0

Kto wie, może jakby jeszcze pograł to skoczyłby poziom wyżej. Xavi, Iniesta czy Puyol też mieli początki jakie mieli, zawodnik potrzebuje czasu i zaufania aby zrobić progress. Z takim podejściem sztabu szkoleniowego i presją, najlepiej sięgać od razu po gotowców.

0

Bez przesadyzmu. Marc nie na Barcelonę? Co oczekujesz, że koleś wejdzie raz na trzy miesiące i będzie grał apogeum swoich możliwości? Nie na poziomie to może być Douglas, który wejdzie z przeciętną Malagą i się potyka o własne nogi. Bartra grał chociażby z PSG w poprzednim sezonie, i był najlepszym z obrońców. Potrafi grać na poziomie Barcelony. Jest po prostu słabszy od rywali dlatego nie ma dla niego miejsca.

0

Mnie też osobiście jest szkoda Marca. Ma to "coś". Dodatkowo jest oddany barwom, kocha ten klub, to również się ceni. Jednak wydaje mi się, że skoro Lucho Go nie wystawia, to musi mieć ku temu powody. Być może nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań. Musimy się pogodzić, że w lato Marc nas opuści i tyle. To nie jest dobra decyzja, jednak patrząc na jego rywali o miejsce w składzie, jest ciężko znaleźć dla niego miejsce. Vermaelen jest szklany, ale jak jest w najlepsze dyspozycji to gra jak na początku sezonu - lider, nie pokonany w powietrzu, pewny, grał na wyspach gdzie poziom agresji i cwaniactwa jest wysoki, tak więc przyda się jego doświadczenie. Mathieu został sprowadzony bo jest groźny w powietrzu, szybki, doświadczony, potrafi od biedy też zagrać na pozycji Alby. Pique i Mascherano to już podstawowy duet, więc nie ma co do nich porównywać. Wiek obrońców? Barca cały czas rozgląda się za młodymi stoperami. Tak więc pozostaje nam tylko zaufać trenerowi, który zna się lepiej od nas bo codziennie Marca obserwuje. To już nie czasy Guardioli gdzie trener był w stanie stawiać na wychowanków, kosztem lepszych piłkarzy. Lucho boi się ruszać kogoś z MSN bo to jest gwarancja bramek i dobrej gry. Później są fochy, afery, a teraz jest kluczowa część sezonu.

0

Jeszcze mogę polecić "Barca techno" :D

0

urbancity.pl

0

Sprawdzał stan murawy #Xavipłakałjakoglądał

3

Kto wszedł aby zobaczyć czy Jeremiaszek się znowu nie wygadał? :D

2

Świetnie będzie znowu zobaczyć Rafę na boisku :)

0

Jeremiaszek, nie wygłupiaj się!

0

Spokojnie, Wengier nie robi transferów :v

3

Socios, zgłaszamy wniosek o zamknięcie trybun! :D

12

Masip nic nie przepuścił w tym sezonie.
Masip > Bravo, Ter Stegen.

0

Pique, wake up! :D

0

"Takie haniebne pajacowanie i symulowanie zasługuje na potępienie." - przypomnę moje zdanie, które pisałem kiedyś pod postem na temat Cristiano Ronaldo. W jaki sposób Jordi miał pokazać sędziemu, że został uderzony przez Giroud'a? Ta symulka gdzie w meczu z Atletico został lekko "pogłaskany" po głowie i padł jak rażony piorunem - to fakt, to była głupia symulka, zbłaźnił się na maksa. Ale w meczu z Arsenalem, Giroud uderzył Jordiego. Skoro Francuz był cwany, to Hiszpan również dał szybką ripostę. Dzięki temu sędzia przerwał grę. Niestety, takie pajacowanie jest często potrzebne. Inaczej rywale Cię zdepczą jak sędzia nie będzie patrzył. Nie bronię tutaj Jordiego, kiedyś sam śmiałem się z Cristiano i różnych symulek, ale teraz mam do tego większy dystans - od momentu kiedy sam pojawiłem się na boisku, w poważnym meczu, z cwanymi obrońcami.

0

Po co Barcelona 5 lat temu sprowadziła Dmytro Czyhryskiego? Chodzi mi o to czy jakoś stoperów brakowało, kontuzje...?

0

Powinien zarabiać najwięcej po MSN!

0

Oglądałem przed chwilą skrót meczu Arsenal - Barcelona z sezonu 09/10, a tu w składzie Arsenalu - Song, Fabregas, Vermaelen :)

0

Pracują? Jakbym się przeszedł po ulicy to 90% siedzi i pije, a jeden tyra i na zmianę. Oni też są cwani, nie bój się, nie za takie pieniądze.
Jeżeli chodzi o "roboty" to miałem na myśli maszyny, a nie ludzi...

0

Cieszy również forma Levante, które ograło Getafe 3:0. Fantastyczny mecz Moralesa, który najpierw strzelił bramkę po rajdzie w stylu Messiego, a na koniec dołożył asystę. Oby się Granotas utrzymali!

2

Bo Las Palmas gra lepiej ;)

1

O matko, mecz kolejny już we wtorek. Parodia. Przecież to są tylko ludzie, a nie roboty! Jak można taki chory terminarz ustalać?! Myślę, że jednak ten jeden dzień by zbawił i mecz w środę byłby lepszy.

