Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LambiPL Ładnie, widowiskowo to nie do końca znaczy, ze perfekcyjnie. Kolega wyżej nie sugeruje, że byliśmy bezbłędni. Jednak mecz oglądało się wybitnie, a długimi momentami gra Barcy była porywająca.
1
@lucca87 I dla naszego zdrowia.
0
@MadafakinGuy OK, ale część ich wyborców, to wykształceni i inteligentni ludzie
0
@Starrk A zauważyłeś przez 8 lat, zeby w przestrzeni publicznej pisowcy kierowali się jakimikolwiek zasadami przyzwoitości i moralnością
5
@Starrk Nie wejdzie - baza Nawrockiego jest szersza, a sam Przyjaciel Kobiet ma swoje ogromne ograniczenia
0
Ratujcie, w tym roku wreszcie musi się udać. Taktycznie upuściłem długopis i piszę z komóry pod stołem? Kto to była Podstolina?
a) Żona Podstoła
b) jedna z bohaterek "Zemsty" A. Fredry
c) kobieta sprzątająca pod stołem
d) inaczej hiperbola
0
To potężny Bayern jest mistrzem Niemiec - proszę nie uwłaczać temu potężnemu zespołowi pisaniem, że mistrzem został jakiś prowincjonalny klub z Leverkusen.
1
@blakkudium Ale potężnym liderem w tym gronie jest potężny wiadomo kto.
2
@AxelF Oj młokosie, młokosie, Ty się kiedyś doigrasz : )
9
Z Potężną Bawarską przyjemnością informuję, że Potężny Bayern został właśnie koronowany Potężnym Mistrzem Niemiec.
0
@FcPortoFan1999 Dzięki!
1
@Murazor Wypraszam sobie - wiek to wielki atut w dyskusji, bo niesie z sobą wiele lat doświadczeń i wiedzy niedostępnej do innych. Ja, jako 161-latek dziwię się, że z tego nie korzystacie.
0
Remątada, remątada!!!
0
Gra Celty wygląda obiecująco. Oby remisik udało się im wyciągnąć. Na udana kontrę lub dwie na pewno ich stać.
1
@tbas Ja mam rozterki, nikomu nie życzę źle, ale ciekaw jestem co wybrałby sam Balde.
0
@wojopancer Nie rozumiem pytania? Wybrałeś 1 i jest Ci wstyd przed samym sobą? Przecież ja Ci nie narzucam odpowiedzi.
1
1. Wystawiamy Balde, ogrywamy Inter, ale Balde dostaje roczną kontuzję. Jednak wrzuca potem puchar za LM.
2. Nie wystawiamy Balde, Barca odpada, Balde gra w weekend z Realem.
Co wybieracie?
1
@Pressinho Bez ok 20 punktów Hardena jako lidera, żadne asysty nie pomogą. On tradycyjnie chowa się za plecami kolegów gdy nadchodzi decydujący mecz play-offs.
3
O takiego Hardena nic nie robiłem. 2/8 w decydującym meczu i Clippers za burtą tegorocznych play-offs.
@fart @Encore @takisobiektos @michal26
0
@Pawlak1992 Ci z ostatniej linijki też odpoczęli. 45 minut dla tych graczy to nie dawka wykańczająca, raczej utrzymanie w rytmie meczowym. Yamal tylko trochę dłużej.
15
No to wstydu nie ma. Bezcenne 3 punkty, za tydzień z madryciakami minimum remis i zdobywamy szturmem La Ligę.
0
Barca wysyła Interowi śmiertelną wiadomość.
0
Ja bym zmienił Yamala, niech wypocznie przed Interem.
3
Na razie mamy wstydliwy występ. Oby nie przerodził się w kompromitację i zmniejszenie przewagi w lidze.
3
No to mity dotyczące przydatności pewnych zawodników upadają.
1
I znowu 85 minut stresu.
5
Interwencja Stegena zagraniem tygodnia La Liga.
1
@kanver_ W mojej skromnej ocenie brakuje mocnej czołowej 4 lub 5. Wobec absencji takich zespołów jak Tottenham, United, niepewnym Chelsea, łatwiej o nadrabianie potencjalnych strat.
2
Trójka z przodu taka, że klękajcie narody.
1
@Pawel13sz Taki dream biorę w ciemno. I wcale nie wykluczałbym takiego rozwiązania po korektach.