Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Co do nieobecności Trzaskowskiego na debacie, nie da się tego wytłumaczyć w rozsądny sposób. Generalnie TV Republika strolowała Bążura pierwszorzędnie, pokazując spory profesjonalizm i o dziwo obiektywność.
4
Można być mniej lub bardziej obiektywnym, ale Mentzen jeśli chodzi o szczegółową wiedzę na temat różnych aspektów państwa, to chyba nie ma zielonego pojęcia.
Jednak gdy pada pytanie o płyn hamulcowy, a odpowiedzią jest, że samochód potrzebuje 4 koła by jeździć, to nie wypada to zbyt kompetentnie. Mentzen dziś udzielał odpowiedzi poza tematem.
1
Polska umarła, skoro ma z martwych wstać.
2
Powiem Wam szczerze - sami mężowie stanu. No i jedna żona.
1
Matka narodu - pani Joanna Senyszyn
5
Ale Braun momentami jest tępy. Narzekać na ograniczenie ruchu motorowego w centrum, to paranoja.
18
Mogę go przynieść - padłem
1
Bardzo ciekawy jest dzisiejszy wieczór z debatą
8
Powiem Wam uczciwie, że Mentzenowi brakuje spokoju i luzu Brauna - gość jest nie do wywalenia emocjonalnie
2
Idą Szymek na Sławka prawym podbródkowym a Sławek na Szymka lewym prostym
4
Heterycy. Umarłem
6
Dzisiaj losowanie LM? Szok . Zawsze było w południe. I słabo znam te kluby
2
@malicinho Stano nic nie wygrywa, wciela się w błazna. Chyba, że masz na myśli promocję kanału, a to tak
9
Joanna Senyszyn - kobieta z jajami!
3
Mentzne w trybie totalnego bota na końcu każdej swojej wypowiedzi.
2
Ja poczekam, żeby ekspert Mentzen potwierdził, że są 2 płcie.
0
Manipulacja - bez tego TV Republika nie istnieje. Pytanie nie było po myśli
2
@michal26 Na co dzień od TVPiS się nie różnią. Idą po całości
0
I nie musieli się byśmy - pięknie pani Joanna
12
Pani z TV Republiki na razie zadaje rzetelne pytania bez podtekstów. Nie mam nic do zarzucenia
1
@Kgorecki2500 To przesądzi o upadku Polski - żyję w strachu
3
To ja wesoło zajadam kolację, a tu słyszę, że za oknem katastrofa.
Niemcy, Unia, Grzesiowski a Polski już nie ma.
Jak ja to przegapiłem?
2
Braun się zaciął - ale facet ma totalny odjazd.
1
@blakkudium Coman - niestety przez większość czasu potężnie kontuzjowany
4
Bążur się spieszył na telekomunikację. Teleautobus mu odjeżdża za 5 minut
1
To jest konkret - 46 milionów Polaków za niedługo
1
@Popitek12 W 34 sekundy 5 lajków, ale lizusów na stronie, he he. A ja polajkowałem przypadkowo
2
Skąd ten atak na Trzaskowskiego? Bążur nie może chadzać po byle melinach
5
Mam nadzieję, że jej się szyja nie zarwie pod ciężarem tych korali
1
Proszę Państwa - prezydentka Joanna Senyszyn