Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@clyde No dobrze, ale jakiego kandydata poprzesz? Albo może kto jest najbliżej spełnienia Twoich postulatów.
Chcę Cię rozliczyć za Twój wybór.
3
@michal26 Gdy wszystkich krytykujesz, to jakie masz poglądy? Ciekawi mnie nasza koleżanka, bo jak kiedyś wytknąłem jej mierny konserwatyzm, w odpowiedzi okazała się lewicową bojowniczką. Tu z kolei Senyszym Zandberg, Biejat chyba źli, więc ciekaw jestm kim ona jest.
Bo albo jej poglądy są ultraeklektyczne albo są bezkształtną masą.
Dla mnie zdanie kogoś kto wszystkich krytykuje a za niczym się nie opowiada, jest bezwartościowe. Ponieważ jest to tanie.
2
@clyde To za kim jesteś? Trzask odpada, Nawrocki tez, Zandeberg też zły, Biejat obrażona, Hołownia zły. Mentzen nie, bo jak zasugerowałem Twój chory konserwatyzm to się oburzyłaś, więc kim Ty jesteś?
To na kogo Ty głosujesz?
0
@tbas Jokic jest dzisiaj słaby. Wszystkie 10 trójek spudłowanych i 8 strat.
1
Ale my nie mamy odpowiednika Leo czy Iniesty, którym wystarczy dać szanse, bo ich inkarnacje w zespole już grają.
Braki są w rotacji a problemem nadmierna eksploatacja pewnych graczy, plus starzejący się napastnik, który za rok będzie jeszcze starszy.
Zresztą tegoroczna LM była na wyciągnięcie ręki, ale zespół zawiódł bo zapomniał o tym, że gdy prowadzi się 3-2 w końcówce nie leci się pod bramkę rywala jak stado bezmyślnych baranów, zostawiając rywalowi lotnisko do przeprowadzenia skutecznej kontry.
3
Ale meczycho w Denver. Nie żałuję pobudki w nocy. Na razie OKC 3 punkty z przodu, Jokić ograniczony, SGA nieszczególny, a w końcówce wręcz fatalny i pali wszystkie kluczowe akcje. 2 sekundy do końca i mamy remis. Piłka w rękach Denver.
Edit: dogrywka. Co za mecz!
1
Ale utalentowana młoda dama
0
Profilaktyka. Słyszycie? Profilaktyka. Czyli to my jeśtesmy winni temu jak wygląda służba zdrowia. Nie będziemy z niej korzystać i będzie chodzić jak złoto
0
I cyk, zaraz będzie żebranie TV Republika o pół miliona na nowy zegar
0
Gizela Mengele - Brown w formie
2
Nawrocki zapewnia emerytów. Aż strach się bać
2
Jakiegoś ptasznika dzisiaj miałem na ręce. Zajmował całą wewnętrzną część dłoni bez palców. Nie nie jest to takie samo doznanie jak trzymanie chomika, zdecydowanie nie.
0
Komentarz usunięty
0
@KamQiX O naiwności. A czy sprawie jakichkolwiek wysoko postawionych księży cokolwiek się toczy? Bądź przytomny.
Czy ktoś rozliczy Dziwisza za przymykanie oczy na pedofilię? Z jakiego paragrafu niby? To jest do oceny moralnej, a ta musi być miażdżąca.
1
@Rhaan 100% racji, to powinno wkraczać państwo i wyjaśniać sprawy do dna.
Nie może być tak, że ksiądz zabiera w delegację nastolatki, w pokoju jest jedno "przypadkowo" łóżko i dochodzi do obmacywania, a to czy się z tym faktem cos zrobi zależy od biskupa. A ten nic nie robi.
Kościół to niestety poza wszystkim twarda grupa biznesowa.
0
@Ls0811 Pedofilia jest problem społecznym i dotyczy każdego z nas. Jeśli masz to w dupie, to wystawiasz sobie świadectwo.
Zaniechania Prevosta to nie są pomówienia. On wiedział o sprawie i nic z tym nie robił latami.
8
A dlaczego pisowcy tłumaczą Nawrockiego, skoro to jest kandydat niezależny?
Nawet Jaruś się aktywował.
Moje pytanie brzmi w takim razie: od kogo niezależny jest Nawrocki w tych okolicznościach? Mam wrażenie, że Nawrocki jest niezależny od prawdy i nikt go nie zmusi do uczciwości.
1
@arasz1819 Oczywiście, że tak. To nie ma pytania czy, tylko jak.
