0

Kolejny pan z eleven:

https://x.com/matiswiecicki?lang=pl

0

Chłopaki pokazali, że jeśli chcą mogą dokonać rzeczy niemożliwych! Brawa też dla kibiców którzy pokazali wielkie wsparcie od początku!

16

no, że rm.pl pada to nic dziwnego, ale jak fangol i fcb pada to wiedz, że coś się dzieje

2

No i balonik nie pękł niedowiarki... :)

0

No właśnie loteria...

0

pamiętam, że już kiedyś przez ten system przeszliśmy dalej w meczach z PSG, ale nadal uważam, że jest do bani taki system i nie ważne czy daje to awans Barcelonie czy nie

0

u mnie też już sie uspokoiło, ale wielkie brawa za walkę

8

Nie cierpie tego systemu bramek na wyjezdzie

0

Mi już serducho nie wytrzymuje, aż słyszę i widze jak mocno wali

0

Nie moge patrzec

6

i nie straci ani jednego

0

Masz racje, ale chyba mimo wszystko lepiej sobie radzi niż Rakitić

38

UWAGA, teraz zaczną się skurcze w PSG

0

za te przedłużanie PSG

0

Moim zdaniem Rakitić za wysoko gra, on jest za mało zwrotny, lepiej jakby Rafinha wchodził w pole karne

3

Ale mi serce wali...

0

że co?! :D:D Iniesta porobił

2

Jak PSG tak gra w pierwszej połowie, to w drugiej wyczuwam skurcze co minute i chwilowe kontuzje

1

Obrońca idealny? W obronie jak Pique, w ataku jak Ramos

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Aby chociaż jeszcze jedna wpadła dla nas w pierwszej połowie

0

Dziwne, że zamiast Rafinhi nie gra Turan

0

PSG wybija z rytmu

0

Ciekawe czy chłopaki nie spuchną za szybko tak grając

0

nie dało się tak grać w pierwszym meczu? :P

0

no to jeszcze tylko 3 bramki :)

2

Co będzie to będzie, ważne aby zagrali dobry mecz :) BARCA!

3

a ja liczę na 4:0 i dogrywkę :P

0

Zna ktoś jakieś ciekawe przykłady remontad realu? Tylko nie takich jak te z wolfsburgiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?