0

Zagrał już jednak w kilku meczach i grał o niebo lepiej. Dzisiaj jak junior albo jak Sandro. Co z tego, że zagrałby dzisiaj 90 minut jakbyśmy łomot dostali? Zmiana była konieczna.

0

Po wejściu Rakitić również nie zachwycał, chociaż lepiej niż Arda. W jednej sytuacji prawie sprezentował rywalom bramkę. Vermaelen popisał się jedną ofiarną interwencją. Bardzo ciężki mecz, jeden z najtrudniejszych w tym sezonie, cierpienie aż do ostatniej minuty, ale najważniejsze, że trzy punkty wywozi Barca. Jeżeli chodzi o grę to Las Palmas należał się remis albo nawet i zwycięstwo, chociaż Barca miała sporo okazji aby zamknąć ten mecz - 3 razy miał Luis, pod koniec miał również Neymar. Mecz do zapomnienia, punkty najważniejsze, takimi meczami wygrywa się ligę.

2

Dobre zawody rozegrał również Mascherano, Mathieu trochę słabiej od partnera ale również trzymał dobry poziom, podobał mi się również Iniesta, który rozpoczął od pół asysty i co jakiś czas posyłał ciekawe piłki. Później trochę zniknął w ofensywie, ale za to pomagał w defensywie - cóż, taki mecz. Fatalne zawody rozegrał według mnie dzisiaj Arda, który był kompletnie bez produktywny. Dobrze nie zagrał również Sergi Roberto do czego od kilku miesięcy nas przyzwyczaił. Znów ostrożnie grał, w obronie słabo bo łatwy do ojechania. Kiepsko zagrał również Alves, który od kilku spotkań nie może złapać wiatru w żagle. Nie wygląda to dobrze, tym bardziej, że czeka nas mecz z Arsenalem. Pod koniec mógł dostać czerwień, w obronie łatwy do ojechania, proste błędy, cienko w kryciu (bramka dla Las Palmas padła po tym jak napastnik odepchnął Daniego). Jedyny pozytyw z jego występu to chyba ta piła do Leo zewnętrzną częścią stopy, gdzie zaskoczył całą obronę rywala. Suarez dzisiaj miał 3-4 prawdziwe setki. Za każdym razem albo fatalnie pudłował albo bramkarz gospodarzy to wyciągał. Neymar również kiepskie zawody, ratuje go strzelona bramka. Leo dzisiaj posłał kilka dobrych piłek, mógł mieć asystę gdyby Luis wykorzystał setę, mógł również strzelić bramkę. Po za tym dużo nie potrzebnych dryblingów kiedy mógł spokojnie kogoś wypuścić i spora liczba strat.

3

Uff... myślę, że każdy z nas odetchnął kiedy arbiter odgwizdał po raz ostatni. Ten mecz dołączą do grupy najtrudniejszych meczy Barcy w tym sezonie. Zaczynając od meczu z Sevilla gdzie Pedro uratował nam trofeum, a później męczarnia z Malagą na Rosaleda, z Levante na Ciudad de Valenica i dzisiaj z Las Palmas na Gran Canaria (mogłem jakiś mecz pominąć, mam krótką pamięć). Według mnie Las Palmas zdominowało w 90% ten mecz. Atakowali Barcę jej własną bronią - posiadanie piłki i gra kombinacyjna. Rzadko się zdarza żeby Barca miała mniejsze posiadanie piłki od rywala. Dzisiaj Las Palmas miało mnóstwo okazji do zamknięcia Barcy ale cóż... różnica klas. Tak jak w fifie - co innego grać Messim czy Ronaldo, a co innego jakimś typem z 50-60 punktami gdzie ciężko jest kimś takim trafić. Mimo wszystko to był spektakularny mecz dla zespołu z Wysp Kanaryjskich - zespół walczący o utrzymanie, przycisnął najlepszy zespół na świecie do ściany. To na pewno napawa ich optymizmem na kolejne mecze. Świetne zawody zagrał dzisiaj bramkarz Las Palmas, który wyciągał 100% okazje piłkarzy Barcy. Równie dobrze zagrał Roque Mesa. Reszta nie wpadła mi w oko bo oglądałem w kiepskiej jakości, a nie znam innych piłkarzy Las Palmas tak dobrze. Jeżeli chodzi o Barcę to dzisiaj nie wielu zawodnikom udało się rozegrać dobry mecz. Na pewno trzeba pochwalić Bravo za czujność.

5

Koniecznie Arda do zmiany! Pachnie tu czerwoną. 0 w ofensywnie, a jeszcze gorzej w defensywie. Dzisiaj nie dzień Turka.

0

Tak trochę nie na temat - wie ktoś dlaczego Guillermo Ochoa jest cały czas rezerwowym? Miał świetny mundial, ostatecznie trafił na Rosaleda i od tego czasu jest zmiennikiem Kameniego. Nie zmienia klubu tak więc raczej na grze mu nie zależy. Wiem, że Kameni to świetny bramkarz ale... czemu Ochoa nie odchodzi, nie szuka gry? Wie ktoś może coś na ten temat o czym ja nie wiem? Jakieś szczegóły? Z góry dzięki.

0

Oficjalnie BVB potwierdziło, że ta plotka to bzdura!

41

Ja osobiście jestem za!

0

Wy się tak jaracie Haliloviciem, a tak naprawdę to Messi'asz robi sobie jaja i przed meczami na rozgrzewkę gra sobie w Gijon w przebraniu :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?