2

Ależ to powinno siedzieć

4

Bruno suszy mordę a powinien dostać żółtą za stempel

0

To teraz czas na Yamal show

0

Idealnie na mecz Yamala skończyli

2

Po erze Wielkiej Trójki tenis ma przyszłość

0

To jest jakiś totalnie pojebany mecz.

0

I kolejny zwrot akcji

0

Remontada es posible!

0

[Tenisowe] Partidazo! Jakby powiedział redaktor Święcicki

0

No ale tu powinien być karny dla Niemców

0

Co oni tam zrobili XDDDDD

2

Walczyć Niemcy! Ja chcę tu rzuty karne i bohatera Mareczka, żeby znalazł się frajer co za niego 40 milionów zapłaci

2

Piękna gra w obronie Niemców. Myślę, że Dawidowicz by się tam odnalazł

2

@D10SLEO To co napisałeś byłoby absurdem, gdyby nie ten United

6

Głupio Wam, że tak krytykujecie Mareczka?
P.S. Mnie nie

5

Adam Matysek by to wyciągnął

4

To nie jest bramka w całości na konto Ter Stegena. Ale na tym poziomie należy oczekiwać od bramkarza czegoś więcej. I tutaj Ter Stegen ma do zaproponowania obronę tylko tych strzałów które lecą w niego. A to też nie zawsze.

0

Adaiemi to wielki talent, ale ma wrażenie, że gra jeszcze trochę po juniorsku

0

Jak patrzę na agresję w odbierze piłki Niemców to mam flashbacki z meczów Barcelony Flicka z Realem. I jeszcze ten spalony Mbappe teraz ;-)

0

Najlepsze, że gdyby ustał zamiast się rzucić to byłby karny na 100%

1

Ale padolino XD

0

Długo szukają tego kontaktu. Może nie być

3

Druga żółta dla Digne tu powinna być

2

Świetne interwencja Mareczka! Pewny chwyt piłki. Ma argument, żeby walczyć u nas o pierwszą jedenastkę

1

@FcPortoFan1999 To zasługa aury Cristiano Ronaldo, która ich zniszczyła mentalnie

1

Dembele póki co niewidoczny. I jak on ma wygrać Złotą Piłkę?

0

Ale Niemcy cisną...

0

Laocio bierz tego Nico

2

Nie ukrywam, że ostatnie lata były ciężkie dla kibiców Barcelony. Cały czas eurowpierdol. Ale jednak los był dla nas łaskawszy niż dla kibiców Manchesteru United. Natomiast nawet będąc kibicami ManU, Milanu czy innych drużyn, które w ostatniej dekadzie zanotowały dramatyczny zjazd, pomyślmy, że istnieją także kibice Wisły Kraków. Można mieć bardziej przejeb...

1

@Domin7777 Oby nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?