2

A ja się z nim zgadzam, jeżeli chodzi o wypowiedź o Barcy, ale nie o Messim. To chyba normalne, że mając 30 lat nie będzie już tak energiczny jak wtedy gdy miał ich 20... Nie zgadzam się również z tym, że stracił magię swoich podań, bo moim zdaniem w tym aspekcie akurat jest lepszy niż kiedyś. Nie zgadzam się z tym, że Neymar lepiej wykonuje rzuty wolne. Ja rozumiem gdyby Messi nie strzelał wcale, ale kurczę, on przecież wykonuje je świetnie i często trafia bramki. Gość mówi to zresztą tak, jakby Leo nigdy nie oddawał nikomu wykonywać wolnych, on chyba pomylił Messiego z Cr, który nie dość, że wykonuje je tragicznie to nikomu nie odda żadnego wolnego czy karnego.

67

To normalne i nie ma co się dziwić. Nareszcie szczerze, a nie pod publiczke. Ja natomiast chciałbym, żeby real w koncu trafił na jakiegoś mocnego rywala

24

I tak ronaldo strzeli karniaka na 3:1 i zostanie bohaterem

5

skończ....

0

Pompowanie balonika... Skonczcie juz z tym. Szanse są minimalne, ale SĄ, więc jeśli ktoś wierzy i ma nadzieje, bo może lepiej sie czuje z takim przekonaniem to dlaczego ma tego nie robic?

1

Moim zdaniem Barcy wystarczyłyby 2 transfery, bardzo kosztowne, trudne do zrealizowania, ale wykonalne. Bellerin i Verratti. W przypadku tych dwóch transferów musiałby odejść ktoś z dwójki Rakitić-Gomes, a nawet obaj. Roberto mógłby zejść do pomocy i w razie czego zawsze byłby opcją na prawej obronie. Według mnie te dwa transfery załatwiłyby spokój. Oczywiście nie zapominając o Marlonie, który prawdopodobnie będzie w następnym sezonie w pierwszym składzie i Yerrym Minie który podobno jest zaklepany i ma przyjść zimą. Busi z Verrattim(Roberto) załatwiliby spokój, a Rafinha z Denisem mogliby grać tak jak lubią delikatnie wyżej.

0

chyba chodziło mu o remontade z Wolfsburgiem hah :D

8

Gareth idź trochę pograć :D

1

Widzialem, widzialem, ale dlatego dalszej czesci nie wkleilem, poniewaz chodzilo mi o to konkretne stwierdzenie, bo uważam, że jest bardzo teafne :P Ciekaw jestem czy dobrze przetlumaczono jego slowa

27

Christo Stoiczkow w samo sedno:
"Często widzimy, jak porównuje się Cristiano i Messiego. Argentyńczyk jest też oczywiście przyrównywany do Pelégo, Maradony, Cruyffa… symboli światowego futbolu i jego historii. Cristiano z kolei zestawia się z tylko z Leo Messi, to jest różnica."

0

Tylko wtedy Guardiola wszystko poukładał, był zresztą Xavi, Puyol, Busi w formie i Iniesta młodszy

3

wiedziałem, że to ktoś napisze :D to jest właśnie płytkie myślenie, bo przecież codziennie rodzi się Xavi, codziennie Guardiola. Nikt z tej trójki nie ma nawet odrobiny charakteru Guardioli, patrz trochę szerzej.

6

Valverde, Juan Carlos Unzué i Eusebio Sacristán... Nie ma co, same głośne nazwiska, zarząd musiał chyba wiele trudu sobie zadać żeby znaleźć takie nazwiska. Moim zdaniem zarząd idzie na łatwiznę.

2

Kibice Sevilli go uwielbiają, musi być ostrożny w tym co mówi i poczekać na ewentualne konkrety ze strony Barcy

0

Zarzad pojdzie na latwizne i zatrudni Valverde lub Unzue, czyli 'polsrodki'.

0

Moim zdaniem zarząd pójdzie na łatwiznę i zatrudni Valverde lub Koemana

9

Boruc, bramkarz z mojego miasta:) Wielkie podziękowania za reprezentowanie barw narodowych!!! :)
http://www.fangol.pl/view/201680/boruc-czlowiek-ktory

0

Dobre :P Lepiej gdyby pod stadionem zagrał, na zewnątrz :P

1

1


Gość chodzi w koszulce Higuaina z Juve po Neapolu :P

0

moim zdaniem fajnie wygląda, szybki, dobre wykończenie i mega dobre strzały z dystnsu, odpowiedni do mojego stylu gry, ustawie go na śpo

0

Dzięki, to kupuję go :P

0

Koledzy grający w fife, co oznacza, że karta jest pomarańczowa? Zamierzam kupić taką Heung Min Sona, ale teraz są te karty z ruchomymi atrybutami itd, a ja dawno nie grałem i takie pytanie, czy nie zmienią mu się

2

A dlaczego Sampaoli nie do wyciągnięcia?

0

Tuchel? Prosze Cie... xd

1

W sumie to niewiele sie teraz dzieje

5

Moim zdaniem Bellerin ma wszystko. Jest mlody, jest Hiszpanem, jsst wychowankiem, dobry w ataku, niezly w obronie, do tego szybki, ograny jak na taki wiek i jest typowym prawym obrońcą o takim profilu jakiego Barcelona potrzebuje.

1

A gdzie snake na noki 3310? Albo Contra z pegasusa :D Tekken, wormsy, pokemony itd xd
Ja obecnie najwiecej pewnie gram w fm17 i rust

1

https://mobile.twitter.com/D_Demnicki/status/834693714928766976/photo/1

Barca zdecydowanie trudniejsze mecze ma przed el Clasico, ale za to bedzie co ogladac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?