0

nr 7 na koszulce i wynik 7:0

0

mecze w dzień to chamstwo :D

0

i mam nadzieję że w takiej kolejności be
dziemy starać się o tych obrońców

0

A masz pojęcie jaką w Barcelonie role ma prawy obrońca...?

0

"FC Barcelona chce otrzymać za Daniego Alvesa w okolicach 20 milionów euro, co - według Sportu - wydaje się być odpowiednią cenę za reprezentanta Brazylii i podstawowego gracza takiego klubu jak Barça. Klub zdaje sobie sprawę także z tego, iż znalezienie następcy Brazylijczyka nie będzie tanie, co prowadzi nas do nazwiska Juana Guillermo Cuadrado."

"Dwudziestopięcioletni Cuardado jest uważany za jednego z najlepszych prawych defensorów na świecie, który gra fantastycznie w ofensywie"

Czyli podobny styl do Alvesa

0

no niestety, wiadomo że tani by nie był, ale za Światową klasę się płaci :P a Kompany to jeden z najlepszych stoperów na świecie, wiem że to mało realne ale gdyby wywarł presję mógłby być do wyciągnięcia a wiadomo przecież że Barca się nim interesowała i on też bardzo chciał do nas przyjść :)

0

np Cuadrado, przynam szczerze że jestem pod wrażeniem jego gry

0

Benatia, Kompany, Mangala te 3 opcje rozważyć i ściągnąć jednego z nich, żadnych Luizów!

0

widać właśnie :D

0

narzekamy na swoją obronę ale obrona City to dopiero tragedia :D Jedynie Kompany to obrońca światowej klasy :)

0

Alves please...

0

to jest poziom TVP 1 właśnie :D

0

Tylko proszę nie zwalajmy winy na sędziów jak Real... mi też nie podobaja się ich decyzje ale taka jest piłka

0

To co gra dzisiaj Barcelona to piękno!! brakuje skuteczności i szkoda błędnych decyzji sędziego ale z gry przypomina mi to najlepsze czasy BARCY

0

Wynik już powinien być nie dający nadziei City

0

BOZE nie Roberto!!!

0

Fatalne jest sedziowanie w LM

0

2:0 powinno być już...

0

Ustawienie chyba się nie zgadza z tym podanym na papierze :D

0

Już widzę, że Barca gra dobrze :)

0

Iniesta pewnie coś ma napisane pod koszulką i będzie się starał strzelić coś dla swojego potomka

0

Aquero się rozgląda jak będzie wyglądał stadion na którym będzie grał większość meczy :D

0

Widać kibiców z Polski :D

0

ta Żewłakow-Szpakowski i Szaranowicz... aż mnie krew zalewa jak ich słyszę

0

Jak słysze hymn LM to czuję coś przyjemnego :)

0

przy okazji nałapią trochę żółtych :D ogólnie ciekawe Messie na skrzydle

0

oj nie tu :D

1

Czyli wszystko jasne

0

I to że city miało e tym meczu demichelisa

0

Martino nie m odwagi żeby alvesa na ławkę posadzić a co dopiero sprzedac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?