1

@ZygmuntTrzeciFaza Jeśli mówisz o czymś językiem PiSu, to brzmisz jak pisowiec. Można mówić o tych samych problemach własnym językiem.

Np. ludzie tu mówią że głosują na Konfę, a potem używają zwrotu "koalicja 13 grudnia" a to jest język PiSu, stąd nie ma mowy o absurdzie mojej argumentacji.
Posiadanie tej samej opinii, to nie to samo co mówienie tym samym (dosłownie) językiem.

1

@ZygmuntTrzeciFaza Wspólne głosowania to najbardziej absurdalny argument przytaczany na ogół przez Konfederatów.

2

Zagranica nas rozpija

1

@ZygmuntTrzeciFaza Wystarczy brzmieć tak samo jak PiS

4

Przejechać się telekomunikacją? To hit!

0

@D10SLEO To Ci wyszło, he he

1

@tomcias10 Ale bzdety wypowiadane z pewnością siebie tak Ci imponują?

0

A Nawrocki też wygląda jakby wyszedł z kopalni - może coś jest nie tak z oświetleniem?

0

@MessiSuarezNeymar Z Moskwy to chyba przysłali Ci głowę

0

@Natenczas Spokojnie wypunktował tego pisowskiego nieudacznika, i wcale sie w czasie tej debaty flagi nie wypierał, czyli nawet tu kłamiesz.

0

@turhiay Musisz mieć niezdrową obsesję, skoro to dostrzegasz

0

@Lukasz999 A zauważyłeś w swoim fanatyzmie, co było przedmiotem pytania?

1

Czyli kompetencje Nawrockiego to wręczanie tęczowej flagi?

0

@D10SLEO Masz kwalifikacje na prezydenta

0

@Natenczas Ale ja z tą Waszą głupotą musze się mierzyć ...

0

@Rifek Chyba właśnie się rozchodzą, bo się przerzedziło.

0

@michal26 Biejat jest naturalna a nie nijaka. przynajmnije gada na temat, a nie zajmuje się kontrkandydatami.

1

Pani z Koalicji zadaje trudne pytanie współkoalicjantowi a nieprzytomna konserwa mówi, że oni wszyscy robią co Tusk każe - tak wnikliwi są konserwatyści.

13

Bążur ma chyba nagły skok ciśnienia na twarzy.

1

A na zapleczu TVP dramat - nie wpuszczają niezależnych dziennikarzy TV Republika. Tak umiera wolność w Polsce!

0

@Kozinho. Tragicznie odpowiadał.

0

@KrychaFCB A Ty zawsze trzymasz z dinozaurami? Nic się nie zmienia i basta!

0

@Natenczas Nie wiem, nie jestem niczyim lizusem, jak Ty. Więc zapytaj Trzaskowskiego.

0

@turhiay Przecież atakował PiS i PO - Czy ty jesteś przytomny, człowieku?

0

@D10SLEO Może mówić o swoim programie, a zachowuje się jak naganiacz Nawrockiego

0

@MessiSuarezNeymar Nie błaźnij się. To jest co najwyżej długopis Kaczyńskiego, wielokrotnie skompromitowany udziałem w łamaniu prawa

2

Stanowski jako przyboczny Nawrockiego - cieszy jego niezależność

1

Spijacie miód ze słów pana Bążura

1

@michal26 Wycofaj ten pierwszy akapit - to nie licuje z Twoja powagą. Poza tym szkoda bana.
Mówię o odpowiedzi do kolegi

1

@michal26 Kompromituje czym. Zauważyłem, że odkąd Szymek prześladuje Sławka, nie kierujesz się tym jak Hołownia wypada, ale masz dyżurne zdanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?