0

@Arkon oj tam Aguero się nawet spoko spisywał do czasu choroby. Luis i to też nie był jakiś dryblas.

1

@Pablozeusz miejmy taką w końcu nadzieję żeby się udało po tylu latach.

1

Pięknie PSG podrzuciło zbuka do szatni Realu a Papcio Florek zadowolony bo przecież wyrwał piłkarza który rozwalił w szatnie xd

0

@Dieselzor mało tego praktycznie żadnego pucharu nie wygrał znaczącego przez ten cały czas.

1

Opłacało się Mbapusiowi pójść do Realu i robić sceny.

1

@macio_944 Najgorzej by było gdybyśmy przegrali te karne..

2

Czułem, że to się tak skończy..

1

@mrboom Mister Boom.

0

@Arkon A pewnie skończymy z Ferranem albo Gordon będzie grał

1

Tak to trzeba było zrobić a nie Jak czukwe bukwe udawać Lewandowskiego...

1

I pomyśleć że to ta karykatura bramkarza z Bilbao będzie broniła na mundialu..

0

@Arkon Qkurat Alvarez pasuje do Barcy bardziej niż do nich.

1

Lewandowski z Temu...

0

@DragonxNF Ja mam inną.. Przy tym widzę jak Gyokeres biega..


0

@Arkon A nie sorry Pamiętam jak podczas tournee wszedł chyba za Neymara i biegał jakby miał kupę w gaciach a obrońcy go lajtowa wyprzedzali. Nawet ktoś taki jak Valverde nie wytrzymał i go skreślił.

0

@Arkon No tak w stosunku do Pjanicia też ale za Zostaną chociaż jakiś grosz przytuliliśmy, za Coutinho też i mieli swoje okresy, kiedy taki miał Arda? Jeszcze Valverde go wywalił z kadry bo ten spasł się i stracił całą motorykę..

0

@Arkon Sentyment lekki może mam ale.. Zawiodł. Natomiast początek miał świetny. Arda nawet tego nie miał i w zasadzie ciężko poza brzuchem i wypierdzieleniem przez Valverde z kardy znaleźć jakiś pamiętny moment w Barcy Turasa.

0

@tbas To nie był jakiś super wyczyn.

0

Gyokeres to wybitne drewno. Luuk przy nim to wirtuoz

3

I tak trzeba było puścić Barcole a nie to co zrobił Jełop z 4 aka "Apostoł"

5

Dembele w Barcelonie gdyby stał przed taką okazją pewnie by wykopał na Marsa.

3

Hakimi czyli Człowiek wyjdzie z Madrytu, ale Madryt z człowieka nigdy...

0

@Arkon Pierwsze poł roku był magikiem, do Listopada jakoś 2 sezonu świetnie mu szło, później zgasł.

2

@majkiii Dembele z Barcelony się wulosował.

0

@Arkon Racja, zapomniałem, że Pjanić grał u nas.. Griezmann, Coutinho czy Dembele może kosztowali krocie ale mieli naprawdę dobre okresy, natomiast Arda to jedynie hattricka z BMG strzelił jako taki lepszy okres a tak? Kilka meczów i nic wielkiego nie dał, nawet nie zarobiliśmy na nim. Ok to Arda i Pjanić najgorsze jak dla mnie i tutaj chyba faktycznie na Bośniaka postawie.

0

@Arkon Kosztował 35 baniek, nie wniósł nic, zarobił swoje, odszedł za free. Ciężko o większy flop.

0

@michal26 I to właśnie dlatego Gavi gra a nie De Jong

4

@urbipl Zamiast De Jonga przecież gra Gavi, który dwa razy tyle biega i pracuje co Holender.

0

@Arkon
1 Arda
2 Cou
3 Andre Gomes

1

@totalcrack bo mało kto chce grać w klubie który nie dość że praktycznie nic nie wygrywa to jeszcze gra tak obrzydliwą piłkę, która nie daje żadnej radości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?