Jeśli ktoś z Watykanu jest czysty, to najpewniej nie z powodu niepokalanego charakteru, a z naszej niewiedzy co do mocno skrywanych afer.
Przecież z nasz papież otaczał się okropnymi kreaturami, a jego prawa ręka Dziwisz, czyli najbliższy mu człowiek też dokonał zaniechań w sprawach pedofilskich. Przy czym my znamy tylko epizody, a podejrzewam, że szczegóły i liczba niegodziwości z Watykanu mogłaby mocno wzbogacić Dark Net.
1
@KamQiX On raczej nie mówił o wiernych. Jednak w jakiś sposób, każdy kto wspiera ten Kościół instytucjonalny i uznaje tych papieży oraz struktury, jest umoczony. Nie da się być trochę w ciąży, a trochę nie.
3
Nowy papież, stara historia.
Peru. Prevost jest zamieszany w aferę z z brakiem reakcji wobec księży pedofili w diecezji Chiclayo w Peru. A konkretnie oskarżany jest o bezczynność i zaniechania w bulwersującej sprawie.
Skrzywdzonymi były 3 kobiety, które zgłosiły sprawę i zeznawały pod przysięgą a które w momencie popełnienia przestępstwa miały między 10 a 14 lat.
Krytymi są Ojcowie Vazquez i Lute. Oczywiście pojawia się odwlekanie, zapewnienia o wszczęciu procedur (kłamliwe) a oskarżeni podobnie jak Paetz z Poznania, bez problemów uczestniczą w obrzędach religijnych.
Czy kogoś to jeszcze dziwi?
1
@Irmscher10 Kolega z wielbicielem Putina w awatarze nie zrobił tego z miłości do jego poglądów. Wręcz przeciwnie
35
Występ Yamala moim zdaniem wyżej niż 7. Osamotniony dokonywał niemożliwego wygrywając niezliczone pojedynki z rywalami, kompletnie bez wsparcia kolegów.
Niedorzecznym jest wypracowanie tylu pozycji strzeleckich przy tak ścisłym kryciu i podkreślę znowu bez wsparcia kolegów.
Jest to jeden z najlepszych występów indywidualnych zawodnika bez asysty lub gola na pozycji skrzydłowego jaki widziałem w życiu.
0
@Natenczas Wyborcza istnieje dłużej niż PO. Zatem nazwałbym ją prodemokratyczną.
0
@kamiVeB Też jesteś w sekcie Stano? Mam nadzieję, że poza narcyzem masz jeszcze jakieś źródła informacji o świecie.
0
@Filipem A powiedz mi, jakie znaczenie dla świata miało za przeproszeniem ględzenie Franciszka o wojnie Rosji z Ukrainą, poza uświadomieniem sobie, że ten namiestnik Boga na ziemi jest niezmiernie odklejony od rzeczywistości.
Jaki on miał wpływ na przebieg tej wojny, na zdolność by ją powstrzymać?
Żaden. I jest to moja obojętność, czy rzeczowa ocena faktów? I tak jest z większością rzeczy, które wygłasza papież. Niewielu ludzi, włączając wierzących, tak na prawdę to interesuje. Ale na pewno intersujące jest posiadanie fotki z Watykanu.
0
@Filipem Papież? Naprawdę wierzący żyją na co dzień tym co powie papież? Czy to bardziej maskotka od święta? Nie wykluczam, że dla gorliwców i żarliwców ma to większe znaczenie, ale takich ludzi jest garstka.
Zdecydowana większość wierzących nie specjalnie wie co papież wygłasza.
5
Ja uważam, że decyzje całego zespołu sędziowskiego się bronią.
Przestańmy szukać przyczyn pozasportowych, bo to odwróci uwagę od rzeczywistych przyczyn porażki.
0
@Piotrek1993 Ponieważ spodziewałem się podobnej odpowiedzi, uświadamiam Ci, ze piłkarze mają wbrew pozorom wielki wpływ na samopoczucie ludzi, szczególnie męskiej populacji.
Zatem nie nie doceniałbym ich wpływu na rzeczywistość i znaczenia dla wielu ludzi.
4
Jak się zastanowić to zaskakujące, że ludzie ekscytują się wyborem człowieka, który nie ma żadnego wpływu na rzeczywistość.
Tymczasem słyszę w relacji reportera, że ludzie płaczą, rzucają się sobie w objęcia itp.
Dziwny to gatunek - człowiek.