Croocers
Dołączył/a: październik 2011
9 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nr 7 na koszulce i wynik 7:0
0
mecze w dzień to chamstwo :D
0
i mam nadzieję że w takiej kolejności be
dziemy starać się o tych obrońców
0
A masz pojęcie jaką w Barcelonie role ma prawy obrońca...?
0
"FC Barcelona chce otrzymać za Daniego Alvesa w okolicach 20 milionów euro, co - według Sportu - wydaje się być odpowiednią cenę za reprezentanta Brazylii i podstawowego gracza takiego klubu jak Barça. Klub zdaje sobie sprawę także z tego, iż znalezienie następcy Brazylijczyka nie będzie tanie, co prowadzi nas do nazwiska Juana Guillermo Cuadrado."
"Dwudziestopięcioletni Cuardado jest uważany za jednego z najlepszych prawych defensorów na świecie, który gra fantastycznie w ofensywie"
Czyli podobny styl do Alvesa
0
no niestety, wiadomo że tani by nie był, ale za Światową klasę się płaci :P a Kompany to jeden z najlepszych stoperów na świecie, wiem że to mało realne ale gdyby wywarł presję mógłby być do wyciągnięcia a wiadomo przecież że Barca się nim interesowała i on też bardzo chciał do nas przyjść :)
0
np Cuadrado, przynam szczerze że jestem pod wrażeniem jego gry
0
Benatia, Kompany, Mangala te 3 opcje rozważyć i ściągnąć jednego z nich, żadnych Luizów!
0
widać właśnie :D
0
narzekamy na swoją obronę ale obrona City to dopiero tragedia :D Jedynie Kompany to obrońca światowej klasy :)
0
Alves please...
0
to jest poziom TVP 1 właśnie :D
0
Tylko proszę nie zwalajmy winy na sędziów jak Real... mi też nie podobaja się ich decyzje ale taka jest piłka
0
To co gra dzisiaj Barcelona to piękno!! brakuje skuteczności i szkoda błędnych decyzji sędziego ale z gry przypomina mi to najlepsze czasy BARCY
0
Wynik już powinien być nie dający nadziei City
0
BOZE nie Roberto!!!
0
Fatalne jest sedziowanie w LM
0
2:0 powinno być już...
0
Ustawienie chyba się nie zgadza z tym podanym na papierze :D
0
Już widzę, że Barca gra dobrze :)
0
Iniesta pewnie coś ma napisane pod koszulką i będzie się starał strzelić coś dla swojego potomka
0
Aquero się rozgląda jak będzie wyglądał stadion na którym będzie grał większość meczy :D
0
Widać kibiców z Polski :D
0
ta Żewłakow-Szpakowski i Szaranowicz... aż mnie krew zalewa jak ich słyszę
0
Jak słysze hymn LM to czuję coś przyjemnego :)
0
przy okazji nałapią trochę żółtych :D ogólnie ciekawe Messie na skrzydle
0
oj nie tu :D
1
Czyli wszystko jasne
0
I to że city miało e tym meczu demichelisa
0
Martino nie m odwagi żeby alvesa na ławkę posadzić a co dopiero sprzedac