0

Rany jaki ten Ruiz to drewno...

1

@macio_944 No i takiego Iskariotę na lewą stronę.

4

Gavi na skrzydle, Ferran na skrzydle, Simon na bramce i Pedri do tego tak wysoko... Ja nie wiem jakim cudem ten człowiek jest jeszcze trenerem ale ma więcej szczęścia niż warsztatu...

0

Marc Iskariota coś na LO bez błysku.

0

@Marcelinho99 a do obrony FDJ.

2

De La fuente To też niezły beton.. dwóch świetnych bramkarzy na ławce a broni ta pokraka...

1

@Luciano99 Gdyby memy rzeczywiście się tak urzeczywistniały jak ten to ja bym robił memy o czekach na wielkie kwoty :s

1

@Azazel_Pazuzu Myślę żebyśmy się chyba nie obrazili gdybym mu wysprzęglił. Gorzej jakby dostał czerwoną kartkę za to.

0

@Gaucho Na szczęście nie trafi xd

1

@Filipem No tak ale znalazł się ostatnio typeczek który chce żeby go sprzedać póki coś wart..
https://www.fcbarca.com/136369-quotraphinha-staje-sie-pionkiem-sluzacym-viniciusowi-quot,dyskusja-16969148.html#comment-16969294

0

@AmigoBlancos Mówi się Krasą

4

@macio_944 no i też Niemcy wygrały przecież wtedy 7 1 :)

0

@Kengo Mam szczerą nadzieję że też ktoś im tak wlepi :)

1

@Pawlak1992 I mine tego Włoskiego betona.

0

@tomek8756 Jednak Malarz żyje xd

5

Szczerze Nie miałbym nic przeciwko gdyby te Niemcy znowu tak samo tą nędzną obrzydliwą Brazylię zmiażdżyli podobnie jak w 2014..

1

@macio_944 A kij tam z Włochami :p

0

@FcPortoFan1999 tylko troszeczkę :)

5

I jak tu żyć..


0

Ruud Gullit z Temu.

0

A mógł taki Jamal nazywać sie Kamil Musiał i grać w reprezentacji Polski. Tylko że zapewne byłby drewniakiem patrząc na nasze szkolenie :S

2

Mam nadzieję że dostanie potężne gwizdy na CN....

0

Kurakało się zesrało.

0

@Technik Ale wgl jaką mieli kiedyś techniczną drużynę a teraz? XDDD Oczy bolą od oglądania ich gry

0

@Faro No pewnie że lepszy, Grafić w obecnej Brazylii byłby titular na szpice i wniósłby wielką jakość i to świadczy o obecnej sytuacji Brazylii jeżeli chodzi o dziewiątkę...

1

@Lanosss jak ja wczoraj tego Igora Thiago widziałem to sobie tylko pomyślałem że Luuk przy tym gościu to jest naprawdę genialny napastnik.. Nie pamiętam żeby Brazylia miała tak pokraczną dziewiątkę jak ten typ

4

@Lanosss Ja do tej pory nie wiem jak beton go nie mógł powołać na mundial a powołał takie placki... I ten Neymar który już generalnie jest w emerytem chyba jako atmosfericia go wziął.

0

@Kubajnos345 O tak xd


0

@orgazm44 I na Prawym u Xaviego radził sobie znacznie gorzej niż na nie swojej u Flicka gdzie wykręcił kosmiczne stary i upokarzał Real..

0

@derus XDDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?