Croocers
Dołączył/a: październik 2011
9 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mi się marzy nawet 1:0 ale oby tylko ciekawie grali bo ostatnio to nuda jakich mało, w ostatnim meczu 1 polowa to masakra.
Liczę na przebudzenie drużyny i jakieś 3:0, 4:1 byłoby bardzo przyjemne;)
0
Barcelona zawsze w tym okresie gra trochę słabiej...
0
Malaga to nie chlopiec do bicia mimo pozycji którą zajmuje
0
nieeee, jestem zdecydowanie na nie...
0
Oszczędności Rosella - Qatar
0
Jestem za. I tak Laporta nie wygra tych wyborów ale i Bartoemu też nie powinien być prezydentem, bo to ta sama mafia co Rosell... Brak szacunku dla legend Barcy.. Jakich to niby Rosell oszczędności narobił... Klub dzięki kadencji Laporty zyskał sławe i na tym żerował Rosell i nic dziwnego że zmniejszał długi skoro liczba kibiców tak drastycznie wzrosła. Były sukcesy, byl wielki trener, była miła dla oka gra, własny styl, były gwiazdy i szacunek, a za Rosellla? zastanówcie się sami ja tylko zapytam gdzie Guardiola, gdzie szacunek chociażby do Cruyffa, dlaczego tak wiele osób na niego najeżdża, przez Rosella ludzie uciekali z Barcelony... Teraz wszystko będzie zaprzepaszczał Bartomeu, pionek Rosella..
0
wiesz bramkarz nie musiał się ruszać z miejsca :D
0
no ładnie się złożył i silny strzał
0
jest w tym trochę racji ale to jest mało ważne jakie sprawia WRAŻENIE :P
0
Ale tylko na wypożyczenie to jest moim zdaniem największy obecnie młody talent w Barcelonie :)
0
Chciałem odejścia Rosella ale nie po to żeby Bartomeu go zastąpił a już na pewno nie do 2016...
0
Jak można tak sobie żartować z takiego klubu... Bartomeu do 2016 przecież to śmieszne...
0
Rosell wiedział kogo zostawić żeby za nim zatęsknic
0
Matko Boska, Bartomeu ma być do 2016... Przecież to będzie to samo co z Rosellem;/ nie powinno tak być.. W czerwcu powinny być wybory
0
Lepie nic nie działać co Ledsbourne?
0
Bedzie konferencja prasowa o 19:30!!! :)
0
Pep wracaj, dziś wieczorem nie będzie już Rosella :D
0
są różne wersje np: Bartomeu do 216 lub:
"Jak donosi bardzo rzetelny Xavi Torres, Sandro Rosell poda się dziś wieczorem do dymisji, stanowisko prezydenta klubu do czerwca przejmie Josep Maria Bartomeu, a w letnich wyborach kandydatem zarządu będzie Carles Villarrubi! Czekamy na oficjalne potwierdzenie. "
0
Proszę tylko nie Bartomeu !!! Jeśli już to tylko do czerwca nie do 216 ehh..
0
to Troll z Madrytu
0
W Mardycie wszyscy smutni że Rosell odchodzi :)
0
Jak Guardiola sam chciał Neymara :D
0
Ciesze że Rosella już nie będzie:) Wiele osób go broni nie wiadomo za co ja wiem za co nie powinien być dalej prezydentem oto co znalazłem na innej stronce i szczerze się zgadzam:
"Za przedkładanie własnych interesów nad dobro Klubu.
Za kompletny brak transparentności.
Za niewiedzę o tym, kto ma decydujący głos w kluczowych sprawach.
Za sprzedanie za bezcen najcenniejszej klubowej koszulki na świecie.
Za zrobienie ze stadionu choinki reklamowej.
Za szykanowanie klubowych legend.
Za brak szacunku dla klubowych legend.
Za nieudolnych współpracowników.
Za wewnętrzne konflikty.
Za regres sportowy i zaprzepaszczanie dorobku poprzedników.
Za wszystkie przekręty i lewe interesy. "
0
A teraz po odejściu Rosella:
Crouff: Jadę obejrzeć mecz Barcelony
Valdes: Zostaję jednak w klubie
Guardiola: Wracam do Barcelony
Thiago: Wybieram się z Guardiolą do Barcelony dchcę odwiedzić przyjaciół
0
Jakoś mnie to nie martwi :) Oby tylko nie zastąpił go ktoś gorszy od niego :)
0
Co z tego wynika? Ze szukamy już kolejny rok z rzędu dobrego obroncy i nigdy nie mamy na niego kasy
0
"mam tak samo jak ty"
0
Szkoda że Afellay nie dostaje szansy usiąść na ławce rezerwowych chociaż w takich meczach
0
Ten początek 2 polowy ehh szkoda.. Bo szlo nam bardzo dobrze, Chorwaci są dobrzy w każdym sektorze ale my jesteśmy Polakami! Wygramy! ;)
0
Ten Rosell... Czekam na moment kiedy jego już nie będzie