2

@LambiPL Ładnie, widowiskowo to nie do końca znaczy, ze perfekcyjnie. Kolega wyżej nie sugeruje, że byliśmy bezbłędni. Jednak mecz oglądało się wybitnie, a długimi momentami gra Barcy była porywająca.

1

@lucca87 I dla naszego zdrowia.

0

@MadafakinGuy OK, ale część ich wyborców, to wykształceni i inteligentni ludzie

0

@Starrk A zauważyłeś przez 8 lat, zeby w przestrzeni publicznej pisowcy kierowali się jakimikolwiek zasadami przyzwoitości i moralnością

5

@Starrk Nie wejdzie - baza Nawrockiego jest szersza, a sam Przyjaciel Kobiet ma swoje ogromne ograniczenia

0

Ratujcie, w tym roku wreszcie musi się udać. Taktycznie upuściłem długopis i piszę z komóry pod stołem? Kto to była Podstolina?
a) Żona Podstoła
b) jedna z bohaterek "Zemsty" A. Fredry
c) kobieta sprzątająca pod stołem
d) inaczej hiperbola

0

To potężny Bayern jest mistrzem Niemiec - proszę nie uwłaczać temu potężnemu zespołowi pisaniem, że mistrzem został jakiś prowincjonalny klub z Leverkusen.

1

@blakkudium Ale potężnym liderem w tym gronie jest potężny wiadomo kto.

2

@AxelF Oj młokosie, młokosie, Ty się kiedyś doigrasz : )

9

Z Potężną Bawarską przyjemnością informuję, że Potężny Bayern został właśnie koronowany Potężnym Mistrzem Niemiec.

0

@FcPortoFan1999 Dzięki!

1

@Murazor Wypraszam sobie - wiek to wielki atut w dyskusji, bo niesie z sobą wiele lat doświadczeń i wiedzy niedostępnej do innych. Ja, jako 161-latek dziwię się, że z tego nie korzystacie.

0

Remątada, remątada!!!

0

Gra Celty wygląda obiecująco. Oby remisik udało się im wyciągnąć. Na udana kontrę lub dwie na pewno ich stać.

1

@tbas Ja mam rozterki, nikomu nie życzę źle, ale ciekaw jestem co wybrałby sam Balde.

0

@wojopancer Nie rozumiem pytania? Wybrałeś 1 i jest Ci wstyd przed samym sobą? Przecież ja Ci nie narzucam odpowiedzi.

1

1. Wystawiamy Balde, ogrywamy Inter, ale Balde dostaje roczną kontuzję. Jednak wrzuca potem puchar za LM.
2. Nie wystawiamy Balde, Barca odpada, Balde gra w weekend z Realem.

Co wybieracie?

1

@Pressinho Bez ok 20 punktów Hardena jako lidera, żadne asysty nie pomogą. On tradycyjnie chowa się za plecami kolegów gdy nadchodzi decydujący mecz play-offs.

3

O takiego Hardena nic nie robiłem. 2/8 w decydującym meczu i Clippers za burtą tegorocznych play-offs.

@fart @Encore @takisobiektos @michal26

0

@Pawlak1992 Ci z ostatniej linijki też odpoczęli. 45 minut dla tych graczy to nie dawka wykańczająca, raczej utrzymanie w rytmie meczowym. Yamal tylko trochę dłużej.

15

No to wstydu nie ma. Bezcenne 3 punkty, za tydzień z madryciakami minimum remis i zdobywamy szturmem La Ligę.

0

Barca wysyła Interowi śmiertelną wiadomość.

0

Ja bym zmienił Yamala, niech wypocznie przed Interem.

3

Na razie mamy wstydliwy występ. Oby nie przerodził się w kompromitację i zmniejszenie przewagi w lidze.

3

No to mity dotyczące przydatności pewnych zawodników upadają.

1

I znowu 85 minut stresu.

5

Interwencja Stegena zagraniem tygodnia La Liga.

1

@kanver_ W mojej skromnej ocenie brakuje mocnej czołowej 4 lub 5. Wobec absencji takich zespołów jak Tottenham, United, niepewnym Chelsea, łatwiej o nadrabianie potencjalnych strat.

2

Trójka z przodu taka, że klękajcie narody.

1

@Pawel13sz Taki dream biorę w ciemno. I wcale nie wykluczałbym takiego rozwiązania po korektach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?