0

Nie ma tu żadnej teorii spiskowej. Tak po prostu jest. Z jakimiś Granadami, Sociedadami grają piach i ledwo zdobywają jedno bramkę, a jak przychodzi Barca... tiki-taka jak za Pepa... why?

0

To byłby najlepszy możliwy transfer. Nie Pogba, nie Verratti - Ozil. Najlepszy asystent o sokolim wzroku (trudno go nie mieć jak się ma takie gały :v). Jedyny problem to, że były Madritismo. Jeszcze się okaże, że Perez coś w jego kontrakcie zapisał, jak w przypadku Di Marii. Tak więc wątpię w ten transfer.

0

Denerwuje mnie to, że znowu z nimi będzie ciężko, na Barcę to zepną pośladki. Rozumiem, że jak jest mecz z mocnym rywalem to trzeba zagrać coś ekstra, ale już widzę przez magiczną kulę jakby wyglądał ich mecz z Realem czy Atletico, i jaki mógłby być wynik. Natomiast z Barcą zawsze apogeum możliwości...

0

Kto co by nie gadała, i tak wszystko zweryfikuje boisko ;)

0

Szkoda, szkoda, zerwać więzadło nie jest trudno, a potem pół roku się kibluje. Choć nie przeszkadza to aby mimo braku gry, znaleźć się w najlepszej drużynie roku #LukaModrić

1

Pół roku przerwy Kurta Zoumy. Zerwał przednie więzadło w prawym kolanie ;/

0

Ponoć Leo Messi ma jutro przejść operację, mająca zakończyć problem z nerkami. Ma dostać dwa dni wolnego od klubu.

3

Po co ta agresja? Powodów może być dużo, wcale nie musi nie chcieć grać dla Barcy bo coś do niej ma. Może to efekt szkółki Athletic (Przywiązanie, wierność - tak jak Ajax), może nie czuje się na tyle dobrze aby grać na najwyższym poziomie (jeszcze), może nie chce zwyczajnie zmieniać otoczenia, może nic mu nie brakuje, czuje się szczęśliwy... "Przede mną całą przyszłość, a teraz gram w Athleticu." - myślę, że w 100% nie zamyka drzwi przed Barcą, obecnie nie myśli o przeprowadzce.

3

Biedne Żabki... Nie zasługują aby spaść do drugiej ligi...

0

Nazwisko. Neuer jest świetnym bramkarzem, ale... tam ten sezon ewidentnie dla Bravo. Wszystko z Barcą, Zamora i jeszcze Copa America. Drugi oraz trzeci - Buffon i Ter Stegen. Później ewentualnie jakieś Neuery i reszta.

3

Komentarz usunięty

0

0

Czy może ktoś polecić mi jakiś dobry horror?

8

Ma idealny start, co nie znaczy, że jego kariera będzie szła w górę. Wszystko zależy od niego.

4

Pasuje kolorystycznie :D

5

No to dostał notę za to wyższą :) Najwyraźniej nie znasz jeszcze zbyt dobrze systemu oceniania tutaj.

0

Było do przewidzenia, że Guardiola wybierze coś z trójki - City, United lub Chelsea. Ja osobiście obstawiałem The Blues - czytając między innymi biografię Puyola, dowiedziałem się, że piłkarze Barcy mają duży szacunek do zespołu Chelsea i ogólnie go podziwiają, dlatego wydawało mi się, że Pep może wybrać Londyn. Tym bardziej, że Hiddink jest tylko do lata. Szkoda w sumie Pellegriniego, ale nie oszukujmy się - żeby Obywatele mogli zwojować coś w końcu w Europie, potrzebują bardziej ogarniętego trenera. Guardiola póki co pokazał, że giganci w jego rękach są w stanie zdobyć wszystko lub przynajmniej bardzo daleko dojść. Przy okazji Pep sobie zarobi jak i będzie mógł przeprowadzać swoje wymarzone transfery - szejki posmarują. Ale o Leo może sobie pomarzyć :v

0

Proszę ;)

2

Mallenco ;/

0

Komentarz usunięty

9

Jedyne moje zastrzeżenie to LO... Mathieu jest bezproduktywny na tej pozycji. Szkoda, że Adriano nie gra. Tym bardziej, że nie jest w słabej formie.

0

Szuka nowego klubu :(

2

Rozumiem, że to ironia?

10

Wiele razy pokazywał się ze świetnej strony, jest gotowy grać na wysokim poziomie (między innymi Gran Derbi gdzie strzelił bramkę czy mecz z PSG. Walić już ten rajd za Bale'em, Marc to stoper, a nie skrzydłowy. Bale jest jednym z najszybszych na świecie. Tak samo Ramos nie radził sobie z Robbenem. Kolejna łatka jak w przypadku Busquetsa, że to ikona symulacji). Ja bym osobiście Marca wypożyczył, dał mu ostatnią szansą, bo to nie jest dla mnie osobiście byle kto. Jego sprzedaż spowodowałaby za pewne płacz wielu cules. Dlatego wypożyczenie byłoby korzystne. Jak będzie - czas pokaże.

