosc H.K.

#ploty

1

@Albus54 nic nie gralismy, a i tak Liverpool u siebie 3 - 0. Z Setienem ich rozniesiemy w obu spotkaniach.

3

@Coutinho007 nie wiem, czy w Realu mozna dojsc do siebie :)

17

Podobno Realowcy zaklepali sobie van de Beeka, przyjdzie latem.
-----------------------------------------------------
Gomes, morning.


3

@Avada Kedavra normalnie kończy sie to na Bogu , boskiej cywilizacji lub autorze

1

@Encore nie, to ten Cule co jest back. "I'll be back."

8

@Kapitan hawk A bilet miales?

1

@Kapitan hawk mnie caly czas bawi ta akcja z klauzula Martineza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?