Consigliere
Dołączył/a: wrzesień 2024
Warszawa
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Trzy lata temu miała miejece druga najlepsza prezentacja polskiego napastnika w Hiszpanii. Zaraz po tej:
2
Grebenikow rozgrywa lepiej od Komendy
0
Ależ zaczęli nas bić o 21:37. Od zawsze pechowowa godzina dla Polaków...
1
Ależ zacięty set
0
@brains A kto na środek obrony do rotacji?
2
Ale my takiego Ferrana Torresa to powinniśmy za 130 milionów euro spokojnie opchnąć do Anglii, patrząc ile oni płacą.
11
Grunt, że Tebas pilnuje, aby kluby z La Liga były finansowo fair...
0
@Pablozeusz Pomioc też super. Boję się o obronę. Oby Araujo "coś kliknęło" po okresie przygotowawczym z Flickiem
0
Dobra czas na ponadzmysłową przyjemność i mecz Korony w Płocku!
16
A w przypadku Tchouaméniego nie było ręki pomimo, że odległość była większa. Gdzie tu logika?
1
@BulaKG
1
Ładnie grają, ale mimo wszystko amatorzy. Oni tu ugrali w 57 munut dwa gemy w drugim secie, a Iga już z kortu schodziła.
2
Ależ akcja na zakończenie seta... Brawo Alcatraz!
0
Ależ się ucieszyłem.
0
Mamy to! Marciniak na VAR
0
Skończył się festiwal wolności
2
Teraz widać, że to piłka kobiet
0
Ale Pajor ładne zagranie
6
Kulesza to portafi wybrać moment XD
0
Tusk nawet gratulacje potrafił spieprzyć...
7
Ale o gazie musiała wspomnieć. Jednak Rosja z człowieka tak łatwo nie wychodzi
1
Wszystko zaczęło się psuć od meczu z Collins na IO. Mecz z Collins na Wimbledonie był klamrą spinającą ten trudny moment Igi.
1
Jak cieszę się, że Iga wróciła po tym bardzo trudnym roku. Od przegranego półfinału IO do wygranego Wimbledonu. Coś fantastycznego! Dzięki dla wszystkich którzy w Nią wierzyli w tym okresie????
3
Zaraz to się skończy do 0 w godzinę. DOMINACJA!
3
Paradoksalnie trudny moment do Igi. Bo teraz nie może pomyśleć, że mecz się sam wygra. Maksymalna koncentracja, żeby nie zacząć grać na stojąco. Bo można podać tamtej rękę
0
Jak ona wygrała z tą Sabalenką?
0
Czyżby ruskiej tytuł odjechał na rowerze?
2
Ta akcja to PARTIDAZO!
0
Z jednej strony Anisimova beznadziejnie, a z drugiej strony Iga zajebiście. Dlatego wygląda to jak wygląda.
0
@Eklerek Panie kiedyś to były czasy, dziś czasów już nie ma