5

Nie rozumiem wielu tutejszych komentarzy. Verma, Mathieu to nie poziom Barcy, a Mascherano to dziad. Really? Nie poziom Barcy to może być np. Sandro, który po wejściu na boisko nie daje zespołowi kompletnie nic. Już chyba większość zapomniała jaki Vermaelen miał start tego sezonu. Lider obrony. To, że teraz nie ma formy - ma słabszy okres, cholera, to jest człowiek, a nie robot. Dodatkowo ciągle łapią Go kontuzje. Niestety, taki typ zawodnika. Macie podejście jak mój kolega - jeden słaby mecz i już najlepiej sprzedać, zapomnieć. Nie zapominajcie, że to jest zawodnik naszego kochanego klubu, i zamiast Go wspierać i mu kibicować, to potraficie tylko rzucać mięsem i sprzedawać. Mecz z Malagą to był pierwszy fatalny mecz Vermy w Barcelonie. Miewał już słabsze w ostatnim czasie, ale ostatni był najsłabszy. Busquets też kiepsko zagrał, może byśmy Go sprzedali? Tak samo Mathieu nie na poziom Barcy? No ok, Maldini to nie jest, na LO nie wnosi nic, ale to jest idealny dla nas stoper. Wysoki, doświadczony, szybki, dużo wnosi do środka obrony, naprawdę dużo. A to, że nie gra "Barcelony" tzw wywala na auty, no cóż, taki zawodnik. Zabawy Barcy często kończą się jak w ostatnim meczu, dlatego lepiej żeby czyścił i oddalał zagrożenie, nic pajacował i się bawił. Mathieu to idealny zmiennik. Mascherano stary dziadek... Stary piłkarski weteran to jest Valeron, a nie Jeffito. Jego pięta Achillesowa to niestety wzrost, który na pozycji stopera jest bardzo przydatny, a mimo wszystko Javier nie rzuca się jakoś w oczy z masą błędów. Co do Bartry... nie wiem. Wierze, że skoro Lucho tak mówi, pracuje z nim codziennie, to wie lepiej od nas. Najwyraźniej Bartra nie robi szumu.

0

Według mnie Messi to jest inny typ niż Ronaldo. To jest w ogóle kosmos, potrafi z piłką zrobić wszystko, ma sposób na każdego rywala. Natomiast Ronaldo to bym powiedział, że jest najlepszy wśród ludzi. Messi jest z innej planety. Ronaldo nie minie Ci pięciu rywali jak Messi i jeszcze strzeli bramkę. On gra jak wielu, tylko wyróżniają go charakterystyczne zwody i poruszanie się. Jest świetny w rozgrywce, polu karnym, ale nie ma takiego daru jak Messi. Ronaldo przeważnie wchodzi w tłok i wykorzystuje kontakt z rywalami. Ja nie mówię, że nie aktorzy, nie wykorzystuje, nie naciąga sędziego - bo to kłamstwo. Też jest cwany. Ale każdy jego upadek to nie symulacja. O to mi chodzi.

1

Ostatnio się nad tym zastanawiałem i doszedłem do takich wniosków - aby zrozumieć zachowanie Ronaldo, trzeba samemu zagrać w jakiejś wyższej lidze. Wtedy zobaczysz jacy cwani i zarazem chamscy są obrońcy. Będą łapać się wszelkich metod aby wyłączyć Cię z gry. Te różnego rodzaju symulacje na co ludzie zwracają uwagę, to według mnie jest sposób na bronienie się przed cwanymi obrońcami. Jak koleś Cię podcina, kopie, szarpie, a ty będziesz zgrywać świętoszka, to nic nie ugrasz. Będzie Cię obrońca gnębił cały czas. Natomiast jak padniesz, to obrońca się wystraszy. Sędziowie różnie widzą takie sytuacje, przyjdzie moment, że wskaże na wapno. Jak obrońca zobaczy, że też jesteś cwany to przestanie Cię atakować. Dlatego Ronaldo tak pada i się wścieka - jest zawodnikiem groźnym dlatego rywala go "atakują". Wiedzą też, że jego piętą Achillesową jest szybkie denerwowanie się dlatego też go prowokują. Często Ronaldo wybucha przez co wylatuje z boiska. Niestety, takie życie wielkich graczy. Football nie jest czystą grą. Jest cała masa przekrętów. Ronaldo też jest cwany (patrz. symulka w minionym sezonie w Gran Derbi przegranym przez Barcę 3:1 na Bernabeu. Ronaldo rzucił się na Busquetsa i wymuszał karnego albo ten mecz z Celtą Vigo co chyba przejdzie już do historii). Wielu piłkarzy stosuje to cwaniactwo, ale patrz czasem z innej strony na Ronaldo, odnośnie tego co napisałem wyżej. Ja też się z niego śmiałem, że pajac, symulant, dopóki sam nie zagrałem na wyższym poziomie. Teraz Go rozumiem. Co oczywiście nie usprawiedliwia jego celowych wymuszeń. Ale to jest gra o duże pieniądze, sławę, na to wszystko patrzy się inaczej.

0

Komentarz usunięty

0

Szkoda, nigdy nie był doceniany na tyle na ile zasługiwał... szkoda, myślałem, że jak odejdzie z Barcelony po dobrym sezonie jako bramkarz oraz z łatką żywej legendy, to nie będzie miał problemu ze znalezieniem klubu. Myślę, że mógłby być spokojnie zmiennikiem Harta, Caballero to dobry bramkarz ale porównując jego i Victora... No szkoda, skoro podjął taką decyzję to należy to uszanować. Chce grać tak więc wybrał klub, który oferuje mu minuty jak i inne korzyści, które jemu odpowiadają. Powodzenia Victor! W przypadku bramkarzy jest o tyle dobrze, że bramkarz jak wino - im starszy tym lepszy. Być może jeszcze pobroni jeszcze w jakiejś solidnej ekipie!

0

Może tak być. Malaga to największy autobus w lidze. Ich specjalność to murowanie bramki. Wychodzi im to o dziwo bardzo dobrze ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?