0

Ostatnio noty przypominają chłostanie naszych zawodników przez redakcję.

1

@fart Zmieniając temat - spacerek Bostonu w 1 meczu z Orlando. To wyglądało jak walka małego kangura z Orlando z 30-tonowym wielorybem.

1

@blakkudium Potężnym Kuflem Potężnego Niemieckiego Piwa

0

A w sprawie objęcia fotela papieskiego, nie lepiej by było gdyby to było dziedziczne?

1

@blakkudium Potężny Bayern potężnie zaleje się piwem z okazji odzyskania tytułu mistrza Potężnej Bundesligi.

1

@Kgorecki2500 U mnie żurek, sałatka warzywna, biała kiełbasa z chrzanem, babka czekoladowa i ileś tam innych dodatków, ale raczej bez obżerania się na umór.

1

@fart Na łazienkowskiej Lech stawi się z szufelka i zmiotką i uciszy zielony tłum

2

@michal26 Czyli u Konfederacji na bogato? : )

6

Mamy to. Lech wraca do gry o tron.

1

Dowieźcie to Lechici

0

Gdyby chcieć poszukać w Europie, w tym sezonie, piłkarza, który strzelił najwięcej urodziwych goli, Sousa byłby w ścisłej czołówce

12

Naprawdę jestem zbulwersowany tym faktem językowym, ale zwolennicy pozostania Onany w United to onaniści?

0

@RoberDzik Rozum mówi Raków, serce Lech

1

Golizadeh odznacza się nieprzeciętną inteligencją piłkarską jak na warunki polskiej piłki kopanej.

1

@Ostatnikrwawygang A teraz zrobiłeś coś czego nigdy typowy labambiarz nie zrobi, czyli użyłeś zwrotu "Racja, mój błąd"

8

Szymon Marciniak okrada Lecha z nielegalnie zdobytego gola.

1

@Ostatnikrwawygang Formalnie rzecz biorąc, nigdzie w swoim wpisie nie wyraziłem zdziwienia wszechznawstwem labambiarzy. Stwierdzam to co wiadomo, że ludzie tu często wypowiadają się bez odpowiedniej wiedzy.

2

@Ostatnikrwawygang O tej łamliwości kości, lekarka na łamach TOK FM, mówiła, że czasami objawia się tak, że zaraz po wydobyciu dziecka z łona matki, czaszka rozpada się na kawałki. To są niesłychane historie, dla nas niewyobrażalne, a ludzie wydają opinie nie mając pojęcia o temacie.

1

Bądźmy cierpliwi, skoro przeskoczył jeden poziom adaptacyjny, będzie w stanie to zrobić po raz kolejny przeskakując na kolejne szczeble kariery.
Jak w NBA, nie ważne co teraz umiesz, ale jaki masz potencjał rozwojowy, a skoro nasi redakteiros mają go na radarze od jakiegoś czasu i sygnalizują progres, należy z optymizmem czekać na przyszłość

0

@PolskiBarcelonista10 Zgoda, on już praktycznie się skończył. Lata grania od 9-17 roku życia odcisnęły na nim bolesne piętno.

3

@Encore Houston było najbardziej pożądanym rywalem przez wszystkich - ten zespół ma o wiele lepszy bilans niż potencjał.

19

To żeście wymyślili z tą ankietą.

Następnym razem, jak wypadnie Szczęsny proponuję zrobić ankietę, z pytaniem, kto go zastąpi i będzie to wyglądać tak:
- Pena
- inny piłkarz

25

Wczoraj śmietankowi byli rozczarowani naszym golem w doliczonym czasie gry, dziś my jesteśmy rozczarowani ich golem po 90 minucie.

Nie ma co tego rozdmuchiwać, takie jest życie kibica. Ważne, że przewaga w tabeli została zachowana

1

Mogą grać do usranego rana, a Real i tak nie strzeli gola w tym meczu

1

Hi hi hi, zaśmiała się królewna

4

Przyjemnie patrzy się na te męki Realu z Madrytu.

0

Meczycho w Denver. Jokić i spółka nadrabiają powoli dystans do gości. I mamy to co lubimy w play-offs czyli walkę na 100%, z twardą defensywą, stąd wynik 49-53 do przerwy.

2

Harden 15 punktów w 1 kwarcie przeciwko Denver - gra koncert i robi co chce. Nie do zatrzymania, jak za najlepszych czasów. Denver na razie dość bezradne

1

@konajoncek Nie przypisywałbym de Jongowi win obronców. Przy asekuracji pomylił się, ale mógł go zmylić nadbiegający Martinez. De Jong ma w meczu sporo udanych rozegrań i dryblingiem, kółeczkiem potrafi skutecznie pozbyć się ogona oraz rozprowadzić piłkę.

0

@Majkel34 Ja też. Do tego zespołu pasował będzie spektakularny stadion.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?