Croocers
Dołączył/a: październik 2011
9 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolejny pan z eleven:
https://x.com/matiswiecicki?lang=pl
0
Chłopaki pokazali, że jeśli chcą mogą dokonać rzeczy niemożliwych! Brawa też dla kibiców którzy pokazali wielkie wsparcie od początku!
16
no, że rm.pl pada to nic dziwnego, ale jak fangol i fcb pada to wiedz, że coś się dzieje
2
No i balonik nie pękł niedowiarki... :)
0
No właśnie loteria...
0
pamiętam, że już kiedyś przez ten system przeszliśmy dalej w meczach z PSG, ale nadal uważam, że jest do bani taki system i nie ważne czy daje to awans Barcelonie czy nie
0
u mnie też już sie uspokoiło, ale wielkie brawa za walkę
8
Nie cierpie tego systemu bramek na wyjezdzie
0
Mi już serducho nie wytrzymuje, aż słyszę i widze jak mocno wali
0
Nie moge patrzec
6
i nie straci ani jednego
0
Masz racje, ale chyba mimo wszystko lepiej sobie radzi niż Rakitić
5
haha:D :
http://www.fangol.pl/view/202749/kibice-psg-widzac-co
38
UWAGA, teraz zaczną się skurcze w PSG
0
za te przedłużanie PSG
0
Moim zdaniem Rakitić za wysoko gra, on jest za mało zwrotny, lepiej jakby Rafinha wchodził w pole karne
3
Ale mi serce wali...
0
że co?! :D:D Iniesta porobił
2
Jak PSG tak gra w pierwszej połowie, to w drugiej wyczuwam skurcze co minute i chwilowe kontuzje
1
Obrońca idealny? W obronie jak Pique, w ataku jak Ramos
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Aby chociaż jeszcze jedna wpadła dla nas w pierwszej połowie
0
Dziwne, że zamiast Rafinhi nie gra Turan
0
PSG wybija z rytmu
0
Ciekawe czy chłopaki nie spuchną za szybko tak grając
0
nie dało się tak grać w pierwszym meczu? :P
0
no to jeszcze tylko 3 bramki :)
2
Co będzie to będzie, ważne aby zagrali dobry mecz :) BARCA!
3
a ja liczę na 4:0 i dogrywkę :P
0
Zna ktoś jakieś ciekawe przykłady remontad realu? Tylko nie takich jak te z wolfsburgiem