Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arkon oj tam Aguero się nawet spoko spisywał do czasu choroby. Luis i to też nie był jakiś dryblas.
1
@Pablozeusz miejmy taką w końcu nadzieję żeby się udało po tylu latach.
1
Pięknie PSG podrzuciło zbuka do szatni Realu a Papcio Florek zadowolony bo przecież wyrwał piłkarza który rozwalił w szatnie xd
0
@Dieselzor mało tego praktycznie żadnego pucharu nie wygrał znaczącego przez ten cały czas.
1
Opłacało się Mbapusiowi pójść do Realu i robić sceny.
1
@macio_944 Najgorzej by było gdybyśmy przegrali te karne..
2
Czułem, że to się tak skończy..
1
@mrboom Mister Boom.
0
@Arkon A pewnie skończymy z Ferranem albo Gordon będzie grał
1
Tak to trzeba było zrobić a nie Jak czukwe bukwe udawać Lewandowskiego...
1
I pomyśleć że to ta karykatura bramkarza z Bilbao będzie broniła na mundialu..
0
@Arkon Qkurat Alvarez pasuje do Barcy bardziej niż do nich.
1
Lewandowski z Temu...
0
@DragonxNF Ja mam inną.. Przy tym widzę jak Gyokeres biega..
0
@Arkon A nie sorry Pamiętam jak podczas tournee wszedł chyba za Neymara i biegał jakby miał kupę w gaciach a obrońcy go lajtowa wyprzedzali. Nawet ktoś taki jak Valverde nie wytrzymał i go skreślił.
0
@Arkon No tak w stosunku do Pjanicia też ale za Zostaną chociaż jakiś grosz przytuliliśmy, za Coutinho też i mieli swoje okresy, kiedy taki miał Arda? Jeszcze Valverde go wywalił z kadry bo ten spasł się i stracił całą motorykę..
0
@Arkon Sentyment lekki może mam ale.. Zawiodł. Natomiast początek miał świetny. Arda nawet tego nie miał i w zasadzie ciężko poza brzuchem i wypierdzieleniem przez Valverde z kardy znaleźć jakiś pamiętny moment w Barcy Turasa.
0
@tbas To nie był jakiś super wyczyn.
0
Gyokeres to wybitne drewno. Luuk przy nim to wirtuoz
3
I tak trzeba było puścić Barcole a nie to co zrobił Jełop z 4 aka "Apostoł"
5
Dembele w Barcelonie gdyby stał przed taką okazją pewnie by wykopał na Marsa.
3
Hakimi czyli Człowiek wyjdzie z Madrytu, ale Madryt z człowieka nigdy...
0
@Arkon Pierwsze poł roku był magikiem, do Listopada jakoś 2 sezonu świetnie mu szło, później zgasł.
2
@majkiii Dembele z Barcelony się wulosował.
0
@Arkon Racja, zapomniałem, że Pjanić grał u nas.. Griezmann, Coutinho czy Dembele może kosztowali krocie ale mieli naprawdę dobre okresy, natomiast Arda to jedynie hattricka z BMG strzelił jako taki lepszy okres a tak? Kilka meczów i nic wielkiego nie dał, nawet nie zarobiliśmy na nim. Ok to Arda i Pjanić najgorsze jak dla mnie i tutaj chyba faktycznie na Bośniaka postawie.
0
@Arkon Kosztował 35 baniek, nie wniósł nic, zarobił swoje, odszedł za free. Ciężko o większy flop.
0
@michal26 I to właśnie dlatego Gavi gra a nie De Jong
4
@urbipl Zamiast De Jonga przecież gra Gavi, który dwa razy tyle biega i pracuje co Holender.
0
@Arkon
1 Arda
2 Cou
3 Andre Gomes
1
@totalcrack bo mało kto chce grać w klubie który nie dość że praktycznie nic nie wygrywa to jeszcze gra tak obrzydliwą piłkę, która nie daje żadnej radości