CriminalFCB
Dołączył/a: marzec 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki :)
0
Poratowałby ktoś linkiem do streama? Z góry dzięki.
0
Halo, halo, pomocy.
Zakupiłem miesiąc temu bilety na koncert The Game'a i Peji 22.03 w Poznaniu. Jest to mój pierwszy koncert, nie wiem jak się sprawdza aktualności itd. Kolega mi powiedział, że koncert został przełożony na maj, podesłał jakiegoś screena, ale mówi, że muszę sam upewnić. Problem w tym, że nie widzę nigdzie informacji, nie wiem jak to się sprawdza, nie mam doświadczenia. Mógłby ktoś poratować? :(
Z góry dzięki.
0
Kozak. Nie jeden oblałbym zbroję, a chłopak wchodzi w wielkie buty i gra jak z nut. Rajdy, strzały z dystansu, pewność, gra w defensywie. Oby się nie spalił. Ile można oglądać wygrywającą nad Realem Barcelonę. Musi wrócić rywalizacja :)
0
Leo to straszny buc, zawsze po matkach jeździ. Za karę dostałem łokieto od Ramosa :D
0
Ivan najlepiej - pozdrawiam fanki :D
0
Pique, Łotr 1 :D #Vaderstopbreathing
0
Ej ziomxy, czy zakupy na ebay wyglądają podobnie jak na aliexpress czy allegro? Czy może jest to jakaś bardziej skomplikowana polityka ze względu na ogólnoświatowego giganta? xd
0
Najbardziej mnie ciszy widok Arthura i Ramosa. Arthura bardzo lubię oglądać w akcji, a jak jest Ramos to będą i dymy ;d
0
Ok, dzięki :)
0
A czytałeś może "Che Guevara" autorstwa Johna Lee Andersona? I ta pozycja pisana przez samego Ernesto jest ok?
0
Znacie jakieś dobre książki o rewolucji kubańskiej, gdzie byłaby też dobrze opisana postać Che Guevary?
0
A nie pseudonim Popek? :P Pozdro dla kumatych
0
ja
0
W Saturnie kiedyś kupowałem
0
Ratujcie. Podłączyłem kartę pamięci do kompa, ten na początku widział pliki, a później już nie był w stanie ich odczytać. Wkładam kartę do telefonu i niczego nie ma. Po ponownym podłączeniu karty do kompa, każe mi formatować. Da się jakoś uratować pliki?
0
Sorka, że się o takie rzeczy pytam tutaj, ale jest tu dużo mądrych osób, nie chce rzucać takich pytań na zapytaj. Czy jeżeli ktoś jest bliski depresji, nie radzi sobie w życiu, wielu rzeczy nie rozumie, to powinien skontaktować się z psychologiem? Może z kimś innym? Macie jakieś doświadczenia?
3
Dlatego pewnie siedział w jaskini ;c
Teraz już jest w koszulce Juve, tak więc spokojna rozczochrana :P
#czarnyhumorzawszespokoxd
2
Za dużo się od Messiego wymaga. To skarb mieć takiego gościa na boisku. Jest w stanie zrobić z piłką wszystko. Ale to tylko człowiek. Potrafi pięciu ograć, ale nie będzie tego robił w każdym meczu. Ma też słabszą psychę niż np. Ronaldo. Gość potrafi wziąć ciężar na klatę i mimo bólu - iść dalej. Zresztą - w Portugalii rozpieszczają go podaniami. Od Messiego się wymaga, że zrobi wszystko. Już wystarczy, że ich do finału doprowadził, a ci dalej ględzą i wytykają mu, że nie strzela karnych albo, że w Barcelonie gra lepiej. Nie dziwię się, że parę lat temu gwizdnął tą kadrą. Jak na tych mistrzostwach Argentynie nie pójdzie, to nie zdziwię się jak mu definitywnie nerwy puszczą. Buczeć będą na pewno.
0
Dziwna decyzja. Koleś wraca po kontuzji, nie jest w rytmie - pierwszy skład. Drugi koleś zagrał sezon życia w Barcelonie, zdobył dwa puchary - ławka. Gdzie tu logika? Czym Ter Stegen odstaje?
0
Jestem bardziej nakręcony tym meczem niż kilka tygodni wcześniej El Clasico. Koniec sezonu i przede wszystkim pożegnanie Andresa. Trzeba to zobaczyć.
3
Skąd on ma jego telefon? Też nie ma co robić całymi dniami, że wydzwania po piłkarzach i nakłania ich do transferów? XD
0
Pisze ze wymaże mi wszystko z dysku ;c
0
To znaczy? :)
0
Jak wszedłem w lokalizację pliku to wyskoczyły mi jakie dane z 32 bitowego systemu, a ja mam 64 bitowy - może to jest jakiś problem. Na pendrive mam 16 GB plików, tak też na folderze pisze. Jak w niego wejdę to jest tylko ten skrót i nic więcej :(
0
HALO, HALO, JEST TUTAJ MOŻE KTOŚ KTO SIĘ ZNA NA KOMPUTERACH?
Byłem wydrukować sobie obrazek. Pani brała plik z pendrive'a, na moich oczach zwyczajnie go kopiowała, chociaż na jej kompie odpalało się to w jakiś dziwny sposób. Wracam do domu, podłączam pendrive'a i coś takiego mi wyskakuje:
http://pokazywarka.pl/udip1n/
Ona na kompie w to klikała i jej się odpalała zawartość pendrive'a. U mnie pisze, że nie może odnaleźć tego modułu. Próbowałem odpalić jako administrator ale nie daje to nic. Ktoś wie może co zrobić?
0
Gdybyśmy nie mieli Paulinho, to każdy by chciał aby Toure powrócił :)
0
Gość odruchowo chciał to łapać, a w ostatnim momencie się jorgnął, że to było podanie ;>
0
Pamiętam jak ten Brazylijczyk zdobył Puskasa po pierwszym sezonie Lucho. Messi wykiwał całą obronę Bilbao, jakiś murzynek strzelił z volleya z połowy boiska w Niemczech... a nagrodę dostał teamwork z przewrotą na koniec. Może i taki teamwork i ze skorpionem przejdzie ;)
1
Co zarząd mu takiego zrobił ;/